Jump to content

japoniski traktoriukai


gincia

Recommended Posts

Chebra turiu klausimą dėl papildomo hidro skirstytuvo ? Pas mane iseki tu2100 gal kas gali patart foto idėt kaip pajunkt hidro skirstytuvą prie traktoriaus. Pagrindinis klausimas , ar reik iterpti slangą į pagrindinius aukšto ir žemo spaudimo linijas ar galima kurnors po sedyne varštą atsukt ir pajunkt , nes ten dauk varstu .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Chebra turiu klausimą dėl papildomo hidro skirstytuvo ? Pas mane iseki tu2100 gal kas gali patart foto idėt kaip pajunkt hidro skirstytuvą prie traktoriaus. Pagrindinis klausimas , ar reik iterpti slangą į pagrindinius aukšto ir žemo spaudimo linijas ar galima kurnors po sedyne varštą atsukt ir pajunkt , nes ten dauk varstu .

Kai daug varžtų, tai reik surast tą vienintelį reikalingą:icon-smile: O jei neveiks nei vienas iš tų varžtų, tai vienas iš jungimo būdų kada galima hidroskirstytuvo šlangą pajungt nuosekliai ant spaudiminės plonos šlangos kartu instaliavus ir kranelį. Svainiui Yanmarui F-7 bandė pajungt skirstytuvą tiesiai nuo traktoriaus originalaus skirstytuvo po sėdyne, bet nepavyko, nes ten perdaug visokių vožtuvų ir t.t. Tad per adapterius pajungė nuo traktorinio skirstytuvo spaudiminės šlangos įdėję kranelį, kuris atjungia papildomą skirstytuvą ir veikia traktorinis arba atjungia traktorinį skirstytuvą ir veikia papildomas. O grįžtamasis storas vamzdis lieka nepaliestas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

hmm o jei man reik kad vienu metu aš galėčiau ir šlaunis kilnot ir papildomą naudot? tai gal man reik du trišakius dėt vieną ant auksto spaudimo kitą ant storos ? o ar nebūna bėdu dėl hidro skyscio kiekio, juk pavaru ir hidraulikos taspats, o ten regis neperdaugiausia \?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

sveiki

Blaskausi rinkdamasis ryziu traktoriuka (skeptikams iskart pasakau - turiu DT 20 po kapitalinio - uzsiknisau su nuolatiniu remontu. I miska su viena varoma asim net nebebandau kisti nosies - uzteko pirmo karto (isikase iki pilvo). I T-40 net nebeziuriu - nesu nei buves ukio traktoristas, nei turiu kruvas metalo lauzo, nei noro begti nuo seimos "po traktoriumi" (remontui). nei vieno is siu tarybiniu ziema prie zenklaus minuso neuzkursiu, o ir norint apgaubti, kad orapute pakistum ir silumos duotum, teks vargti desimteriopai.)

pasirinkimas tarp shibauros 19 ag ties velenu, bet be prikistu lietuvisku patobulinimo nagu ir su realiu sansu uzregistruoti. bei tarp kubotos 20 ag (22???? ag modelis zl2002dt), bet su problemom registravime (atveztas is Anglijos ir cia prabuvo neregistruotu du metus nes pritruko dokumento apie registravima UK (gali buti nusvilptas)). beda su kobota, kad zmogenas pakeite jo galvos tarpine ir uzkure prie -20, o dabar nebegali uzkurti (itariu, kad kuro normaliai neuzpumpavo po intervencijos), kad dorai apziureti (taciau cia gali buti ir pasakos apie neatsalusia mociute, kuri su traktoriumi tik i darzeli vazinejo). Kaina Kubotos naudai. Vat sedziu dar ir mastau ar laukti naujos siuntos kovo pabaigoje, kad tureti panasios sumos ribose geresni pasirinkima (bet pavasariop gali pakilti kaina o ir neaisku ka doro tures)?

bugnine sienapjove 19 ag sunkokai vilks (dalgines nemoku valdyti o ir sklypas kalvotas), o paprasciausia presa kaip pas kubota22 irgi vargu ar pateps.

