Jump to content

ALIO KIAULIU AUGINTOJAI!


nerijus2

Recommended Posts

  • Atsakymai 565
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

mantai idėk dvidešimt ir daugiau proc.sojos į racioną ir manau kad netgi cinko oksidas nepadės susitvarkyti su tryda.netik gardo sienos bet ir kaimyno tvoros bus vienos spalvos ir kvapo. :eusa-whistle:

Nenusisnekek :icon-eek:

Paemiau popieriaus lapa ir nurasiau visa raciona is kompo,nei viena kiaule netriedzia,Patikeciau kad triedzia nebent tada jei sojos kokiu skirtingu rusiu yra gal su kokiom priemaisom ar pan.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

priklauso nuo žirniu kainos.jeigu soja šiuo metu kainuoja 1200lt.ir turi 47proc.baltymu plius 2proc.riebalu.tai žirniai geriausiu atvėju turi tik 16 proc.baltymu.tai ir skaičiuok.o apie kukuruzus iš atminties nenoriu šnekėti nes bijau nusišnekšti bet principe yra taip jie turi daugiau energijos negu baltymu lyginant su kviečiais.vadinasi reikės mažiau augalinio aliejaus ar kitokiu riebalu.kurie šiuo metu yra nepigus.beje mantas kur rašė daniškus racionus ,,briediškus ,,pamiršo paminėti kad ten dar dedasi hidrolizuoti kritusiu gyvunu taukai tam kad gautu energijos reikalingos sparčiam augimui.pasmus lietuvoje deda alieju kadangi asame eu pakraštys tai jis pas mus pigesnis.seneliai sako kad nuo žirniu buna geresnė mėsa dešrom gaminti .toliau šnekant apie priesvorius paros gal galit patikslinti ar tai vidurkis ar amžiaus grupėse.pvz.30 kg .paršelis lietuvoje priauga per diena iki 540g.o90kg.bekonas iki1300g.taigi kai kitasik rašysit rašykit tyksliau.ačiu :eusa-whistle:

Nieko as nepamirsau paminet as nezinau is ko susideda pasaras kuris pas mane atvaziuoja jau gatavas.O del tu riebalu kritusiu givuliu tai jauciu kad tokia pat legenda kaip ir kad kiaules luzta per puse nuo per greito augimo :lol: ar kad kiauliu bliudai supuva nuo maisto per metus :lol: nesamones gi visiskos.O del prieauglio tai aisku kad vidurkis cia savaime aisku nereikia net rasyt visi suprato tik tu ne

Tiesa idomu butu suzinoti kiek kiauliu augini kad taip viska gerai zinai,ar irgi busi is tu fantazioru :eusa-liar:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

priklauso nuo žirniu kainos.jeigu soja šiuo metu kainuoja 1200lt.ir turi 47proc.baltymu plius 2proc.riebalu.tai žirniai geriausiu atvėju turi tik 16 proc.baltymu.tai ir skaičiuok.o apie kukuruzus iš atminties nenoriu šnekėti nes bijau nusišnekšti bet principe yra taip jie turi daugiau energijos negu baltymu lyginant su kviečiais.vadinasi reikės mažiau augalinio aliejaus ar kitokiu riebalu.kurie šiuo metu yra nepigus.beje mantas kur rašė daniškus racionus ,,briediškus ,,pamiršo paminėti kad ten dar dedasi hidrolizuoti kritusiu gyvunu taukai tam kad gautu energijos reikalingos sparčiam augimui.pasmus lietuvoje deda alieju kadangi asame eu pakraštys tai jis pas mus pigesnis.seneliai sako kad nuo žirniu buna geresnė mėsa dešrom gaminti .toliau šnekant apie priesvorius paros gal galit patikslinti ar tai vidurkis ar amžiaus grupėse.pvz.30 kg .paršelis lietuvoje priauga per diena iki 540g.o90kg.bekonas iki1300g.taigi kai kitasik rašysit rašykit tyksliau.ačiu :eusa-whistle:

