Jump to content

PLŪGAI


sigis

Recommended Posts

Na pieva nuo senų laikų buvo, todėl velėna buvo gan stora.

Plūgas vertikaliai ir iš ilgio buvo sureguliuotas tikrai gerai.

Kamporaižiai tai vos kabino, nes jei daugiau nuleidi, tai velėną stumią. T.y. paprasčiausiai nesugebėjo nupjauti velėnos kampo.

Gal reikėjo specialiai suversti plūgą į vagos pusę? Verstuvės atramai sukti nelabai ir yra vietos.

 

Vieno žo nėra ko ko arti senų nepurkštų ir nelėkščiuotų pievų.

Mano praktiniu pastebėjimu kaip tik atvirkščiai kuo velėna ilgiau slysta verstuve tuo geriau apsiverčia .Bet čia gerb. arimo kompetensija

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vyrai noriu jusu zinovu paklaust patarimo ,turiu triju korpusu fraugde super nevartoma ,ar fraugdei antkorpusu tinka prisukt kvernelendo noraga ir kalta ,pas mane toks ilgas strypas ir noragas kaip karves kanopa ,gal zinot

Bent jau pas mane viskas ant tokio plūgo buvo Kverneland, išskyrus spyruoklinę apsaugą ir rėmą. Bijau suklysti, senatvė, atmintis prastėja, bet rodos viskas tinka Kverneland kur prasideda kodas 5 arba 7. Bet gal ir tų plūgų buvo skirtingų modifikacijų, reiktų pasitikslint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

koki naudota kverneland ar kita pluga parekomenduotume su reguliuojamu uzgriebiu nuo 140-200cm? gali buti mechaniskai reguliuojamas. Kaip tas kvernelando eg-85 modelis: http://www.skelbiu.lt/skelbimai/vartomi-plugai-4x4-kverneland-eg85-hidraul-uzgrebio-22082089.html

aisku skelbime kaina nereali tokio plugo, nes lenkuose su naujom dalim maciau ant 1000eur pigiau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kelinti metai 3kartos drožiam su cilindru priekį kaip skelbime http://www.skelbiu.lt/skelbimai/vartomas-plugas-kverneland-4-korpusai-22779087.html, tfu tfu tfu, su vartymu problemų nėra, aišku būtų malonu sužinot kaip apsisaugot nuo to.

O apart kad buvo rėmas nulūžęs, remontas kažkur apie 100e kainavo, dirba gerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

koki naudota kverneland ar kita pluga parekomenduotume su reguliuojamu uzgriebiu nuo 140-200cm? gali buti mechaniskai reguliuojamas. Kaip tas kvernelando eg-85 modelis: http://www.skelbiu.lt/skelbimai/vartomi-plugai-4x4-kverneland-eg85-hidraul-uzgrebio-22082089.html

aisku skelbime kaina nereali tokio plugo, nes lenkuose su naujom dalim maciau ant 1000eur pigiau. 

dauguma suvirinti visi yra iki 5000 euru

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nei golfo nei nokios, tik kvernelandas, o ir prie traktorių, raudona spalva gražiai atrodo :)

Pas mane irgi raudonas, tik pablukes toks :D Jau apie 2500ha suares ir ka as apie ji galiu pasakyt .... aria ir apart to kad aria ner ka pridurt. 

Spjaunu per peti ir tikiuosi neteks kurt temos Kunh plugu gedimai  :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...