Pagelbekit, patarkit is savo patirties - pinigai nera mazi, o ir prasauti nesinori (galvojau apie nedideliu ag su frontaliniu, bet tada prarandi kitas galimybes. dideliu darbu nedirbsiu: pagrindiniai ziema kelia prasibraukti, tvarte aviu ir ozku mesla isstumpti (siems, pirmiems darbams ir priekinio buldozerio pakaks, antram geriau butu frontalinis, bet vien del to isleisti dar papildomai 4-5 t. lendant i skolas .... brrr, nesinori), i miska nusiausti malku (iki misko per pieva apie 400 m) ir atrankinio kirtimo kamienams issitempti, apie 1 ha pasienauti, veliau gal dar grebli pasijungti ir presa (gal). arimu neplanuoju atlikti - tam yra ka su galingesne technika pasikviesti (maziems darbams neprisikviesi).

dilema kai finansai riboti. laukti irgi nebegaliu, darbai netrukus prasides o del nuolatinio sunkaus darbo (ypac sniego kasimo) isitaisiau vienos rankos raumenu letini uzdegima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Hm ka čia ir patarti.. Gal tiesiog papasakosiu savo situaciją ir bus aiskus apsisprendimas :) Vienu žodiu jau beveik prieš metus, atdirado poreikis tokiam traktoriui ( turiu 12h bet juos tik pjaunu o tam samdau ) tai reikėjo tik malkom, ir darželiui. Nuspirkau 21h ant darbinio iseki 4wd pradžioje stebuklas buvo ( aišku labai ir dabar juo džiaugiuos ) malkas vešt patogu, nes manevringumas gera, garzas po frezo ant tiek gerai isidirba, kad nuo purumo net eidamas smengi ir pan buvo vienin +++ , Po mėnesio nuspirkau dviejų korpusų plugą ir pastebėjau tokį fenomeną, kad šitiem traktoriam padargai tik nauji geriausi , nes senu tiesiog nera, o prie kainos pridėjus visai nedauk, arba už tą pačią kainą gali devėta , geros firmos padargą ant galingesnio 60-80 ah traktoriaus nuspirkt. Kitas dalykas kai pirkau planu mazai buvo o dabar jie kuo tokiau tuo didėja, jau ruosiuos pirkt zolės mulčerį ir galvoju , apie šakų ir tokiu atveju , jau noris, kad traktorius dar bent 20 ah galingesnis butu, nes padargu pasrinkima sgausesnis. Nors kaip dabar apgalvojau kitais metais reiks ziurėt pagal situaciją ir tikriausiai pagal paramą imsiu naują apie 130 ah , tai bus tas kaip pagalbinis prie planuojamo ukio :) Tai va spresk pats, jei turi uki tikrai dar paziurėk, nes kaip visada buna nusiperki ,o poto geresnis atsranda :) manau kad vat tokiam traktoriui geriausiaia yra 30 ah . Bet siaip geri daiktai.

