Jump to content

PLŪGAI


sigis

Recommended Posts

labai prastai aria kaip su tokiu traktorium, man siemet teko arti raziena su 4 korpusu overlendu ir sudetais kamporaiziais, ariau su paprastu senu mtz-82, viskas subiro ir neliko jokiu razienos likuciu. Tai manau ten tikrai nemoka isnaudoti savo technikos.

Atsiprasau, bet tu tikrai zalias... arimo kokybe ne nuo traktoriaus priklauso, o nuo artojo.

Na as ta ir noriu pasakyti, kad tik nuo artojo priklauso.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

labai prastai aria kaip su tokiu traktorium, man siemet teko arti raziena su 4 korpusu overlendu ir sudetais kamporaiziais, ariau su paprastu senu mtz-82, viskas subiro ir neliko jokiu razienos likuciu. Tai manau ten tikrai nemoka isnaudoti savo technikos.

Na as ta ir noriu pasakyti, kad tik nuo artojo priklauso.

Paryskinau :lol: tarp kitko, siandien pagaliau susireguliavau lemkena. Bereikalo nerimavau del placiu 650 padangu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na tai rodykit savo arima.

tiesa ta kad ariau as pats r nesu niekad ares tai buvo pirmas kartas.

tecio nebuvo namie uzsikabinau pluga ir nereguleves pirmyn i trasa. jis gryzo ir atregulevo, taip kad artojas tikrai niekam tikes esu. aciu uz pagyras.

isdryskit ir jus parodyt kaip graziai ariat artik girtis mokat.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na tai rodykit savo arima.

tiesa ta kad ariau as pats r nesu niekad ares tai buvo pirmas kartas.

tecio nebuvo namie uzsikabinau pluga ir nereguleves pirmyn i trasa. jis gryzo ir atregulevo, taip kad artojas tikrai niekam tikes esu. aciu uz pagyras.

isdryskit ir jus parodyt kaip graziai ariat artik girtis mokat.

Su laiku igausi patirties :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Savo plugu esu labai nepatenkintas.sureguliuot tinkamai neiseina arimas daznam lauke tragiskas.noretusi suras gera specelista kuris dirbes ne su vienu plugu ir tinkamai atreguliuotu ir manaji

Panasi beda ir pas mane. Gal kas mano pakrasty padetu susitvarkyt su ta beda?

Koks plugas, koks traktorius

val.120 lt

Km.1.0 lt ir vaziuojam reguliuot.

:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Savo plugu esu labai nepatenkintas.sureguliuot tinkamai neiseina arimas daznam lauke tragiskas.noretusi suras gera specelista kuris dirbes ne su vienu plugu ir tinkamai atreguliuotu ir manaji

Panasi beda ir pas mane. Gal kas mano pakrasty padetu susitvarkyt su ta beda?

Paskambink pirmai pradziai pasikalbesim, jei netoli tai ir davaziuociau 868245604 Rimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Savo plugu esu labai nepatenkintas.sureguliuot tinkamai neiseina arimas daznam lauke tragiskas.noretusi suras gera specelista kuris dirbes ne su vienu plugu ir tinkamai atreguliuotu ir manaji

Panasi beda ir pas mane. Gal kas mano pakrasty padetu susitvarkyt su ta beda?

Paskambink pirmai pradziai pasikalbesim, jei netoli tai ir davaziuociau 868245604 Rimas

pasiseke prasantiems pagalbos ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

labai prastai aria kaip su tokiu traktorium, man siemet teko arti raziena su 4 korpusu overlendu ir sudetais kamporaiziais, ariau su paprastu senu mtz-82, viskas subiro ir neliko jokiu razienos likuciu. Tai manau ten tikrai nemoka isnaudoti savo technikos.

Na as ta ir noriu pasakyti, kad tik nuo artojo priklauso.

Paryskinau :lol: tarp kitko, siandien pagaliau susireguliavau lemkena. Bereikalo nerimavau del placiu 650 padangu.

tai kaip suprantu nebenumina vagos? aš taipogi dėl to nerimauju. Kokiu užgriebiu ariate? koks ir kelių korpusų plūgas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kaip suprantu nebenumina vagos? aš taipogi dėl to nerimauju. Kokiu užgriebiu ariate? koks ir kelių korpusų plūgas?

Ariu su 4 korpusu plugu, uzgriebis 45 cm (beje didziausias). Dabar graziai uzvercia vaga. Nepatinka tik tai, kad su placiom padangom sunku nutiesinti vagas, o siaip viskas liuks :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kaip suprantu nebenumina vagos? aš taipogi dėl to nerimauju. Kokiu užgriebiu ariate? koks ir kelių korpusų plūgas?

Ariu su 4 korpusu plugu, uzgriebis 45 cm (beje didziausias). Dabar graziai uzvercia vaga. Nepatinka tik tai, kad su placiom padangom sunku nutiesinti vagas, o siaip viskas liuks :icon-wink:

Ne is dangaus tas grazumas :eusa-whistle: Kadangi ratai platus jie daug mina tai jusu sprendimas pagilinti pirmos vagos gyli kad jis daugiau verstu ir pasalintu broka :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kaip suprantu nebenumina vagos? aš taipogi dėl to nerimauju. Kokiu užgriebiu ariate? koks ir kelių korpusų plūgas?

Ariu su 4 korpusu plugu, uzgriebis 45 cm (beje didziausias). Dabar graziai uzvercia vaga. Nepatinka tik tai, kad su placiom padangom sunku nutiesinti vagas, o siaip viskas liuks :icon-wink:

Ne is dangaus tas grazumas :eusa-whistle: Kadangi ratai platus jie daug mina tai jusu sprendimas pagilinti pirmos vagos gyli kad jis daugiau verstu ir pasalintu broka :)

pirmas korpusas labai nezymiai aria giliau uz paskutini. Zinoma ne artoju varzyboms arimas, bet ir ne baisus :lol: Per viduriuka :icon-rolleyes: kai pradesiu arti vasaroju, bandysiu dar pareguliuoti, nes dabar areme suskusta rapsu raziena :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...