Jump to content

MASSEY FERGUSON 8480


voras

Recommended Posts

  • Atsakymai 133
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

gal yra ismananciu apie toki neva fendt broli???

Teko man ji viena pusdieni pabandyti savo laukuose. Turejau tik arima. Prikabinau Vaderstad Carrier 500 tai max 13 greitis, gylis apie 10 cm. Kabina amortizuojanti, taciau vaziuojant per didesne vaga jauciamas smugis i korpusa pasiziurejau kad kabinos kronsteinas liecia galinio tilto korpusa. Dar nepatiko lyg ir priekini tilto ar kardano guolis skleide neaisku garsa. Kaip 300 AG traktoriui man nepatiko variklio dinamika. Su Fendt nepalyginsi nors deze ir ta pati taciau fendt yra fendt. Minusai kuriuos pastebejau per ta pusdieni nelabai man patiko todel pasirinkau kita traktoriu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

skystos trashos prie horshc, kitaip tariant startine fosforo doze dygimui, du konteinerius gali det drasiai gausis apie 3 tonos svoris su visa konstrukcija ir pilnais konteineriais, i ha duodi apie 60 kg tad uztenka pakankamai ilgai.

po to jei transporte tai labai patogu numesti svorius 100 km sutaupysi 10 litru ir be abejones padangas bei stubura

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

skystos trashos prie horshc, kitaip tariant startine fosforo doze dygimui, du konteinerius gali det drasiai gausis apie 3 tonos svoris su visa konstrukcija ir pilnais konteineriais, i ha duodi apie 60 kg tad uztenka pakankamai ilgai.

po to jei transporte tai labai patogu numesti svorius 100 km sutaupysi 10 litru ir be abejones padangas bei stubura

labai patogu su svoriais didelius akmenus i lauko pakrasty nustumti, mes dar pvz brezenta kabinam po traktorium kai purskiam rapsa...o is rimtesniu darbu cunkriniu kombaino lapini ant priekio kabinam :icon-wink: zodziu pritaikyti yra kur priekine hidraulika...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

(Vorui) Visi visko norim gero ir pigaus, bet tik ar tai įmanoma. Aš nebesu toks kategoriškas kaip pavasario diskusijose, ir aklai neginsiu Fendt tik reiktų pasvarstyti už ir prieš. MF 8480 Sisu variklis manau l.geras, Dyna VT matyt tas pats kas Vario, tik MF greitis iki 50, o 930 (toks pagal galią atitikmuo) jau 60 km/h. Svoriu Fendt sunkesnis 1200 kg, daugiau sukibimo. Svorių aišku galima prisidėt, bet tas kainuoja, o ant liaunesnės konstrukcijos dar ir laužo. Kuro bakas MF 10% mažesnis, o kuro sąnaudos nujaučiu bus didesnės. Vario terminalas panašus, kaip su kompiuteriniu variklio valdymu ir programavimu įvairių parametrų ir galulaukės, MF nežinau. Aišku traktoriai panašėja, ypač kaip šiuo atveju kai finansuojami iš vienos AGCO korporacijos kišenės, bet MF dar neatsidūrė DLG imidžo barometro dešimtuke, nors ten yra Fendt, JD, Claas-daugiau gal dėl kombainų ir kt, DF, NH. Dar pasvarstyk... :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jcb 8 serijos kaina prasideda nuo 500 000,

900 serijos fendt su 60 km h turi tik viena stabdziu pedala, kas man netinka, sejant traktorius nesusisuka be pagalbos, taigi renkies jei du pedalai tada 50 km h, taigi lieka toks pat greitis kaip ir mf, zodziu rytoj pasipasakosiu ispudzius, zadejo suorganizuot pasimatyma, reiks veztis kieta fendista, ziuresiu ka jis sakys :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su 6 metrais nereikia suktis vietoje, reikia tik prilaikyti shiek tiek, taig laikys tikrai, nepirmi metai plaukiojam :)

mes tai mirties kilpas darom... :)

Antras Kairys :icon-eek:

ta prasme atvarai i gala pakeli, tada i sona, ratuka kad apsisukt ir vel atgal i kita vaga :icon-wink::) cia su vaderstad ir traktorium su visais 4 dubeliais...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...