Jump to content

ALIO KIAULIU AUGINTOJAI!


nerijus2

Recommended Posts

  • Atsakymai 565
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Na po 700g. per para tai trin trava, mano ekologiniai po kokius 500-600g užauga garantuotai, na tiksliai nesvėriau, o kad užaugint po 900g-1kg, vienas žmogus pasakojo kaip senais laikais raketinio kuro duodavo, negaliu pasakyt kiek čia tiesos, bet žmogus solidus. Bet tuos tik i skerdykla, bent jau aš tokios mėsos nenoriu kur po 700-900g užauga, poto valgai netai silke netai karosa :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki vyko astri diskusija kur visi dingot? :eusa-whistle:

priziuriu 3000-3500 kiauliu nuo 7 iki 100kg per para priauga 700gramu jei kam idomu galiu suzinot tikslu misiniu recepta :D

Galiu pasakyti kaip priauginti po 900 g is 2,8 kg pasaru per para :D

na ir kaip taip isaugint.Aisku ir pas mane yra tokiu kurios auga po 900gr bet is 350 kiauliu tik kokios 20 ar 25.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na po 700g. per para tai trin trava, mano ekologiniai po kokius 500-600g užauga garantuotai, na tiksliai nesvėriau, o kad užaugint po 900g-1kg, vienas žmogus pasakojo kaip senais laikais raketinio kuro duodavo, negaliu pasakyt kiek čia tiesos, bet žmogus solidus. Bet tuos tik i skerdykla, bent jau aš tokios mėsos nenoriu kur po 700-900g užauga, poto valgai netai silke netai karosa :lol:

:eusa-naughty: nezinau ka tu ten valgiai gal kokia parsevede 5 metu senumo.o tas solidus zmogus turbut pats buvo raketinio kuro prigeres kaip pasakojo tau sita nesamone :D

o sitos kiaules tai tikrai skanios pats valgau ir zinau tik pjaunu ne senesne kaip 4.5men

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Paršavedžių sau nepjaunu, jei noriu šeip mėsytės koki šernioka nušaunam, o jei dešrų sudėt skilanduka tai tik kokia metine, ir butinai kaip sau negadinta kiaulyte :lol: tada dešros laikosi gerai ir nesitraukia ir skonis tikrai geras, o jei norit skumbrės rukytos pašerkit žuvim ar žuvies taukais koki menesi iki pjovimo ir lašiniai bus skumbres skonio, bet kad pas mano paršiukus mėsa skani rodo tai kad netik vietiniai pas mane kiaules pjauna bet ir iš kitų miestų ir klientai daug metų pastovus. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Paršavedžių sau nepjaunu, jei noriu šeip mėsytės koki šernioka nušaunam, o jei dešrų sudėt skilanduka tai tik kokia metine, ir butinai kaip sau negadinta kiaulyte :lol: tada dešros laikosi gerai ir nesitraukia ir skonis tikrai geras, o jei norit skumbrės rukytos pašerkit žuvim ar žuvies taukais koki menesi iki pjovimo ir lašiniai bus skumbres skonio, bet kad pas mano paršiukus mėsa skani rodo tai kad netik vietiniai pas mane kiaules pjauna bet ir iš kitų miestų ir klientai daug metų pastovus. :D

Kiek augini ir kiek imi uz ekologines kiaulytes kilograma?Ir kokios isvis kainos Lietuvoj supirktuvese?Gyvenu Danijoj uztai ir nezunau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko labai neimu :lol: 6lt.kg gyvo svorio, supirkime tai net nežinau dabar kokios kainos, viska žmonės nuperka nedaug ir auginu iki 100 kiauliu per metus parduodavau bet dabar sumazinau tai apie 50 parduodu, iš esmės tokie kiekiai neapsimoka augint, tik kad klientai pastovus jau, plius visokius grudų likučius sušeri.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko labai neimu :lol: 6lt.kg gyvo svorio, supirkime tai net nežinau dabar kokios kainos, viska žmonės nuperka nedaug ir auginu iki 100 kiauliu per metus parduodavau bet dabar sumazinau tai apie 50 parduodu, iš esmės tokie kiekiai neapsimoka augint, tik kad klientai pastovus jau, plius visokius grudų likučius sušeri.

o tai apsimoka ekologiskai auginti ir tik po sesis litus?Kiek lieka nuo kaiules?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jokio ten skirtumo auginau neekologiškas taip pat viskas buvo, sertifikavimas daug nekainuoja, vitaminus galima duot baltimai savi žirniai, dabar tik pvm mokėtojas tai valstybei kažkiek atbašliuot reikia :( na labai tiksliai neskaiciavau kiek lieka, tuo labiau dabar grudai brangūs, bet manau apie 200lt lieka aišku neskaičiuojant darbo, paršavedės savo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jokio ten skirtumo auginau neekologiškas taip pat viskas buvo, sertifikavimas daug nekainuoja, vitaminus galima duot baltimai savi žirniai, dabar tik pvm mokėtojas tai valstybei kažkiek atbašliuot reikia :( na labai tiksliai neskaiciavau kiek lieka, tuo labiau dabar grudai brangūs, bet manau apie 200lt lieka aišku neskaičiuojant darbo, paršavedės savo.

nu jo jei grudus reik pirkt tai nekas.Auginkis pats jei zemes turi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas zino kaip kiaules perka skerdyklos noriai ar nenoriai ir kokiom kainom ?

as niekaip neikertu Lietuvoi kiaulininkystei krachas ar ne? :eusa-think:

3,5lt+pvm tokia kaina buvo pries gerus du menesiu dabar tiklsliai pasakyt negaliu, bet turetu but kazkas panasaus. Imesk misiniu recepta, kur pirmai minejai, manau butu visiem idomu paziuret

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na 160lt pas mus turetu neužtekt, nebent neskaiciuosi paršiuko kainas, o paršiukas dabar kainuoja gal panašiai, paršiuko savikaina turint savo paršavede manyčiau apie 60lt +-,nors jei neturi savo kuilio dar daugiau, tada na 300kg grudų reikia iki bekono tai dar apie 150lt dar elektra premiksai dar darbas, na ir nemažai pasidaro, bet aišku kaip sakiau jei užaugini 100 yra vienas dalykas jei 1000 jau kitas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...