Nieko as nepamirsau paminet as nezinau is ko susideda pasaras kuris pas mane atvaziuoja jau gatavas.O del tu riebalu kritusiu givuliu tai jauciu kad tokia pat legenda kaip ir kad kiaules luzta per puse nuo per greito augimo :lol: ar kad kiauliu bliudai supuva nuo maisto per metus :lol: nesamones gi visiskos.O del prieauglio tai aisku kad vidurkis cia savaime aisku nereikia net rasyt visi suprato tik tu ne

Tiesa idomu butu suzinoti kiek kiauliu augini kad taip viska gerai zinai,ar irgi busi is tu fantazioru :eusa-liar:

na kiek, tai nezinau, bet kad ten tukstanciai ju yra tai tikrai zinau... neteko buti paciam tvarte,bet teritorijoj toj teko nekarta buti... ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mantai iš kart reikėjo sakyt kad pašaras atvažiuoja gatavas tai keičia reikalo esme nes apie pašaru gamyba tamsta išmanote labai mažai. :eusa-snooty: o savo minėtus receptus idėk i intika ir mes padiskutuosim smulkiai ka ten deda

ir ko nededa mes tau kaip pradedančiam parodisim ir paaiškinsim konkrečiai.

Ir ne tau man aiškinti ka aš turiu ir kiek turiu vien jau todėl kad koliai kas aš esu savu kiauliu savininkas o tu tik nusamdytas kiaules ganyti tai yra baltas negras dar esi.Kai busi savininkas tada ir pašnekėsim. :eusa-whistle:

O apie hidrolizuotus riebalus paklaus šefo bet man susidaro toks ispudis kad tamsta tik lietuviškai fertirini nuo čia ir prasideda visos tavo supratimo bėdos.

Ir jeigu tu jau Danijos karalystėje tai nereiške kad mes durnesni.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mantas iš Danijos karalystės rašė kad savikaina 160litu.Tada buk malonus paaiškink kiek kainuoja tavo šefui 7kg.paršelis kuris yra apie18-28d.amžiaus.Nes iš tavo rašliavos supratau kad paršelius perka o ne pats augina.O jeigu pats augina tai kokia jo savikaina.Antras dalykas yra tas kad jeigu jau ten taip gerai tai kodėl jis dirbti samdo tave o nekoki pavėsusi Dana.

Norėdamas apginti savo teigini dėl kainos tamsta paminėk dar kiek sušeri pašariniu vienetu dienos priesvoriui nors gal tamstai yra per sunku tai nors parašyk kiek sušeri kilogramu pašaro per diena ir tada žinodami dienos priesvori galėsim padiskutuoti apie savikaina. Linkiu sėkmės skaičiuojant nes aš šiuo momentu atsakyma daugmaž žinau jau dabar ir jis gerokai per 200litu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

martynaas

kaulu miltai labai gerai bet geriausiu atveju rizikuojate užsitraukti maisto ir veterinarijos tarnybos nemalone o blogiausiu atveju parsivežti namo lygu.Taip kad tau spresti ar šudo spausti vaška.

gal gali truputy placiau kaip ten su ligom? cia tie miltai is paukstyno butu, kiek procentaliai ju butu galima det i pasarus, kokia mazdaug ju pasarine verte?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mantai iš kart reikėjo sakyt kad pašaras atvažiuoja gatavas tai keičia reikalo esme nes apie pašaru gamyba tamsta išmanote labai mažai. :eusa-snooty: o savo minėtus receptus idėk i intika ir mes padiskutuosim smulkiai ka ten deda

ir ko nededa mes tau kaip pradedančiam parodisim ir paaiškinsim konkrečiai.

