Jump to content

Traktorininko teises (nauji duomenys)


Praktikantas

Recommended Posts

  • po 3 mėnesių...

Ziuriu man cia labai pasiseke, kai pries seseta metu mokinaus mechaniko spec, proftehninei mokykloi, tai uz 100lt isilaikiau visas kategorijas su traktoriais, na bent jau pagrindines, tr1,tr2 ir sz :) nesigailiu dabar nekiek.. Tik nebent ta kategorija su kelininku yranga kur yra irgi neprosal butu ja turet..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Na o dėl šios dalies?

Sveiki, turiu kelis klausimu susijusius su TR1 ir TR2. Pirma, ar aš galiu eit ir laikyt teises eksternu, jeigu traktorius naudojamas tik sau. T.y. daržą užsiart ir t.t. Ir antra kur būtų galima rasti literatūros, kad pasiruošt pirmai egzo daliai. Ačiū už atsakymus.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, norėjau dar paklausinėt apie teises. Žinau kad traktoristo teisės reikalingos ir keturračiui vairuoti. Tai norėjau paklaust nuo kiek dabar metų galima laikytis traktoristo teises, nes buvo visur rašoma kad nuo 16, o dabar man atrodo padarė nuo 17. Tai norėčiau išsiaiškint kaip tiksliai yra. Ačiū :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, norėjau dar paklausinėt apie teises. Žinau kad traktoristo teisės reikalingos ir keturračiui vairuoti. Tai norėjau paklaust nuo kiek dabar metų galima laikytis traktoristo teises, nes buvo visur rašoma kad nuo 16, o dabar man atrodo padarė nuo 17. Tai norėčiau išsiaiškint kaip tiksliai yra. Ačiū :)

tr1 nuo 15m, galioja keturraciui iki 450cc, o tr2 nuo 17m. Jasna?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...