Jump to content

PLŪGAI


sigis

Recommended Posts

Su vienu kverno kaltu suardavau 10-15ha.Šiemet dėl man nežinomų preižasčių,tik 5-7 užtenka. :icon-evil:

man ir tas pats. pernai ariau atsiputes . siemet apverciau kaltus, 3ha, ir nebera

Dar vieną įdomų dalyką pastebėjau.Kairėje pusėje "noname" kaltai,už 11 lt.,dešinėje "original spare parts" kaltai po 20 lt.

Skirtumo keičiant padilusius visiškas 0.

:icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ieškau kvernelando 3 korpusu, idomu ar apie 4-5 tukst. galima ikasti padoru plugiuka :D

Yra kaip ir lyčnas :icon-rolleyes: .Kverneland ,nevartomas ,3 korpusai ,sustiprinta linginė apsauga ,stačiakampis rėmas, hidraulu keičiamas užgriebio plotis ,atpjovimo diskai kiekvienam korpusui ,priešplūgiai,kamparaižiai . Kaina 7000 lt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Musu krastu dirvozemio bruozas (akmenuotumas)

Nezinau kaip jum, bet man sie Kvernelando tankintuvai prie dusios. Ir pats plugas kainos atzvilgiu vienas is pigesniu.

ir kur tie akmenys?

as du metus ariu su kvernu, 4x35, (bet aria placiau), su varztine apsauga. tokiu akmenu isverciau, kad vienas ir pavalges gerai, nepakeli, nei vienas varztas nenutruko....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Suariau su Kvernu 8 ha ir nematau jokio sudilimo kaltai kokie buvo tokie tebėra :icon-question:

Vienu korpusu 8 ha suark,tada parašyk,kaip jie nedyla :)

tai kad šiemet labai sausa, neatsimenu metų, kada tokiu laiku ariant dulkėtu, tai ir plūgo darbinės dalys atitinkamai greičiau dyla. žinoma geriau nei po purvynus murdytis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...