Jump to content

japoniski traktoriukai


gincia

Recommended Posts

Sveiki,

Pamaniau, kad gerai būtų pasidaryti galinį žibintą traktoriukui. Dažniausiai tenka sniegą valyti tamsoje.

Kažką tokio kaip čia

http://www.tractorbynet.com/forums/atta ... -lite-pics

http://www.tractorbynet.com/forums/atta ... -lite-pics

Kur reiktų ieškot tokių dalykų? Būtų gerai vienoje vietoje ir Kaune :)

Beje ar bus viskas gerai jeigu atvesiu laidą nuo priekinių žibintų ir tik šalia lempos padarysiu papildomą jungiklį ?

O gal iš vis atjungti posūkius ir vietoje jų pajungti. Nereiks nei laido vesti, nei jungiklio. Vis tiek keliais nevažinėju, apžiūros neinu. Net ir nesu jų panaudojęs :)[/quote

Mano traktoriaus gale buvo kažkokia šakutė su laidais, patikrinau kur pliusas ir pajungiau lempą. Įdėjau jungtuką 5 Lt. Dabar paspaudi jungtuką ir šviečia, kai nereikia išjungi. Prie kito laido prijungiau gabaritines šviesas, nes gamyklines buvo tik atšvaitai.

post-4864-141521802634_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, norejau paklausti patarimo koki smulkintuva pirkti? kabinsiu ant kubotos 22 ag

1,5 m turėtų sukt. Tik nepirk lenkiško ar dar blogiau kiniško. Peiliai kuo storesni ir ant šarnyro, kad atsilenktų atsimušę į akmeną.

Be šansų. Nebent tik lygias gražias vejas.

Mano Yanmar 24AG su 1.3m pločio ORSI Garden smulkintuvu, kai žolė su lig traktoriumi tik vos pirma pavara paima. Kai žolė iki kelių ir trečia galima jau pjaut. Labiausiai apsunkina darbą nelygi žemė. Stabdo nepriklausomai nuo žolės aukščio.

Dabar turbūt pirkčiau šito gamintojo smulkintuvą http://www.inobrezice.com/eng/flail-mowers.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Radau ir pas save vieną laidą atvestą (tik užkištas buvo) ant galinio sparno. Ir dvi skylės buvo sparne - lempai ir jungikliui tiko. Reikėjo tik pragręžt skylę laidui prakišt ir skylę varžtui masei prijungti. Nes ir į posūkius tik vienas laidas ateina, bet ten patys žibintai su metaliniu sparnu susijungia ir žibinto tvirtinimas iškart su skyle laidui.

Pasidariau ir pas save jau galinį apšvietimą :)

Ačiū už patarimus visiems :)

Sveiki,

Pamaniau, kad gerai būtų pasidaryti galinį žibintą traktoriukui. Dažniausiai tenka sniegą valyti tamsoje.

Kažką tokio kaip čia

http://www.tractorbynet.com/forums/atta ... -lite-pics

http://www.tractorbynet.com/forums/atta ... -lite-pics

Kur reiktų ieškot tokių dalykų? Būtų gerai vienoje vietoje ir Kaune :)

Beje ar bus viskas gerai jeigu atvesiu laidą nuo priekinių žibintų ir tik šalia lempos padarysiu papildomą jungiklį ?

O gal iš vis atjungti posūkius ir vietoje jų pajungti. Nereiks nei laido vesti, nei jungiklio. Vis tiek keliais nevažinėju, apžiūros neinu. Net ir nesu jų panaudojęs :)[/quote

Mano traktoriaus gale buvo kažkokia šakutė su laidais, patikrinau kur pliusas ir pajungiau lempą. Įdėjau jungtuką 5 Lt. Dabar paspaudi jungtuką ir šviečia, kai nereikia išjungi. Prie kito laido prijungiau gabaritines šviesas, nes gamyklines buvo tik atšvaitai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip. Nes tas traktorius mažesnis už mano ir be svorių priekyje. O jis lyg niekur nieko ir vairuojasi.

Mano YM2020D su vienu mano savadarbiu svoriu priekyje , kyla nuo vienvagės pakabinamos bulviakasės kartais.

Kiek tada rulonas tas sveria ? Kažkaip ant vilkimo skardos vienas tai vos aš juos užsiridenu :)

Žiūriu ir savo akim netikiu :)

O cia kuo netiki, kad pakelia?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O gal yra norinčių pasigaminti tokį padargą rulonams vežti ?

Gal jeigu gamintų kelis lengviau būtų rasti gamintoją.

Aš tik galvoju, kad prie to pačio padargo turėtų būti galimybė kabinti priekabas.

Plius kažkas tokio kaip http://www.marguciai.lt/components/com_ ... G_2682.JPG

O tiksliau

http://www.skidsteerexpress.com/PDGImag ... _hitch.jpg

http://www.tractorbynet.com/forums/atta ... es-008.jpg

Ką galvojat ?

Žiūriu ir savo akim netikiu :)

O cia kuo netiki, kad pakelia?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu YANMAR F 22 traktoriuką. Norėjau paklausti gal kas esate dare galinių ratų praplatinimą? Ta prasme dabar yra 97cm. O reikia kad būtų 140cm. Tarp galinių ratų padangų centru. Gal kas turite brėžinius? Kokie išmatavimai būtų?
Sveiki,

Aš tai turiu Iseki TU 1700 dvitiltis.

