Jump to content

MASSEY FERGUSON 8480


voras

Recommended Posts

  • Atsakymai 133
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

O as sakyciau galima pirkti. Labai gera kaina. O jei dar su DATA 3 kompiuteriu tai isvis puiku. Tokiam ukiui 200 AJ traktoriaus kastai gali buti per didele nasta. Viskas gali iskeliauti bankams jei tai bus pirktas su skolintais pinigais. O jei yra pinigu - zinoma galima pirkti ir galingesni. As pats dirbu siek tiek mazesni plota su 125 AJ traktorium ir bedu kol kas nematau. Reikia tik tinkamus pdargus pasirinkti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sunis pirk ta mf tikrai neturetum pasigailet is patirties galiu pasakyt, kad dar neesu mates nei vieno su tokiom mazom sanaudom savo klasej, pirk is keskyno turesi garantija ir taip toliau. jei zinai komplektacija jo ir mazdaug kokius padargus turi brukstelk man i pm tada gales ka nors daugiau pasakyt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

MF matosi kad dirba arba dirbes kesko. Tai tada zmogui sakyk teisybe apie tuos masejus nes tkrai nemazai kam jie byrejo. Ir nemalk cia. Labai jau primeni vadybininka.

gal ir dirbes gali buti :icon-wink: as nemalu nieko ko toks piktas pasakyk kurie nebyra geriau :icon-wink: labai noreciau suzinot ir pats toki isigyt.

Del teisybes as zmogui ir sakau teisybe, kad neesu mates traktoriaus su tokiom mazom sanaudom kuro. Jei zinai kas maziau ryja sakyk. esu mates daug technikos kuri isdirbusi 10000 15000 mth ir prie-20 uzsikuria ir dirba puikiai esu mates ir 400mth kuris nebevaziuoja taigi pons pats nemalk s..o, butu galima pradet vardint konkurentu blogybes ir pacius savininkus deliot i lentyneles pagal sugebejima dirbti ir tvarka ju kiemuose ir t.t. bet ar to reikia , ka tu perki tai yra tavo pasirinkimas ir vadybinin ko sugebejimas tave uzmygdyt, as neesu vadybininkas tiesiog sios markes fanas taigi bandau zmogui patart o ne jam kazka prakist

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Vorai,pirkai iš anksto,dar nepatvirtinus projekto :icon-question:

Dėstyk kokius daiktus nusipirkai :icon-wink:

voras pirmas sąraše pagal pranešimų skaičių geriau pasiskaičius visą jo buhalterija galima sumesti :lol: apie 300ha naujas kombainas NH CX (neatsimenu kuris bet tikrai ne mažiausias) turi dėvėtą Magnumą (virš 200ag) ir tt :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jo, laimei ar nelaimei shitie du daiktai nupirkti, shaip techniniu ir technologiniu poziuriu vertinant esu jais begalo patenkintas, nes dar niekada neturejau shitiek laisvo laiko, kas matosi is praneshimu skaiciaus, ne nemaniau, kad esu sitaip akylai stebimas, vertinant finansiniu poziuriu galejo buti ir geriau, na bet nieko tokio kad nestovi... paziurekit kaip graziai kabo !

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...