Jump to content

trasos


mamertas

Recommended Posts

naudosim betresimines technologijas :)

is tikro as dali kvieciu trasu bandysiu meslu keisti, rugiam trasas iki minimumo pripjausiu, mieziam bala zino kas bus, nes pavasari meslo gaut nebus is kur (bent jau man). Gal but juos zirniais keisiu.... sitie gana gerai ir be trasu auga :)

o kai is vis niekas nebeaugs baigsiu karjera ir zeme isnuomuosiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sesim be trasu rudeni.... ne vienas, su kuom pasneku, taip galvoja.

azotu bandysim tenkintis... derlius nukentes, bet, prie tokiu kainu "zudytis" mazai kas nori....

kitam sezonui mes dar turim uzsipirkom dar pavasary...aisku galima ir bizniuka prasukt t.y. perki po 1500lt parduodi po 3000lt :lol: manau tie kas be proto varo trasu apsiramins greitai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gaila kad as toli nuo taves, tai issinuomociau
Iš kur kolega tiek daug optimizmo. :icon-question::lol:

zinau tik tiek, kad pasaulis nesedes needes, viskas susinormalizuos, kitaip ne but negali, pernai dave uzdirbt, siemet atsiims, bet kaip reikejo zemgrauzio taip jo ir reikes toliau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

npk skystu galima sumazint iki 300 kg i ha kaso pilnai pakaktu ir 500 kg i ha, jei rapsas ir kita met tiek kainuos tai nematau jokio sproblemos, grudiniu pas mane shiemet gal tik 70 ha, galima sakyt pataikiau, kitamet manau grudines kaina tikrai tures, toks jau "sezoniskumas" ispuole siemet, nenuleiskite sparnu kolegos- konkurentai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vistik reikia reaguoti į situaciją. Žemiau savikainos gi neauginsi. :icon-rolleyes: Dėl šimet tai kaip bebuvę, dar gi kitom kainom suinvestuota, bet dėl ateities reikia gerai apgalvoti. Aišku viena matematika kai davę pustonį trąšų kuliat po 8 t, ir visai kas kita, kai davęs toną trąšų kuli 5 iki 6 t. :icon-rolleyes: Ką tik buvau pas vokiečius. Ten kompleksinių duoda tikrai nedaug ir ne lokaliai, maždaug po 50 vm ne kas met. Azoto duoda iki 200 vm. Ir žemė aišku riebi apie 85 balus. Kadangi aš 11 t. neplanuoju, tai manau 200 kg kompleksinių lokaliai per akis ir mano žemelei. O jau be N aišku kitamet niekur nedingsim, tik įdomu kiek dar subrangs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as ne agronomas bet praktishkai isitikinau, kad ir mieziai zymiai lengviau pernesa sausra jei pries seja gauna sulfato, zodziu reikia tikrai, nes su lietum zeme nebegauna, mano akimis ziurint pasisavinimo atzvilgiu tai skystas yra idealu visoms kulturoms, bet jei turi su kuo isberti tai irgi ne problema jei tai darai pries seja, bent jau mano ukyje, nes kaip minejau normalaus barstytuvo neturiu, taigi viskas per purkshtuva

beja, fiziniu svoriu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

panasu kad zemes ukyje bus kaip ir statybu sektoriuje, praitais metais pirko brangius sklypus brangias medziagas o siais metais krito i backa, o dabar zemdirbiai tie kurie gerai neapskaiciuos uz kokia suma gali tresti kad nesestu i backa po kokiu metu prades bankrutuoti, o trasos ateiti pigs kaip kad pigo cementas ir kitos statybines medziagos nes sumazes pirkimas, o tada ateis sunkios dienos trasu gamintojams ir jie bus priversti mazinti kainas :icon-evil: lietuvoje krize ir nuo jos nepabegsi, teks pergyventi, o kas nepergyvens tas bankrutuos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siemet susilaikysiu su fosforo trasom gal kitamet situacija pageres :icon-rolleyes: . Zadu zieminius trest kalio chloridu po 300 kg/ha ir azoto (N34 po 100kg/ha) ant siaudu mineralizacijai. Pavasari azotas kaip visada. Dar galvoju tresima pakoreguot pagal derlingumo zemelapius, zinoma jeigu kombainas tai sugebes pateikti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siemet susilaikysiu su fosforo trasom gal kitamet situacija pageres :icon-rolleyes: . Zadu zieminius trest kalio chloridu po 300 kg/ha ir azoto (N34 po 100kg/ha) ant siaudu mineralizacijai. Pavasari azotas kaip visada. Dar galvoju tresima pakoreguot pagal derlingumo zemelapius, zinoma jeigu kombainas tai sugebes pateikti.

Algi, o tai gal chloridą apsimokėtų atiduoti prieš sėją? Pvz davus jos apie 100kg, dar plius salietros apie 100..?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...