Turiu ratus prasiplatinęs po 10 cm., dabar gaunasi 130 cm. Tarpueiliai 65 cm. Kažkada buvau įdėjės foto. Tai tiek. :D

1394

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuo kokios rusiškos technikos galima pritaikyti duslintuvo dangtelį traktoriukui.

Kirovai atsimenu, kad turėjo, bet bus per dideli :)

Kokia technika turėjo mažesnius ?

Kalba eina apie tokius dangtelius

Tai kad paprastai duslintuvas turi angą ne tiesiai į viršų, o į šoną. Tad jokių dangčių ir nebereikia. Nes kai niekas netrukdo, tai dūmai lekia į šoną, o kai bus dangtis tai kol pilnai atsidarys nuo didesnių apsukų, tai vairuotojas pakvėpuos išmetamosiomis dujomis, juk kaminas visai netoli galvos ir tam pačiam aukšty. Jei traktoriukas lauke stovi, tai juk galima paprastą nupjautą bambalį užmauti ant jo, kad vanduo nepatektų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

idomu koks tavo traktorius, pas mane tai duslintuvas iseina tiesiai i virsu ir gaunasi virs galvos. Siaip tokiu dalykeliu turetu buti bet kokioj litagroj kur ruska technika prekiauja, o pagal ideja cia nera toks sudetingas dalykas kurio pats nepasidarytum :eusa-dance:

Pas mane Yanmaras, kaminas toks pat kaip ir pas tavo Kubotą. Turiu omeny skylė dūmams ne į viršų, o į šoną. Ir jo aukštis tai beveik galvos lygy, tai jei bus koks nors trukdymas (pvz.dangtis) ir dūmai nebus išmesti šonan tai teks tiesiai ir kvėpuoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, norejau paklausti patarimo koki smulkintuva pirkti? kabinsiu ant kubotos 22 ag

Gal padės tokia imformacija

What Size Mower Do I Need?

There are really 3 things that you need to consider when shopping for a mower.

1- Finish mower or rough cut (brush) mower.

A finish mower will leave a nice smooth cut look because it has 3 smaller blades that spin very fast. The blades, however, are more delicate and are not as good for areas with stumps, sticks, rocks, etc. The rough cut mower or brush mower has 1 heavy blade that is great for areas with trash or debris but does not leave quite as nice of finish. With a brush mower you can often mow branches over 1" in diameter without damage.

2- Mower Size.

It is a good rule of thumb to have 4 horsepower for every 1 foot of mower. For example, a 16 horsepower Yanmar tractor will have enough horsepower to run a 4' mower. There are obviously exceptions to this rule and a 16 horsepower tractor will not run a 4' mower through 1' tall grass. You will need to adjust this rule to fit your lifestyle and your needs. Below is a chart that will let you see the amount of acres you can cover with different size mowers at different mowing speeds. 80% productivity takes into account the wasted time while turning around and overlapping.

.

3- Mower Weight

Just because your tractor can power a 5 foot mower does not mean that your tractor can handle a 5 foot mower. The compact design of the Yanmar tractor is one of the things that has made them so popular. It is also one of the things that makes mower selection a little more difficult. If a mower is too heavy it will be difficult to steer and your tractor will want to do "wheelies" when you start to move forward because of all of the weight on the rear of the tractor. If possible, it is a good idea to test out a mower on your tractor before you buy it. You should be able to lift the mower and drive around without the front end wanting to come off of the ground. While it is possible to add weights to the front of the tractor it is best to select the correct mower to begin with. There are many brand mowers, each of which have different designs and different weights. Howse brand mowers, for example, are lighter weight mowers that work well with the compact Yanmar tractor. Modern Manufacturing mowers tend to be very heavy- which is good for extreme durability but is bad if you are looking for a lighter weight mower. You will also want to attach your mower as close to the tractor as practical. The closer to the rear wheels the mower is the less leverage it will have and the lighter the mower will feel.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuo kokios rusiškos technikos galima pritaikyti duslintuvo dangtelį traktoriukui.

Kirovai atsimenu, kad turėjo, bet bus per dideli :)

Kokia technika turėjo mažesnius ?

Kalba eina apie tokius dangtelius

"Raincap" vadinas, išvertus - lietaus dangtelis :)

Kokio diametro pas tave išmetimo vamzdis?

p.s. galiu pasiūlyt tokių dangtelių įvairių diametrų išmetimo vamzdžiams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

išorė 45 mm

gal galima foto

lauksiu pasiūlymo

Nuo kokios rusiškos technikos galima pritaikyti duslintuvo dangtelį traktoriukui.

Kirovai atsimenu, kad turėjo, bet bus per dideli :)

Kokia technika turėjo mažesnius ?

Kalba eina apie tokius dangtelius

"Raincap" vadinas, išvertus - lietaus dangtelis :)

Kokio diametro pas tave išmetimo vamzdis?

p.s. galiu pasiūlyt tokių dangtelių įvairių diametrų išmetimo vamzdžiams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kosmosas man atrodo :)

http://www.grene.com/shop/action/item_1 ... tModuleCmd

15,8lt (tik nežinau ar jau su ar be PVM)

Tavo gal kažkoks labai jau firminis. O gal paprasčiausiai tau labai pinigų reikia :)

Internete daugumoj tokie daiktai $6 -£8 kainuoja kiek mačiau

Bet vis tiek ačiū už pasiūlymą

Tinka nuo 34 iki 50 mm išmetimo vamzdžiui.

Kaina 61,18 Lt + PVM

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...