Jump to content

ALIO KIAULIU AUGINTOJAI!


nerijus2

Recommended Posts

  • Atsakymai 565
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

  • po 1 mėnesio...

auginame per metus po 4parsiukus duodame kosemis ir daznai needa dabar kur turime tai isvis prastai eda ka patartumet? duodame kvietiniu su mieziniais miltais maisytus isverdame bulvikes mazas su tarkuojame per tarka buroka patarkuojam bet kazkodel skysktima sueda bulves palieka? paaiskinkit kame saknys?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

auginame per metus po 4parsiukus duodame kosemis ir daznai needa dabar kur turime tai isvis prastai eda ka patartumet? duodame kvietiniu su mieziniais miltais maisytus isverdame bulvikes mazas su tarkuojame per tarka buroka patarkuojam bet kazkodel skysktima sueda bulves palieka? paaiskinkit kame saknys?

tai jus cia senoviskai vargstat.Nusipirkai parselius daleiskim 4-5savaiciu,nupirkai kombikormo granuliuoto 2-3 savaites kombikormu paseriai,paskui premiksu i miltus imaises dar koki menesi(cia duodi atskirai miltus ar kombikorma vienam lovyj,o vandeni kitam).Po viso sito pili miltu su ar be premiksu i lovi,patarkuoji bulviu zaliu(nes virti neapsimoka) uzpili vandeniu ir taip seri iki kokio svorio nori,vasara dar zoles imeti.Nereikia vargt su tom kosem,didziausias vargas mesla ismezti,o serimas 10min neskubant,paskutines kiaules pas mane taip seriant metus palaikiau po 220kg buvo,biski perilgai laikiau as jas,bet nieko ilgiau lasiniu bus prie bonkos uzkandai :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

buna palieka tai negauna ar vakarienes ar pusryciu. arba miltus uzsuku.

na gal pasikartosiu bet pas mane vandu is girdyklu miltai is seryklu vasara zole dbr kukuruzu burbuoles ziema tik miltai ir vanduo. Ziuriu cia chebra prabanga megstat bulves sutinat. be to dar is tu laiku kai mokiausi aiskiai aiskino seriant zaliomis bulvemis ne taip gerai pasisavina miltus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai nori pasakyti kadgeriau sutintos bulves?varsteli?

taip, ragavai kada zalios bulves? na budamas parsu as jos neesciau.

o jei rimtai taiyra kazkoki tyrimai atlikti kad seriant zaliom (nesutintom) bulvem miltus pasisavina ne taip gerai ukiskai tariant iseina miltai per ana gala.

taip kad zaliom bulvem sert nuostolis o sutint prabanga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai nori pasakyti kadgeriau sutintos bulves?varsteli?

taip, ragavai kada zalios bulves? na budamas parsu as jos neesciau.

o jei rimtai taiyra kazkoki tyrimai atlikti kad seriant zaliom (nesutintom) bulvem miltus pasisavina ne taip gerai ukiskai tariant iseina miltai per ana gala.

taip kad zaliom bulvem sert nuostolis o sutint prabanga.

ir kokia cia probanga tas bulves sutint :icon-question::icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai nori pasakyti kadgeriau sutintos bulves?varsteli?

taip, ragavai kada zalios bulves? na budamas parsu as jos neesciau.

o jei rimtai taiyra kazkoki tyrimai atlikti kad seriant zaliom (nesutintom) bulvem miltus pasisavina ne taip gerai ukiskai tariant iseina miltai per ana gala.

taip kad zaliom bulvem sert nuostolis o sutint prabanga.

ir kokia cia probanga tas bulves sutint :icon-question::icon-evil:

a malkos ar anglys kiek kainuoja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau ka ten sumazina tos zalios bulves bet as jau kokie 6metai taip auginu kiaules su zaliom bulvem ir jokiu problemu,kiaules neprastesnes nei kai tevukai serdavo senoviskai.As imdavau parsus is kaimyno ir taip serdavau,o jis savus senoviskai serdovo(nu jam jau79m.dabar)ir jis atejas pas mane sakydavo,kad mano kiaules didesnes,nu tipo grazesnes,o del bulviu,tai kazkas man sake,kad zaliu bulviu maistingumo koeficientas mazai skiresi nuo virtu bulviu,tap,kad neapsimoka ju virti ir terliotis su tais kapojimais.Del isedimo,tai buna,kad ir neiseda,tada mazini norma,o jei daug buna like isvis neduodi(praleidi viena serima),beto sveika nors syki i savaite paserti nedidele norma viena syk dienoj,pakyla jom apetitas ir paskui geriau eda. :eusa-snooty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aisku o jei neturim parsavedes gal patartumet iskur pirkti arba is kur nepirkti parsiuku?pvz dabar

is kur pirkti :eusa-think: ,nu ne is maximos aisku :lol: ,is kaimynu,pazystamu,draugu,giminiu patartina.ASturgui perku kaip pasiseka taip turi :dance:dabar pirkau pagal skelbima laikrastyja,neblogi gerai auga,buvau pirmas pirkejas,buvo is ko rinktis :eusa-snooty:

P.S.nepatartina pirkti is lenku parvestu,buna isvarge,gali ir neatlaikyti :icon-exclaim::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aisku o jei neturim parsavedes gal patartumet iskur pirkti arba is kur nepirkti parsiuku?pvz dabar

is kur pirkti :eusa-think: ,nu ne is maximos aisku :lol: ,is kaimynu,pazystamu,draugu,giminiu patartina.ASturgui perku kaip pasiseka taip turi :dance:dabar pirkau pagal skelbima laikrastyja,neblogi gerai auga,buvau pirmas pirkejas,buvo is ko rinktis :eusa-snooty:

P.S.nepatartina pirkti is lenku parvestu,buna isvarge,gali ir neatlaikyti :icon-exclaim::lol:

mes jau gal 3 metai perkam is lenku parvestus ir jokiu problemu pakolkas neturejom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...