Jump to content

žieminių kviečių veislės


mechanikas

Recommended Posts

prieš 26 minutes , JCB pranešimas:

Del ko taip janne patiko? 

Nera delko kad taip ir patiktu, pernai perejom prie jos nuo skagen pirkom sertifikuota tai pernai tikrai i gana šlapia žemę pasejom rugsėjo 27-30 išžiemojo puikiai šiemet prikulem 6.7t/ha ir 70%derliaus buvo ekstra, ko apie skagen tikrai nepasakyčiau per praeitus kelis metus visad 2 klase, nu žodžiu jei gerom sąlygom tai nežinau koks gali but jos maximumas, tai jei gerai nieko kito ir neieškom, dar tik vienus metus auginom, buvom prieš rudeninius lietus paseja ten pora valandu gal 5ha tai kokiom 2sav anksčiau nei rašiau sejos data, tai butumem 7.7 tonos kule jei visur taip butu:) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , Matazzz pranešimas:

Nera delko kad taip ir patiktu, pernai perejom prie jos nuo skagen pirkom sertifikuota tai pernai tikrai i gana šlapia žemę pasejom rugsėjo 27-30 išžiemojo puikiai šiemet prikulem 6.7t/ha ir 70%derliaus buvo ekstra, ko apie skagen tikrai nepasakyčiau per praeitus kelis metus visad 2 klase, nu žodžiu jei gerom sąlygom tai nežinau koks gali but jos maximumas, tai jei gerai nieko kito ir neieškom, dar tik vienus metus auginom, buvom prieš rudeninius lietus paseja ten pora valandu gal 5ha tai kokiom 2sav anksčiau nei rašiau sejos data, tai butumem 7.7 tonos kule jei visur taip butu:) 

Žmogau negali lygint skirtingu veisliu skirtingais metais. Ir kas butu jeigu butu. Skagena ar kitas vrisles reik lygint vienodom salygom tam pačiam lauke. Skageno potencialas ir begalinis ta veislė moka nustebint 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Vilius pranešimas:

Žmogau negali lygint skirtingu veisliu skirtingais metais. Ir kas butu jeigu butu. Skagena ar kitas vrisles reik lygint vienodom salygom tam pačiam lauke. Skageno potencialas ir begalinis ta vrislė moka nustebint 

Puikiai suprantu, ta ir pasakiau eilutėje "dar tik vienus metus auginom" ir visas tekstas buvo i viena teigini kad kam daug ekspermentuot jei kolkas gerai ir žinai kokie metai buvo tai dar negeriausiai, tai viskas ir lyginta šiemet žmogau skagenas 40 ha lauke buvo pasetas 5 ha ir like janne, tai antra klase prieš ekstra ir maždaug 400-700kg mažesnis derlius už jannes seta tapačia diena, laukas taspatas ir daryta viskas tapačia diena tom pačiom priemonem, delto ir neprisirišam prie veislių šiemet didesnis jannes pelnas ja ir pasilikom, gal kitais metais viskas bus kitaip, bet čia jau butu mano problemos tai kolkas darome  taip, ir tai tik mano nuomone :) jei kažkas blogai pas save darykite kitaip :) neturiu nieko prieš jus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , Matazzz pranešimas:

Puikiai suprantu, ta ir pasakiau eilutėje "dar tik vienus metus auginom" ir visas tekstas buvo i viena teigini kad kam daug ekspermentuot jei kolkas gerai ir žinai kokie metai buvo tai dar negeriausiai, tai viskas ir lyginta šiemet žmogau skagenas 40 ha lauke buvo pasetas 5 ha ir like janne, tai antra klase prieš ekstra ir maždaug 400-700kg mažesnis derlius už jannes seta tapačia diena, laukas taspatas ir daryta viskas tapačia diena tom pačiom priemonem, delto ir neprisirišam prie veislių šiemet didesnis jannes pelnas ja ir pasilikom, gal kitais metais viskas bus kitaip, bet čia jau butu mano problemos tai kolkas darome  taip, ir tai tik mano nuomone :) jei kažkas blogai pas save darykite kitaip :) neturiu nieko prieš jus

Pas mane tas pats ant priesmėliu Janne laimi prieš Skagen.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, Matazzz pranešimas:

Puikiai suprantu, ta ir pasakiau eilutėje "dar tik vienus metus auginom" ir visas tekstas buvo i viena teigini kad kam daug ekspermentuot jei kolkas gerai ir žinai kokie metai buvo tai dar negeriausiai, tai viskas ir lyginta šiemet žmogau skagenas 40 ha lauke buvo pasetas 5 ha ir like janne, tai antra klase prieš ekstra ir maždaug 400-700kg mažesnis derlius už jannes seta tapačia diena, laukas taspatas ir daryta viskas tapačia diena tom pačiom priemonem, delto ir neprisirišam prie veislių šiemet didesnis jannes pelnas ja ir pasilikom, gal kitais metais viskas bus kitaip, bet čia jau butu mano problemos tai kolkas darome  taip, ir tai tik mano nuomone :) jei kažkas blogai pas save darykite kitaip :) neturiu nieko prieš jus

Atsėliai skageno ir janne toks pats ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , kinziulis pranešimas:

Man ir atveze, bet man tai kaip tik gavosi, sendien ir pasejau. Tik toks kvailas klausimas iskilo, su sekla atvaziavo tik saskaita-faktura, o sertifikato jokio popieriaus nebuna?  pries keleta metu pirkau is kitos kantoros tai sertifikata pastu atsiunte

Perniai su dotnuva irgi nebuvo sake atsius niekas neatsiunte reikejo paciam pries deklaravima nuvaziuoti pasiimti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...