Ir ne tau man aiškinti ka aš turiu ir kiek turiu vien jau todėl kad koliai kas aš esu savu kiauliu savininkas o tu tik nusamdytas kiaules ganyti tai yra baltas negras dar esi.Kai busi savininkas tada ir pašnekėsim. :eusa-whistle:

O apie hidrolizuotus riebalus paklaus šefo bet man susidaro toks ispudis kad tamsta tik lietuviškai fertirini nuo čia ir prasideda visos tavo supratimo bėdos.

Ir jeigu tu jau Danijos karalystėje tai nereiške kad mes durnesni.

Tai tu cia nusisnekejai kazka skaityk atidziau viska parasiau ir kompanijos svetaines adresa kuri mums ta gatava pasara veza.

As rasau tik tai ka zinau ir labai abejoju kad i pasarus maiso kazka kas yra kenksminga.Taip as esu nusamdytas gaunu gerus pinigus ir semiuosi praktikos kas dar gali buti geriau vienu suviu du zuikiai keleta metu padirbsiu pasistasysiu savo ferma.O tada jau kai busiu savininkas tada jau nebus man apie ka sneket su tavim :D

del kalbos tai gal tada danas lietuviskai sneka pagal tave :lol: ar mes gestais bendraujam

Toliau del durniu tai as niekada nieko durniais ir nevadinau.paprasciausei sakau kad lietuvoje labai daug pavydziu zmoniu kurie tik ir sneka kokia kiaules gresme nesa lietuvai,smarve sklinda aplink po 10km kad ne mesa o nuodas ir tt.

tai va uztai as ir klausiu kiek kiauliu augini kaip augini ir kuo maitini,ar paprasciausei esi is tu buratinu :eusa-liar: kurie tik daug smeizia ukininkus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mantas iš Danijos karalystės rašė kad savikaina 160litu.Tada buk malonus paaiškink kiek kainuoja tavo šefui 7kg.paršelis kuris yra apie18-28d.amžiaus.Nes iš tavo rašliavos supratau kad paršelius perka o ne pats augina.O jeigu pats augina tai kokia jo savikaina.Antras dalykas yra tas kad jeigu jau ten taip gerai tai kodėl jis dirbti samdo tave o nekoki pavėsusi Dana.

Norėdamas apginti savo teigini dėl kainos tamsta paminėk dar kiek sušeri pašariniu vienetu dienos priesvoriui nors gal tamstai yra per sunku tai nors parašyk kiek sušeri kilogramu pašaro per diena ir tada žinodami dienos priesvori galėsim padiskutuoti apie savikaina. Linkiu sėkmės skaičiuojant nes aš šiuo momentu atsakyma daugmaž žinau jau dabar ir jis gerokai per 200litu.

klausdamas kodel ima mane o ne dana turbut visiems norejai pasakyt kad tokiu budu taupo ,tai galiu pasakyt kad ne,gaunu atlyginima toki pat kaip kiti danai :)

O del savikainos pasiklausiu tiksliai ir parasysiu.Bet apie tuos 200 tai kazkas netaip :) nebent seri kazkaip brangiai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mantas iš Danijos karalystės rašė kad savikaina 160litu.Tada buk malonus paaiškink kiek kainuoja tavo šefui 7kg.paršelis kuris yra apie18-28d.amžiaus.Nes iš tavo rašliavos supratau kad paršelius perka o ne pats augina.O jeigu pats augina tai kokia jo savikaina.Antras dalykas yra tas kad jeigu jau ten taip gerai tai kodėl jis dirbti samdo tave o nekoki pavėsusi Dana.

Norėdamas apginti savo teigini dėl kainos tamsta paminėk dar kiek sušeri pašariniu vienetu dienos priesvoriui nors gal tamstai yra per sunku tai nors parašyk kiek sušeri kilogramu pašaro per diena ir tada žinodami dienos priesvori galėsim padiskutuoti apie savikaina. Linkiu sėkmės skaičiuojant nes aš šiuo momentu atsakyma daugmaž žinau jau dabar ir jis gerokai per 200litu.

klausdamas kodel ima mane o ne dana turbut visiems norejai pasakyt kad tokiu budu taupo ,tai galiu pasakyt kad ne,gaunu atlyginima toki pat kaip kiti danai :)

O del savikainos pasiklausiu tiksliai ir parasysiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

martynaas

lietuvos gyvukininkystės instituto išleistoje1996m. knygelėje rašo apie mėsos ir kaulu miltus:šis pašaras gaminamas iš mėsos ir kaulu, kraujo atlieku.todėl pašarinė vertė ir maistingumas priklauso nuo žaliavos, gaminimo technologijos.

