Jump to content

Lėkštiniai skutikai.


darius73

Recommended Posts

Akmenis renkam, bet gi tik nuo pavirsiaus. O gali kokia puntuko virsune ir praziopsot (yra vietu kur tikrai kaip karjere). Kazin kiek ta gumine apsauga pajegi atsilenkt? Su spyruokle tai toks vaizdas, kad gerus 20cm turetu diskas pasikelt.

 Turiu 4 metru unios skutika su spiruokline apsauga ir 66 cm diskais traukiu ji su NH  7060 (213AJ)  tai idialiom salygom ir minimaliu gyliu esam skute iki 19km greičiu, bet per 5 metus tokios saligos buvo tik viena karta, šiaip 12-14 km greitis. Ta pati skutika esam bande su valtra T-160 (160aj) tai be šansu, net jei ir užtektu variklio pajėgumo jei net ir labai mažu gyliu tai traktorius jau per lengvas ir pradeda buksuot, žodžiu jei tavo traktorius 150aj tai 4 metrai unios su spiruokline jam bus per sunku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va su pabirų skutimu liuks viskas. Bet jei pavaryt koki 15cm gyliu viskas. Reikia tokiem skutikam 7 klases traktoriuku. Jd 6150 7 tonos mazai. Dublius reiks deti kad pagerinti sukibima nes svorio ryskiai per mazai ir su arkliais tas pats....arba imti pakabinama skutika tada 4m pats tas ne ju svoris iki 2.5t tik tera.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pas mane jd 6150m ir artimiausius 3-4 metus nenusimato eiklesnio zirgo. Ukis ekologinis tai nebent i rudenini arima moliui isdirbt naudociau. Bearimines tikrai artimiausiu metu nebus. Su tokiais kiekiais akmenu, pavasari nelabai isivaizduoju ar imanoma ruost sejai. Simba man atrodo mazesni diskai nei unios. Kokio dydzio diskai siam atvejui butu tinkamesni? Giliau nei 15cm nematau prasmes kist. Taip pat, kuris volas yra universaliausias. Kiek prisiskaiciau tai dantytas ir vamzdinis nieko gero. Lieka gumuotas ir ziedinis, i ta ziedini molio nepristringa kai slapiau?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pas mane jd 6150m ir artimiausius 3-4 metus nenusimato eiklesnio zirgo. Ukis ekologinis tai nebent i rudenini arima moliui isdirbt naudociau. Bearimines tikrai artimiausiu metu nebus. Su tokiais kiekiais akmenu, pavasari nelabai isivaizduoju ar imanoma ruost sejai. Simba man atrodo mazesni diskai nei unios. Kokio dydzio diskai siam atvejui butu tinkamesni? Giliau nei 15cm nematau prasmes kist. Taip pat, kuris volas yra universaliausias. Kiek prisiskaiciau tai dantytas ir vamzdinis nieko gero. Lieka gumuotas ir ziedinis, i ta ziedini molio nepristringa kai slapiau?

turiu du skutikus vamdiniu ir guminiu volu, tai mazdinis labiau patinka
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pas mane jd 6150m ir artimiausius 3-4 metus nenusimato eiklesnio zirgo. Ukis ekologinis tai nebent i rudenini arima moliui isdirbt naudociau. Bearimines tikrai artimiausiu metu nebus. Su tokiais kiekiais akmenu, pavasari nelabai isivaizduoju ar imanoma ruost sejai. Simba man atrodo mazesni diskai nei unios. Kokio dydzio diskai siam atvejui butu tinkamesni? Giliau nei 15cm nematau prasmes kist. Taip pat, kuris volas yra universaliausias. Kiek prisiskaiciau tai dantytas ir vamzdinis nieko gero. Lieka gumuotas ir ziedinis, i ta ziedini molio nepristringa kai slapiau?

Turiu gumuotu ir vamzdiniu volu. Kai sausa ir sunki zemė pranašesnis gumuotas, lengvoj žemėj labiau patinka vamzdinis. 180ag traukia 3 metrus. Diskai 66 cm. Jei nori 4 m. mano supratimu reikia mažesnių diskų ir tik prikabinamą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pas mane jd 6150m ir artimiausius 3-4 metus nenusimato eiklesnio zirgo.  Giliau nei 15cm nematau prasmes kist. 

 

Su siuo traktoriu apie 15cm gyli gali tik pasvajoti jis 10cm ikises nepajudins normaliai.... ir sveikatos neuzteks ir svorio.... buvau pabandymui 15-20cm suleides i pupu raziena uzsikaise vietoje ir baiges reikalai....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su siuo traktoriu apie 15cm gyli gali tik pasvajoti jis 10cm ikises nepajudins normaliai.... ir sveikatos neuzteks ir svorio.... buvau pabandymui 15-20cm suleides i pupu raziena uzsikaise vietoje ir baiges reikalai....

Su JD 150ag 4m prikabinama skutika 56 diskai traukiu apie 11-13km/h , 10-15cm gylije ir gan normaliai... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galvoju apsistot ties 4m pakabinamu su 51-56cm diskais ir neturet iliuziju jo giliai kist. Tuomet ir apsaugos muset uzteks gumines.

Apsaugos guminės bet kokiam gyliui užteks, nes ten  nėra kam nei sugest nei sulužti, nežinau kaip ant kitu skutiku bet pvz unios skutikuose gumos nevienodos kur 56cm diskai mažesnės kur 66cm didesnės.

Seuresnis visada geriau nei per platus, kai traktorius lengviau trauks tai galėsi didesniu greičiu skusti o reikalui esant  ir be baimes ileist giliau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sprendziant arkliu,uzgriebio plocio,darbinio gylio,disku skersmens klausima,reikia nepamirsti DISKU PASVIRIMO KAMPO.Tai turi labai didele ytaka arkliu kiekiui ir izdirbimo kokybei.Simbo skutikas gerai tuom, kad galima keisti kampa ir kai ji pakeiti,( atrodo visai nedaug), labai pajunta traktorius,sakyciau labjau negu pakeiti gyli.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...