Jump to content

PLŪGAI


sigis

Recommended Posts

okey, nusiperka žmogelis tą Dowdeswell plūgą, dylančios dalys puse velnio, susiaria savo dirvas šį rudenį, sudyla visiškai noragai, lauko lentos ir ką jam dabar daryti? kur jam važiuoti įsigyti dylančių dalių? jau blogiausiu atveju, kokio gamintojo plūgo dalis gali pritaikyti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

okey, nusiperka žmogelis tą Dowdeswell plūgą, dylančios dalys puse velnio, susiaria savo dirvas šį rudenį, sudyla visiškai noragai, lauko lentos ir ką jam dabar daryti? kur jam važiuoti įsigyti dylančių dalių? jau blogiausiu atveju, kokio gamintojo plūgo dalis gali pritaikyti?

Būtent. Reika pirkti tą, kurio detalių pasiūla didelė. Mano akimis tai trys variantai : overum, kverneland ir kuhn. Paskutinį pridėjau dėl atstumų tarp korpusų ir aukščio iki rėmo. Pats nesu turėjęs, bet atsiliepimų girdėjau gerų. Nors kiekvien gamintojo būna skirtingų išmatavimų to pačio modelio. Asmeniškai aš už Overum.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Būtent. Reika pirkti tą, kurio detalių pasiūla didelė. Mano akimis tai trys variantai : overum, kverneland ir kuhn. Paskutinį pridėjau dėl atstumų tarp korpusų ir aukščio iki rėmo. Pats nesu turėjęs, bet atsiliepimų girdėjau gerų. Nors kiekvien gamintojo būna skirtingų išmatavimų to pačio modelio. Asmeniškai aš už Overum.

kurie turi arti didelius laukus , tai sutinku kad rinktis is tu variantu , bet tie kurie turi nedaug uztenka ir to Dowdeswell uz 2000 euru , detaliu parveza pagal uzsakyma ir dojuj yra

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kurie turi arti didelius laukus , tai sutinku kad rinktis is tu variantu , bet tie kurie turi nedaug uztenka ir to Dowdeswell uz 2000 euru , detaliu parveza pagal uzsakyma ir dojuj yra

Už overumą 3x3 su hidroapsauga sumokėjau 2400 €. Detalių pypia kokių nori. Tai manau, kad kaina katalikiška už gerą plūgą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va kad nera geru, dauguma parvezti suluze ar suvirinti, turi vienas grysti 4 korpusu overum  DX serijos , 5000 euru kaina , kada jis atsipirks ariant 15 ha i metus neaisku, tik man nepatinka is tu Dowdeswell kad mazos verstuves(zemos)

 

DX tai čia pakankamai naujas modelis, mano tai senukas CV , užtai ir kainos tokios kokios yra.   Ant 15 ha ploto jis tikrai ilgai atsipirkinės, bet bent jau bus arimas kaip arimas.  Šiaip Overumo  verstuvės irgi nėra labai aukštos (nors jų visokių yra, nuo modelio priklauso), bet verčia puikiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal geriah pradėkim diskutuoti apie tai, ar į sezoną suarti 15ha yra reikalingas 4x4 plūgas? Nepakaktų 3x3? Kada jis atsipirks? Kitas dalkykas, nereikia fantazuoti kad 4x4 gerą plūgą įsigysite už 2k ar 3k eur ir tuo labiau 4×4. 4×4 kainos prasideda nuo 4k eur ir jei reikia tokio plūgo, tai ir moki atitinkamą kainą. Ir dar vienas būdas nusipirkti pigiau - užsienyje ieškotis, nusipirkti ir parsivešti pačiam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal geriah pradėkim diskutuoti apie tai, ar į sezoną suarti 15ha yra reikalingas 4x4 plūgas? Nepakaktų 3x3? Kada jis atsipirks? Kitas dalkykas, nereikia fantazuoti kad 4x4 gerą plūgą įsigysite už 2k ar 3k eur ir tuo labiau 4×4. 4×4 kainos prasideda nuo 4k eur ir jei reikia tokio plūgo, tai ir moki atitinkamą kainą. Ir dar vienas būdas nusipirkti pigiau - užsienyje ieškotis, nusipirkti ir parsivešti pačiam.

Negaliu nesutikti - viskas tiesa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal geriah pradėkim diskutuoti apie tai, ar į sezoną suarti 15ha yra reikalingas 4x4 plūgas? Nepakaktų 3x3? Kada jis atsipirks? Kitas dalkykas, nereikia fantazuoti kad 4x4 gerą plūgą įsigysite už 2k ar 3k eur ir tuo labiau 4×4. 4×4 kainos prasideda nuo 4k eur ir jei reikia tokio plūgo, tai ir moki atitinkamą kainą. Ir dar vienas būdas nusipirkti pigiau - užsienyje ieškotis, nusipirkti ir parsivešti pačiam.

mano uosvis vienu metu 200ha are 3 korpusu plugeliu, veliau ir 300 su dviem trivagiais nevartomais .... o jei ant 15ha 4x4 ...tai ka as zinau, su tokia logika smulkus taip ir liks smulkus, jei mikroskopiniu nepavirs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal geriah pradėkim diskutuoti apie tai, ar į sezoną suarti 15ha yra reikalingas 4x4 plūgas? Nepakaktų 3x3? Kada jis atsipirks? Kitas dalkykas, nereikia fantazuoti kad 4x4 gerą plūgą įsigysite už 2k ar 3k eur ir tuo labiau 4×4. 4×4 kainos prasideda nuo 4k eur ir jei reikia tokio plūgo, tai ir moki atitinkamą kainą. Ir dar vienas būdas nusipirkti pigiau - užsienyje ieškotis, nusipirkti ir parsivešti pačiam.

