Jump to content

žieminių kviečių veislės


mechanikas

Recommended Posts

prieš 33 minutes , zetor1 pranešimas:

siandien skmabinau I lana agra paklausti ar turi dar seklos sako turi vietoj (pasvalyje yra dotnuvos filialas)gal mazas kiekis ir neveza laukia kol susidarys didesnis kiekis

10 tonų. Kaimynas 2.5 t.užsakė veliau ir jau prieš 2 sav. atvežė tos pačios veislės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, pauliuxs pranešimas:

Sveiki kolegos užsakiau kviečių sėklą iš LA liepos pabaigoj ,o dar neatvežė .Gal dar kam tai pasitaikė?

Man ir jie dar neatveze. Rugpjucio 17 sumokejau isankstine saskaita. O dar nesugebejo atvezt. Sia savaite dar lauksiu. Pirmadieni reiks skambint, jei neatves. O atseit pamatys, kad sumoketa, is karto atves. Joa ble*, taip ir seja praeit gali su ju skubejimu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , Remse pranešimas:

Kazin ar galima atsisakyti seklos kol ji dar neatvezta? Sekla imta i kredita. Po sejos nelabai man jos reikes. Pirmi metai kai toki s mala Linas agro..

 

prieš 14 minutes , chefas pranešimas:

Jei atves , kai nebereikes, tai paprasciausiai nepriimsiu, nesirasysiu ant vastarascio ir vsio . O siaip , pries atvezant visada paskambina, jei paskambins jog ryt atves, pasakysiu jog neveztu.Dabar kolkas dar lauksiu.

Kai man kyla kazkoki nesklandumai skambinu vadybininkams ir viska zmoniskai susitariam. Buvę kad atšaukiau užsakymą, buvę kad pagražinau chemijos ar rapso sėklų. Reikia tik nebijot paskambint ir zmoniškai susitart. Aišku jei pora kart bandei šnekėt ir niekas nesikeičia tada išvadas reikia pasidaryti.

Bet jei tyliai keiksi ir vaidinsi didelį poną pats sau tai jiems nuo to nei šilta nei šalta.

Nereikia leistis kvailinamam -visur yra ribos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, Zilvis55 pranešimas:

 

Kai man kyla kazkoki nesklandumai skambinu vadybininkams ir viska zmoniskai susitariam. Buvę kad atšaukiau užsakymą, buvę kad pagražinau chemijos ar rapso sėklų. Reikia tik nebijot paskambint ir zmoniškai susitart. Aišku jei pora kart bandei šnekėt ir niekas nesikeičia tada išvadas reikia pasidaryti.

Bet jei tyliai keiksi ir vaidinsi didelį poną pats sau tai jiems nuo to nei šilta nei šalta.

Nereikia leistis kvailinamam -visur yra ribos.

Nera cia jokio mano tylaus mandrumo. Paprasciausiai kelis kartus skambinau, lyg ir viskas tvarkoje, taciau sekla nevaziuoja. Jei sugalvos atvezti , kai jau baigsiu seja tai ka as zinau... Atsauksiu uzsakyma baiges seja ir vsio. Visada su vadyba galima sutarti, jokiu problemu nera kile. Tyliai juk nesedesi jei seja baigta, o sekla taip ir neatvaziavus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, chefas pranešimas:

Nera cia jokio mano tylaus mandrumo. Paprasciausiai kelis kartus skambinau, lyg ir viskas tvarkoje, taciau sekla nevaziuoja. Jei sugalvos atvezti , kai jau baigsiu seja tai ka as zinau... Atsauksiu uzsakyma baiges seja ir vsio. Visada su vadyba galima sutarti, jokiu problemu nera kile. Tyliai juk nesedesi jei seja baigta, o sekla taip ir neatvaziavus.

Pernai as atsaukiau, jokiu bedu nebuvo. Pasakiau kad nesesiu nes perslapia..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 21 valandų, paulius radvila pranešimas:

Prastesnese zemese skagen kvieciai geriau pasirodo ar yra kitu veisliu kur vissur neblogai uzauga?

Skageno neauginam, bet grynam smėlį auga smuga. Dar į prastas sėjam fidelio ir šiemet dar hondia bandysim. Taip išeina, kad gerų žemių ir neturim.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...