Jump to content

žieminių kviečių veislės


mechanikas

Recommended Posts

Prieš 12 valandų, linas78s pranešimas:

Gal pirmiau reikėtų atkreipti dėmesį į auginimo technologiją o paskui kaltint veisles, jei nemoki vienos augint tai ir kita nelabai ką parodys, bent jau mano toks požiūris.

:) lyginau prie identiskos auginimo technologijos. o apie nemokejimus auginti tai geriau patylek- galutiniam rezultate gamta pakoreaguoja pagal save :). mano laukuose bent siemet skagenas geriau pasirode (per viena klase geresnis ir derlingesnis per 1t kazkur)  ir toliau sesiu ji o ne creatoriu. Cia tik mano pastebejimas, pas kitus gal ir atvirksciai gausis nezinau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , Dariukas pranešimas:

:) lyginau prie identiskos auginimo technologijos. o apie nemokejimus auginti tai geriau patylek. mano laukuose bent siemet skagenas geriau pasirode (per viena klase geresnis ir derlingesnis per 1t kazkur)  ir toliau sesiu ji o ne creatoriu. Cia tik mano pastebejimas, pas kitus gal ir atvirksciai gausis nezinau.

Nieko čia nereik tylėt diskutuojam, dėl nemokėjimo save turėjau omeny, jei nemoku augint tai geriausia veislė nepadės.pas mane ir tik Skagenas ir tik 6,5 sugebu užaugint kai kulsiu 9-10 tada galėsiu spręst apie veislės gerumą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Vilius pranešimas:

Skagenas 10t atlaiko stacias ir su dviem reguliatoriais be problemu . Aišku ir metai metams nelygu ar gavo škvalo ar ne . Banndysim skagena keist etanu jei nepasitvirtins gryšim vėl prie skageno

As kai tokio derliaus nemates. Tai negaliu pasakyt, kaip ten kas stovi. 

Bet pas mane kiek metu auginu, tiek jis gula, jai nebuna trecio reguliatoriaus. 7-8t/ha daugiau neuzauginu. 

Tai po siu metu tik i 7t orentuosiuosi. Su tresimais ir purskimais. Gana cia ieskoti aukstumu, geriau daryti kas imanoma tiktai. Su mano zemem. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra labai geras posakis visiems gyvenimo atvejams:kas tinka vieniems-nereiskia kad tinka visiems,manau tas pats ir su kvieciais ar kitais javais ar kulturom.Krastas nelygus krastui,zemes taip pat skirtingos o orai isvis nebenuspejami,o ka bekalbeti apie augalu prieziura bei tresima.

Mintis ta kad reikia maziau vaikytis reklamu,pavizdiniu lauku(pakazuchu)o seti ir auginti tai kas savo isbandyta per daugeli metu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , vygantas1974 pranešimas:

Yra labai geras posakis visiems gyvenimo atvejams:kas tinka vieniems-nereiskia kad tinka visiems,manau tas pats ir su kvieciais ar kitais javais ar kulturom.Krastas nelygus krastui,zemes taip pat skirtingos o orai isvis nebenuspejami,o ka bekalbeti apie augalu prieziura bei tresima.

Mintis ta kad reikia maziau vaikytis reklamu,pavizdiniu lauku(pakazuchu)o seti ir auginti tai kas savo isbandyta per daugeli metu.

tai kad pakazuchos šiais laikais yra ne bandyminiuose laukuose o gamyboje pas ukininkus.nebestebina nei agrovizijos nei kiti jomarkai.Nuvažiuoji kas kaimyna ir matai naturoje kas ir kaip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...