Kodel nereikalingas plugas? kam reikalingas 3x3 ,jei uz panasius pinigus( ar net pigiau) galima paimti 4+1? Nusipirks zmogus 3x3 su 120 AG traktorium prasiples ariamos zemes reikia galingesnio.Parduos i backa 3x3 ieskos 4+1,tai gal geriau is karto? Jei kvernu,Overum ir t,t yra ispustos kainos per marketinga tai nereiskia,kad visu plugu taip yra.Aisku ar daug eis rasti uz ta kaina kitas dalykas,. Lietuvoj galima nupirkti Dowdeswell uz 4+1 uz 2000-2400 eur,ziurint kokios detales.,vercia ne blogiau,kaip Overum,o i kieta zeme ikisi geriau nei Kverna siemet. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš prieš kelis metus irgi 200ha susiardavau su paprastais 5 ir 3 vagų. Bet ūkis plėtėsi, tai ir plūgas atsirado vartomas 5 korpusų.

 

nepritariu , su paprastu lieka kanalai kuriuos sunku uzlyginti , ta kad butu tu plugu pirkciau ir triju korpusu vartoma, bet nera is ko rinktis .

 

nenoriu moralizuoti, čia kiekvieno reikalas, bet jei norite įsigyti Jus tenkinantį plūgą, yra tik du variantai - mokėti už dėvėtą brangiau nei rinkos kaina arba pirkti naują.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano uosvis vienu metu 200ha are 3 korpusu plugeliu, veliau ir 300 su dviem trivagiais nevartomais .... o jei ant 15ha 4x4 ...tai ka as zinau, su tokia logika smulkus taip ir liks smulkus, jei mikroskopiniu nepavirs.

Tai,kad tas trivagis 3 korpusu nevartomas geresnes firmos kainuoja ta pati,ka 4x4 Dowdeswell :eusa-clap:  vartomas.Nupirksi nevartoma ismeti pinigus is karto pro langa,nes parduoti neimanoma bus.Cia esme ne 4x4 ar perdidelis ar permazas,bet kainoje ka

:icon-neutral:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kurias plūgų dalis ir kiek kartų restauruojat? Baigus rudeninį arimą pastebėjau, kad jau pradilo abiejų pusių pirmo korpuso verstuvės. Iš pradžių galvojau keisti iškart visas, nes jau ir kitos prie pabaigos turi būti. Su žmonėm kaime pašnekėjus paaiškėjo, kad aš durnas, jei bent 2 kartus nerestauruosiu verstuvių prieš pirkdamas naujas  :icon-mrgreen:  Tai dabar jau mąstau ką čia daryti su jomis  :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai,kad tas trivagis 3 korpusu nevartomas geresnes firmos kainuoja ta pati,ka 4x4 Dowdeswell :eusa-clap:  vartomas.Nupirksi nevartoma ismeti pinigus is karto pro langa,nes parduoti neimanoma bus.Cia esme ne 4x4 ar perdidelis ar permazas,bet kainoje ka

:icon-neutral:

Tai tu čia savo ta dowdesvela iprūdit nori žmogui ar kaip,kad taip intesyviai ji reklamuoji?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kurias plūgų dalis ir kiek kartų restauruojat? Baigus rudeninį arimą pastebėjau, kad jau pradilo abiejų pusių pirmo korpuso verstuvės. Iš pradžių galvojau keisti iškart visas, nes jau ir kitos prie pabaigos turi būti. Su žmonėm kaime pašnekėjus paaiškėjo, kad aš durnas, jei bent 2 kartus nerestauruosiu verstuvių prieš pirkdamas naujas  :icon-mrgreen:  Tai dabar jau mąstau ką čia daryti su jomis  :eusa-think:

Nezinau ka ten galima sumastyt, jog atrestauruot verstuves taip, kad vaga verstu kokybiskai :) Kaip atitaikyt verstuves kampa ir lenkimo laipsni bandant privirinti kazka neisivaizduoju :) Mano nuomone, pazangiam ukininkui taupyt arimo kokybes saskaita yra tiesiog sventvagiska :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nei as prudinu,nei iprudinu ir taip perka. Nematau problemu.O ko pyksti,gal kita koki zenkla atstovauji? siaip ukininkai turetu dziaugtis,kad daugeja technikos pasirinkimas,kris kainos ir t,t. ko cia pykti?

Aš visai nepykstu, tik keistai pasirodė paskaičius tema, kad visuose pasisakymuose apie ta plūga šneki, tai tokia mintis i galva atėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...