Jump to content

Traktorininko teises (nauji duomenys)


Praktikantas

Recommended Posts

  • po 3 savaičių...
Gal esat kas laikę Vilkavišky profkėj?

Manau nulėk į Kalvariją. Ten per kelias val man padarė teises :D

O tu čia TR2 ar TR1 darei ?

Kurioj vietoj Kalvarijoj galima gaut tas teises ? :)

Aš dariausi TR1, bet tuo pačiu metu draugas darėsi tai abi kategorijas padarė ta pačią dieną :D

Adreso neatsimenu, bet ten centras Kalvarijos turėtų būti, Paštas ir ta vairavimo mokykla tam pačiam pastate :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Manau nulėk į Kalvariją. Ten per kelias val man padarė teises :D
Kurioj vietoj Kalvarijoj galima gaut tas teises ? :)
Aš dariausi TR1, bet tuo pačiu metu draugas darėsi tai abi kategorijas padarė ta pačią dieną :D

Adreso neatsimenu, bet ten centras Kalvarijos turėtų būti, Paštas ir ta vairavimo mokykla tam pačiam pastate :icon-wink:

Sveiki, esu naujas jūsų forume. Gyvenu kaime, tad nutariau vasarą padirbėt ŽŪB'e, kadangi prieš mokslus reik biški ir užsidirbt. Gal iškyla klausimas kodėl būtent prie traktoriaus vairo noriu padirbėt ? Na tiesiog mum tolokai iki miesto, galimybių vasarą dirbt mieste mažai dėl transporto sistemos (retai važinėja autobusai) ir šiaip kadangi esu žmogus prie technikos, domiuosi žemės dirbimo technika. Dabar iškilo klausimas, kaip su tom teisėm, reiktų galingesniam nei 60 kw traktoriui (berods tr2 kategorija) teisių. Vasara labai dažnai būnu su pusbroliu, jam padedu prie žemės ūkio, traktorių vairuot moku, bet va žemės pačiam dirbt dar neteko. Baugina ilgi kursai ir nežinia kaip būtų dėl transporto, ar išeitų važinėt kaskart į tuos apmokymus. Kalbėta su pusbroliu, sakė mane apmokint žemės ūkio darbam galėtų, tai viską kaip ir išmokčiau. Galvoju pasibaigus mokyklai lyst į ŽŪB. Ten manau mane priimtų, kadangi darbuotojų trūksta, kiekvienais metais vis naujos technikos parsivaro, jauni nieks neina, o visi seni geria, jiems nelabai nori patikėt naują techniką, tad ir aplinkiniai kai pasakiau šią mintį stumia eit. Dar pliusas būtų, kad iki darbo man būtų vos keli šimtai metrų. Gal kas galite pasiūlyti ką ? Gal eitų kaip nors be kursų teises gaut ? Ar dar galima toj Kalvarijoj būtų gaut ? Vieta nesvarbi, jei tik galimybė yra, nors ir į kitą galą Lietuvos. Žinoma nelabai turbūt kas nori skelbt tą info viešai, tad galit rašyt į PM. Beje man 17 metų sueis pavasarį. Dėkui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, sūnus įsigeidė TR1 kategorijos teisių. Ar verta jas turėti, kokie privalumai? Nes kiek skaičiau tai keliu vistiek negalima bus važiuioti iki 16m, ir maximali traktoriaus galia 60kW. Ar verta dabar jas turėti, ar dar laukti iki 16 metų, kol bus galima daugiau kažką nuveikt su jomis, negu dabar.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, sūnus įsigeidė TR1 kategorijos teisių. Ar verta jas turėti, kokie privalumai? Nes kiek skaičiau tai keliu vistiek negalima bus važiuioti iki 16m, ir maximali traktoriaus galia 60kW. Ar verta dabar jas turėti, ar dar laukti iki 16 metų, kol bus galima daugiau kažką nuveikt su jomis, negu dabar.

koks skirtumas kada. cia tavo nuoziura. ir be tu teisiu yra ka nuveikti kai jas ir turi. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad mūsų krašte, to ket ten nėra, link elevatorių žvirkelis, link kito patriušęs plentas. Mažai kelio ženklų, nėra šviesaforų. Ten nėra kam mokintis, jis jau viska žino, ir vis dar domisi tais ženklais, kiek žinau tiek pats pasakau ką reiškia, kaip elgtis važiuojant keliu. Viska ką moku pats, jis moka. O tokios teisės tik popieriukas piniginėj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad mūsų krašte, to ket ten nėra, link elevatorių žvirkelis, link kito patriušęs plentas. Mažai kelio ženklų, nėra šviesaforų. Ten nėra kam mokintis, jis jau viska žino, ir vis dar domisi tais ženklais, kiek žinau tiek pats pasakau ką reiškia, kaip elgtis važiuojant keliu. Viska ką moku pats, jis moka. O tokios teisės tik popieriukas piniginėj.

tas popieriukas tam yra, kad nereiketu su mentais tartis ir kysininkauti.. :lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai teises turi ir pačiam ramiau važiuoti . Šįmet tik tr2 dar laikysius. o tiap nuo 14m keliais draginu su galinga technika,svarbiausia moketi keliu eismo taisykles, kad prie raudono riekia sustoti ir prie STOP zenklo :D Narmalei vaziuok ir nestabdys tie mentai. 6 kartus pravaziavau per tuos 2 metus pro juos , nei stabdo nei ka, pasiziuri ir viskas. neissiskirti is kitu reikia. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...