Mano pasrinkimas butu tas shibaura ( tavo atveju :) )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Hm ka čia ir patarti.. Gal tiesiog papasakosiu savo situaciją ir bus aiskus apsisprendimas :) Vienu žodiu jau beveik prieš metus, atdirado poreikis tokiam traktoriui ( turiu 12h bet juos tik pjaunu o tam samdau ) tai reikėjo tik malkom, ir darželiui. Nuspirkau 21h ant darbinio iseki 4wd pradžioje stebuklas buvo ( aišku labai ir dabar juo džiaugiuos ) malkas vešt patogu, nes manevringumas gera, garzas po frezo ant tiek gerai isidirba, kad nuo purumo net eidamas smengi ir pan buvo vienin +++ , Po mėnesio nuspirkau dviejų korpusų plugą ir pastebėjau tokį fenomeną, kad šitiem traktoriam padargai tik nauji geriausi , nes senu tiesiog nera, o prie kainos pridėjus visai nedauk, arba už tą pačią kainą gali devėta , geros firmos padargą ant galingesnio 60-80 ah traktoriaus nuspirkt. Kitas dalykas kai pirkau planu mazai buvo o dabar jie kuo tokiau tuo didėja, jau ruosiuos pirkt zolės mulčerį ir galvoju , apie šakų ir tokiu atveju , jau noris, kad traktorius dar bent 20 ah galingesnis butu, nes padargu pasrinkima sgausesnis. Nors kaip dabar apgalvojau kitais metais reiks ziurėt pagal situaciją ir tikriausiai pagal paramą imsiu naują apie 130 ah , tai bus tas kaip pagalbinis prie planuojamo ukio :) Tai va spresk pats, jei turi uki tikrai dar paziurėk, nes kaip visada buna nusiperki ,o poto geresnis atsranda :) manau kad vat tokiam traktoriui geriausiaia yra 30 ah . Bet siaip geri daiktai.

Mano pasrinkimas butu tas shibaura ( tavo atveju :) )

ateiciai, jei nebus "planuoji, planuoji, o Dievulis is tavo planu saipos", reikes antro, galingesnio. taciau dabar man finansiskai apsimoka dideliems sienavimams samdyti - 1 avis apmoka 1 ha nusienavima. zemes arti nelabai planuoju - kalvota teritorija ir zemesnis kaip 31 nasumo balas. planuoju truputi avieciu, braskiu plota praplesti, darza padidinti, bet visa tai tik arai o ne hektarai. plius didelis transportas savo mase zalienas ir dirvozemi supluka. pagrindiniai darbai - fizine pagalba miske (miska netrukus is ukinio perkels i natura2000 - nebus dideliu kirtimu (gyvenu zemaitijos np teritorijoje)) ir prie ukio, bet tie darbai mazi (i tvarta su buda neisliukinsi). as irgi masciau apie japona su min 26 ag ties velenu, bet finansiskai tai butu skolu nasta ir jokiu galimybiu nusipirkti padargu bei paremontuoti tvarta.

Aciu uz pasidalinima patirtimi. Sekmes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip jo skolu tikrai geriau neturet. o del svorio tai tas pats bus ar 30 ar 20 nes tu ant 20 pridėt turesi tiek svorio kad bus kaip 30. o man tie posakiai tai... nes kaip susiklosi savo ateiti tokia ir bus :) reik noro tik ir darbo ir viskas imanoma:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai aš ieškojau sau mini tai pradžiai galvojau tik į pinigą. Apvažiavau beveik visus, pririnkau informacijos, pabandžiau važinėtis ir apsiprendžiau, kad mano 3ha žemės ir apie 15ha miško už 6 km nuo namų verkiant reikia nemažiau kaip 20aj traktoriuko. Ketvirti metai rankose(Mitsubishi MT23), prasukiau apie 400 moto val., tai galiu pasakyti kad tai monstras o ne mini. Kalno vienu metu nenuversi, šimtų ha nenudirbsi, tačiau viską pasidarau pats, samdyti nieko neraikia. Padargai palengva patys pasidaro ar nusiperka, reikia tik netingėti ir diskusijų puslapius pasiskaityti. Aš už galingesnį nors investicija truputi didesnė tačiau ji vėliau atsiperka. Sekmės pirkinyje. dėl savarankiško remonto kokybės aš tai labai abejoju. jei nepavyko paleisti reiškia kad kažką negero padarė todėl ir parduoda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai aš ieškojau sau mini tai pradžiai galvojau tik į pinigą. Apvažiavau beveik visus, pririnkau informacijos, pabandžiau važinėtis ir apsiprendžiau, kad mano 3ha žemės ir apie 15ha miško už 6 km nuo namų verkiant reikia nemažiau kaip 20aj traktoriuko. Ketvirti metai rankose(Mitsubishi MT23), prasukiau apie 400 moto val., tai galiu pasakyti kad tai monstras o ne mini. Kalno vienu metu nenuversi, šimtų ha nenudirbsi, tačiau viską pasidarau pats, samdyti nieko neraikia. Padargai palengva patys pasidaro ar nusiperka, reikia tik netingėti ir diskusijų puslapius pasiskaityti. Aš už galingesnį nors investicija truputi didesnė tačiau ji vėliau atsiperka. Sekmės pirkinyje. dėl savarankiško remonto kokybės aš tai labai abejoju. jei nepavyko paleisti reiškia kad kažką negero padarė todėl ir parduoda.

