Jump to content

Kaip arti su Massey Ferguson 5455?????????


Recommended Posts

ne nu bet rimtai kaip reikia su siuo traktoriumi arti........ Tipo girdėjau kad visiem importiniam traktoriam nėra plaukiajancios padėties......m bl juk cia kazkokia nesamonė. kaip taj gali buti? tai taip iseina kad reikia arti su prikabinamais plūgais. Patarkite ka reikia daryti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tadix saziningai prisipazink kiek gi tau metu. As neturiu ne menkiausio noro pasisaipit o tik galbut ir patart.

Visiems kitiems; vaikinukas (galbut as klistu, gal nebus diedas koks :) ) istikro gaudo zinias o su juo nenori niekas kalbetis :icon-confused:

Aria visi vakarietiski traktoriai nors ir nera plaukiojancios padeties ir o kam ji reikalinga :icon-question::icon-idea: .Tiesiog traktoriuje nusistato reikiamas darbinis gylis kuris laiko plugo prieki o gala reguliuoji su ratuku. Pradziai tiek :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakarietiškiem traktoriam nelabai būna plaukiojančių padėčių. Bet nelabai ji ir reikalinga ypač arimui. :lol: Bet pozicinėj hidraulikoj nelabai yra ir standžios padėties. Galima sakyti kad tai pusiau standi pusiau plaukiojanti padėtis. Kitaip sakant žemyn standi, aukštyn laisva (plaukiojanti). Kitaip sakant atvirkščiai nei sex reikaluos. :lol: Todėl bet kuriuo atveju padargai turi laisvą eigą aukštyn, jei su plūgu ar kitu padargu užsirautum ant kokio puntuko. Jei ką klausk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man taj 19 o kas ????????? bet nesamonė su tuoj ratuku .,........ vienas pazystamas irgi toki pat triperi turi kaip mano ir aria taj tipo sako su tuo ratuku, bet jei dirva nelygi juk nespėsi nusisukes į gala žiūrėti kaip tie plūgai eina ir ant nykscio mazuoliai nusitrins........ :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man taj 19 o kas ????????? bet nesamonė su tuoj ratuku .,........ vienas pazystamas irgi toki pat triperi turi kaip mano ir aria taj tipo sako su tuo ratuku, bet jei dirva nelygi juk nespėsi nusisukes į gala žiūrėti kaip tie plūgai eina ir ant nykscio mazuoliai nusitrins........ :)

Tas ratukas vadinasi JĖGINIS POZICINIS REGULIATORIUS pats pavadinimas šį tą sako. Kaip pasakytu kompiuteristai RTFM

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie ko čia tos hidro poros, mat kad kalba eina apie šlaunis. uk.algis gerai viską paaiškino tik būtina, kad ratukas būtų gale plūgo o ne kur vidury. O šiaip žmogus matos tiesiog nesusigaudo apie pozicinę sistemą ir tiek. Niekas negimsta žinodamas. Viskas išaiškės bedirbant. Kad galėtų žmoniškai arti mano tėvas ir bielkiui išgalvojo „pozicinę“ hidro. Tiesiog parišo plūgo priekį ant grandinės ir nuleidžia ant plaukėjančios. Gaunasi tas pats. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tadix, sėsk į kabiną ir važiuok arti. Lauke viskas paaiškės.

Trumpai. Nustatyk galinį ratuką reikiamam arimo gilumui. Centrinę trauklę sureguliuok taip, kad, nuleidus plūgą, artų lygiai. Jei normali dirva, taip ir ark, nuleidęs iki galo. Jei dirva kieta, teks naudoti pozicinį reguliatorių. Sutrumpink centrinę trauklę. Laikyk plūgo priekį vienodame gylyje. Tam reikės žiūrėti daugiau atgal, nei į priekį.

Arimas - sudėtingas darbas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
chiebra, kolegos taj bl ka man su juo daryt????????

Trumpai:

Desineje paneleje, hidraulikos, yra trys pasukamos rankeneles su pirmaja susireguliuoji keltuvo hidraulika su antraja (berods) pakelimo max auksti, su treciaja max leidimosi greiti.

porankije esanciu ratuku nusistatai plugo priekio pageidaujama darbini gyli islipi is kabinos ir nusistatai galini ratuka kad plugas butu lyg. zem. pavirsiui

po to sedi kabinon spaudi porankije esanti mygtuka pakelt nuleist priklausomai ka nori daryt

jei vagos dugnas negrazus t.y. banguotas paregulioji pirmaja pasukama rankenele kol gausi tave tenkinanti rezultata visa sita proc. parasyta valdymo vadove :icon-twisted:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...