Jump to content

Lėkštiniai skutikai.


darius73

Recommended Posts

Na kelis kartus leksciuojant gal ir mazini, bet 2 o ypac 3 kartus vaziuot ta pati lauka tiesiog nera kada. Man ir su noraginiu 2 kart neblogi rezultatai, o su lekstem 1 kart tai dar daugiau bedos. Nebent pas jus laukai idealiai svarus ir nera skurtumo kuo dirbt

http://www.asu.lt/nm/l-projektas/ekologinisukis/30.htm

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su varpuciu problemu neturiu,zirniena  pernai skutau kokius 3x su skirtingais skutikais paskutinius kartus pralekiau 16-17 km greiciu, tai varpucio visos sakneles paliko virsoje ir sudziuvo kaip sienas, ir dar paskutini karta su kultivatorium pralekiau, laukas kaip nurondapuotas yra,  bet noraginis yra tik 3arba 4m o lekstes butu 6m darbo nasumas butu geresnis ir dar su lekstiniu galetu pavasari arima pralekti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai 5m kiek reikia, 250? Situacija tokia, kad dabar turim jd 180ag+cipuotas, bet i ateiti žiūrint planuojamas ir galingesnis. Skutikas jei viskas gerai, bus perkamas si rudeni. Tai ir mastom apie 5m.

 

Taigi rasiau, kad su 170ag 4m biski truksta jegos, o su 190ag 4m lieka rezervo sociai, tai pasiskaiciuok ko reikia 5 metrams ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane 190pagal ece r24 pagal ec/eg 205 ar 207. Tai 5.5m lekstes turi ka veikt, giliau suleidus ar visu atakos kampu sakyciau ant ribos. Nesijaucia kad lieka kazkiek galios laisvos.

Kolega su tokiu paciu traktoriu lemken rubin 4metru ir sake riba

Edit - kaimynas velgi su tokiu paciu, kaip mano traktorium. tampo bdt -7 metru ir pasak ji traukia nesunkiai, apsukos apie 1500, tik nezinau kokiu greiciu traukia. Aarba negiliai leidzia...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...