Proteinai sviruoja nuo(35-50proc.)yra lizino, taip pat daug kalcio,fosforo,mikroelementu,cholino,vitaminu.šioje knygelėje rašoma kad įpašarus galima įterpti nuo 3-5proc.

Taip kad prašyk gamintojo dokumentu bet manau ju nėra nes nuo stojimo į eu šis daiktas naudojamas vaismedžiu,vaiskrumiu ir šeip lauku trešimui.

Tėvukas sakė kad ir tarybiniais laikais į ši produkta buvo žiurima kreivai.Nes nelabai buvo rimtos šio produkto ruošimo technologijos.Taip kad ir tau siulau juo nesižavėti.Tuo labiau kad jis yra draudžiamas naudoti pašarams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mantai iš kart reikėjo sakyt kad pašaras atvažiuoja gatavas tai keičia reikalo esme nes apie pašaru gamyba tamsta išmanote labai mažai. :eusa-snooty: o savo minėtus receptus idėk i intika ir mes padiskutuosim smulkiai ka ten deda

ir ko nededa mes tau kaip pradedančiam parodisim ir paaiškinsim konkrečiai.

Ir ne tau man aiškinti ka aš turiu ir kiek turiu vien jau todėl kad koliai kas aš esu savu kiauliu savininkas o tu tik nusamdytas kiaules ganyti tai yra baltas negras dar esi.Kai busi savininkas tada ir pašnekėsim. :eusa-whistle:

O apie hidrolizuotus riebalus paklaus šefo bet man susidaro toks ispudis kad tamsta tik lietuviškai fertirini nuo čia ir prasideda visos tavo supratimo bėdos.

Ir jeigu tu jau Danijos karalystėje tai nereiške kad mes durnesni.

Tai tu cia nusisnekejai kazka skaityk atidziau viska parasiau ir kompanijos svetaines adresa kuri mums ta gatava pasara veza.

As rasau tik tai ka zinau ir labai abejoju kad i pasarus maiso kazka kas yra kenksminga.Taip as esu nusamdytas gaunu gerus pinigus ir semiuosi praktikos kas dar gali buti geriau vienu suviu du zuikiai keleta metu padirbsiu pasistasysiu savo ferma.O tada jau kai busiu savininkas tada jau nebus man apie ka sneket su tavim :D

del kalbos tai gal tada danas lietuviskai sneka pagal tave :lol: ar mes gestais bendraujam

Toliau del durniu tai as niekada nieko durniais ir nevadinau.paprasciausei sakau kad lietuvoje labai daug pavydziu zmoniu kurie tik ir sneka kokia kiaules gresme nesa lietuvai,smarve sklinda aplink po 10km kad ne mesa o nuodas ir tt.

tai va uztai as ir klausiu kiek kiauliu augini kaip augini ir kuo maitini,ar paprasciausei esi is tu buratinu :eusa-liar: kurie tik daug smeizia ukininkus

Lietuvoje žinome kas yra babystar,taip pat žinome kas per produktas yra babysiters.Ir minėta įmone vilomix mes puikiai lietuvoje žinome, beje vilomix priedus kombinuotiem pašarams gamina individualiai pagal kiekviename ukyje naudojamas žaliavas taip kad išmanydamas labai mažai mokai ,čia yra pagrindinė tavo bėda.

Toliau iš kur tu nusprendei kad hidrolizuoti riebalai yra kenksminga,aš niekur taip neteigiau aš rašiau kad jie danijoj yra pigesni už kitus energijos šaltinius ir žymiai pigiau kadangi prieš įterpiant reikia juos šildyti.