1000% pritariu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Trumpai:

Turi būti: dviejų tiltų, vairo stiprintuvas, apie 20 AG. Svoris apie toną. Nors mano 17 AG, bet patraukia viską (dvivagę bulviasodę, 2 korpusų plūgą ir t.t). Mano Iseki 1700 turi vieną trūkumą - nerodo kuro lygio. Daugiau jokių pretenzijų 2 metai. Ačiū už dėmesį :eusa-clap:

Sveiki

Aciu uz pastabas.

Vienam komentare su patarimu foksui77 buvo rasoma, kad perkant su frontaliniu butina ziureti i priekine pakaba. Kodel? Ar frontalinis duoda papildoma kruvi priekiniai asiai? Gal kas galit parasyti frontalinio pliusus (gal mano numatomi darbai tera siauro regos lauko)?

Ar braukti sniega su frontaliniu saugu (juk visas pasipriesinimo jega tenka frontalinio konstrukcijai, hidrauliniams cilindrams, niekas neatlieka smugio amortizacijos (nebent guma kauso apacioje prisukti))?

Aciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

priekinio tilto gali išeiti įvorės ant kurių sukiojasi ratai(paidaro elipsė ir pradeda leisti tepalus), bet jos išdyla ir be frontalinio.

Na ojei dėl amortizacijos - jei lakstysi kaip formulėje po 2val reikia išardyti ir vėl išnaujo sukomplėktuoti. Kaip lietuvių patarlė sako:

nei tėvo arklys ,nei sūnus joja. Jei ramiai dirbsi visi agregatai laiko žymiai ilgiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sveikinu, is kur pirkai? siaip tai pas juos dazniausiai buna mineraliniai ipilti, su musu ziemom tai reiktu 10w40 pusiau sintetiniu, lengviau ziema uzsikurs, o filtrai koki rasitoki ir idek. as savo kubotai agro tiekime pirkau :D

Va siaindien atskyriau savo traktoriuko skirstyvus, dabar kiekvienas dirbs atskirai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirkau iš Litechnijos :) . Su variklio tepalu kaip ir viskas aišku. Vat galvoju ar reiktu transmisijos tepalus keist...?

Keisk, aišku, bet įdomumo dėlei paskambink į Litechniją pasakų paklausyt (apie nerealius tepalus, kuriuos jie vieni žino kur gauti ir kaip keisti)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirkau iš Litechnijos :) . Su variklio tepalu kaip ir viskas aišku. Vat galvoju ar reiktu transmisijos tepalus keist...?

Keisk, aišku, bet įdomumo dėlei paskambink į Litechniją pasakų paklausyt (apie nerealius tepalus, kuriuos jie vieni žino kur gauti ir kaip keisti)

Sveiki ruošiuosi ir aš šiemet keisti hidraulikos tepalus.Paskambinau i Litechnija (parduotuves telefonu) ,ten normalus vaikinas dirba ir jis man pasake kokius tepalus

jie pila, Mobifluid 426 .Bandysiu juos ir supilti.Vadybininkams ir ypač direktoriui neskambinkite tai nemalonus žmogus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...