Jump to content

PLŪGAI


sigis

Recommended Posts

ka manot vyrai apie plugus su plunksninemis verstuvemis

sako, kad geriau zeme sutrupa, mazesnis pasipriesinimas, bet kol pats neisbandysi nesuzinosi :)

o kaip su eksplotacija?Taip kol pats neisbandysi tol nezinosi

eksplotacija kaip ir kitu tradiciniu plugu, nemanau kad kas kitaip

..manau kad pigiau, nes nereikia visos verstuvės pirkt. kai sudyla, o tik

apatinę plunksną :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ka manot vyrai apie plugus su plunksninemis verstuvemis

jie skirti sunkioms dirvoms art smeliuko nepaarsi su juo

Ar bandei? :) manau kad paarsi bet ka, tik smelyje manau reiktu vaziuot neleciau kaip 6-7 km/h ir viskas bus gerai.

Plugas su plunksninemis verstuvemis mano svajone, bet kol kas teks situ svajoniu palaukt. Beje kas del sudilimu tai sitos plunksnines verstuves pagamintos is storesnio plieno (bent jau Rabe), vietoj 9 mm atrodo 14 ar panasiai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ka manot vyrai apie plugus su plunksninemis verstuvemis

sako, kad geriau zeme sutrupa, mazesnis pasipriesinimas, bet kol pats neisbandysi nesuzinosi :)

o kaip su eksplotacija?Taip kol pats neisbandysi tol nezinosi

eksplotacija kaip ir kitu tradiciniu plugu, nemanau kad kas kitaip

..manau kad pigiau, nes nereikia visos verstuvės pirkt. kai sudyla, o tik

apatinę plunksną :icon-confused:

bet pačio plūgo, bent naujo, įsigyjimo išlaidos didesnės :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ka manot vyrai apie plugus su plunksninemis verstuvemis

sako, kad geriau zeme sutrupa, mazesnis pasipriesinimas, bet kol pats neisbandysi nesuzinosi :)

o kaip su eksplotacija?Taip kol pats neisbandysi tol nezinosi

eksplotacija kaip ir kitu tradiciniu plugu, nemanau kad kas kitaip

..manau kad pigiau, nes nereikia visos verstuvės pirkt. kai sudyla, o tik

apatinę plunksną :icon-confused:

bet pačio plūgo, bent naujo, įsigyjimo išlaidos didesnės :icon-wink:

apie nauja nekalbam, tarkim uz 15tukst. Lt
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ka manot vyrai apie plugus su plunksninemis verstuvemis

jie skirti sunkioms dirvoms art smeliuko nepaarsi su juo

Ar bandei? :) manau kad paarsi bet ka, tik smelyje manau reiktu vaziuot neleciau kaip 6-7 km/h ir viskas bus gerai.

Plugas su plunksninemis verstuvemis mano svajone, bet kol kas teks situ svajoniu palaukt. Beje kas del sudilimu tai sitos plunksnines verstuves pagamintos is storesnio plieno (bent jau Rabe), vitoj 9 m atrodo 14 ar panasiai

pas mane yra moliuko, smiltynu mazai
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ka manot vyrai apie plugus su plunksninemis verstuvemis

jie skirti sunkioms dirvoms art smeliuko nepaarsi su juo

Ar bandei? :) manau kad paarsi bet ka, tik smelyje manau reiktu vaziuot neleciau kaip 6-7 km/h ir viskas bus gerai.

Plugas su plunksninemis verstuvemis mano svajone, bet kol kas teks situ svajoniu palaukt. Beje kas del sudilimu tai sitos plunksnines verstuves pagamintos is storesnio plieno (bent jau Rabe), vitoj 9 m atrodo 14 ar panasiai

pas mane yra moliuko, smiltynu mazai

Ant moleliu turi jie pasiteisinti nes jei gerai pamenu iki 30% jengviau traukia nes mazesniu plotu lieciasi i verstuve del to mazesne trinties jega ir traukos jega. Siaip jie skirti specialiai sunkioms dirvoms.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nera jie skirti specialiai sunkiom. Sunkiose tik dar labiau ju privalumas isryskeja. Seip traukiasi apie 10 % lengviau jie. Ir kuro apie tiek pat maziau. O pigiau biskeli eksplotuot nes tik vidurines juostas keist dazniausiai reikia. Plugas lengvesnis be to. Daug dalyku. Tas kur nuotraukoj tai kaip naujas atrodo. Kur cia radai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nera jie skirti specialiai sunkiom. Sunkiose tik dar labiau ju privalumas isryskeja. Seip traukiasi apie 10 % lengviau jie. Ir kuro apie tiek pat maziau. O pigiau biskeli eksplotuot nes tik vidurines juostas keist dazniausiai reikia. Plugas lengvesnis be to. Daug dalyku. Tas kur nuotraukoj tai kaip naujas atrodo. Kur cia radai?

Ivabalte pardavineja, bet gana brangiai nori, na aisku naujas dukart tiek kainuoja, o cia beveik kaip naujas, bet vistiek, neaisku kodel jis pardavime stovi, o ne pas zmogu dirba.

o ant trecios kartos tokiu verstuviu nebuna

Cia ne kverneland'as jeigu ka, cia pottinger'is.

Beje jei pirkt su plunksninemis verstuvemis, tai pottinger, rabe arba lemken, bent jau sitos trys firmos labiausiai mano nuomone pazenge sitokiu plugu technologijoje (Rabe jei neklystu apie 75% parduoda su plunksninemis verstuvemis)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ivabalte pardavineja, bet gana brangiai nori, na aisku naujas dukart tiek kainuoja, o cia beveik kaip naujas, bet vistiek, neaisku kodel jis pardavime stovi, o ne pas zmogu dirba.

ir gan senai pardavineja reiks gal ziema paskambinti kai maziau ivabaltes valdzia optimizmo tures nes labai jau sunkiai ir ilgai su jais derybos vyksta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ka manot vyrai apie plugus su plunksninemis verstuvemis

jie skirti sunkioms dirvoms art smeliuko nepaarsi su juo

Ar bandei? :) manau kad paarsi bet ka, tik smelyje manau reiktu vaziuot neleciau kaip 6-7 km/h ir viskas bus gerai.

Plugas su plunksninemis verstuvemis mano svajone, bet kol kas teks situ svajoniu palaukt. Beje kas del sudilimu tai sitos plunksnines verstuves pagamintos is storesnio plieno (bent jau Rabe), vitoj 9 m atrodo 14 ar panasiai

pas mane yra moliuko, smiltynu mazai

Ant moleliu turi jie pasiteisinti nes jei gerai pamenu iki 30% jengviau traukia nes mazesniu plotu lieciasi i verstuve del to mazesne trinties jega ir traukos jega. Siaip jie skirti specialiai sunkioms dirvoms.

man svarbu kad lengviau trauktu, nes siemet Overum 4(vartoma)sunkokai i kalniuka trauke
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...