Malonu sutikti žmogu kuris galvoja kad pasimokis ir galės pats iš to gyventi.Tik man labai taves gaila nes tu kolei kas esi su rožiniais akiniais.Kuriuos aš tau pabandysiu nuimti. :eusa-drool: Lietuvos seimas teigia kad iki šiu metu pabaigos bus priimtas istatymas dėl salyginiu gyvuliu koncentracijos rajonuose tvarkos.Taip kad po šio istatymo isigaliojimo gali atsitikti kad daugelyje rajonu iš vis negali atsirasti salyginiu gyvuliu kadangi jau šiuo metu ten koncentracija yra didesnė negu busima norma.O tuose rajonuose kuriuose tu salyginiu vienetu lig ir bus,paaiškės kad dėl

žemės kainos ar kad tai yra reakriacinės teritorijos tokia veikla bus neimanoma.Taip kad norėdamas ši versla plėtoti lietuvoje turi jau šendien galvoti kur ta vieta bus.Dar aš pamiršau pridurti kad tavieta turėtu buti bent jau triju kilometru spinduliu negyvenama ir pageidautina kad butu nuosava ir jos reikia turėti tiek kiek planuoji turėti salyginiu gyvuliu ir viso šito reikia tam kad nepaskestum derinimo liune su visom valdiškom instancijom ir vietinias gyventojais.Nes dabar tai yra paprasčiau dėl to kad visa ši procedura yra nuo 300 salyginiu vienetu,o nuo 2013 metu bus tiksliai neprisimenu bet kiek prisimenu 5 karviu turėtojui tai bus privaloma,taip kad pažiurėjes įlentele kiek tos karvės atitinka kiauliu žinosi kiek gali turėti salyginiu kiauliu kurias turėdamas šios proceduros nereiks.Ir visa tai susitvarkes pradėsi statyti ne nuo tvarto onuo mėšlidės.Taip kad sėkmės sapnuose ir laimingai pabudus pirma pasidomėk kaip yra ištykruju o paskui rašyk vėjus. :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Nematau reikalo saut, viena tai saltiena susibjaurot turetu(vienas sake vietoj kulkos grankulkes netycia susidejo :lol: visai saltienos turbut neliko) kitas dalikas tai vistiek durt reikia, kad kraujas nubektu, kilot uz snukio kazkaip ziauru, didesne tai stacia, ir net nesureaguoja dauguma, mazesni verciu, svarbiausia ramiai isvaryt, o tada bakst ir paleidi, nelaikai apvertes, tai tai kiauliai streso kaip kad siknon ispirtum.

na as naudoju spec sautuva i ji isistato sovinis jis ten garsinis gal...na toks kaip buna guminiu kulku sautuvams jis tik isstuma toki stripa apie 10cm ilgio... lb paprasta pridejai tarpuakej (ciut auksciau) poks stripas i pramusa kaukole ir smegenis...greit dar gerkle perpjauni kad greitciau mustotu spurdet 40 sekundziu ir viskas be jokiu zviegimu ir kiaules darkymu bei kankinimu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As naudoju spec sautuva i ji isistato sovinis jis ten garsinis gal...na toks kaip buna guminiu kulku sautuvams jis tik isstuma toki stripa apie 10cm ilgio... lb paprasta pridejai tarpuakej (ciut auksciau) poks stripas i pramusa kaukole ir smegenis...greit dar gerkle perpjauni kad greitciau mustotu spurdet 40 sekundziu ir viskas be jokiu zviegimu ir kiaules darkymu bei kankinimu

Nežinau kam kaip man lengviau nudurti.Pagavai už priekinės kojos peili makt ir viskas.Svarbu tik pirma idurus peili paleist pažiurėt ar pataikiai,nes jeigu pirma koja paleisi gali tekt gaudit po kiema. :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...