Jump to content

SEJAMOSIOS ?


Vilius

Recommended Posts

Ką manote apie šią sėjamąją ?

parduodu-traktoriu-fiat-800-207487033.jpg

Su trąšomis, 3 metrų, stovis kaip sakė pardavėjas - labai geras. Nori 6 kLt. Tik bijau, kad man rusas nepakels tokios... Tuščia sveria 800 kg, o pilna sėklos ir trąšų 1800 kg. . Bet komplekte yra dišlius ir pasidaro prikabinama. Išsakykite nuomones....

Prie ruso bus pats tas.:) Pažystamas su tokia pat sėja, su Belarusu ir puikiausiai apsisėja.:) Jokių nusiskundimų nesu girdėjęs. Tik dabar tiksliai neatsimenu, ar su dišlium sėja ar ne.:/ Man rodos,kad be dišliaus ir rusas pakelia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O užkabinus su dišlium ją normaliai galima keliu traukti ? Nebūna tokių baikų, kaip noragėliai žemę drožia (kaip ant išbliautos SZ būna pusė lėkščių žeme velkas) ? Pripiltos pilnos tai tikrai nepakels, nes gaunasi apie 2 tonas. Pas mane priekyje 180 kg. svorio, tai nekažkas gali būti. Bet kaip prikabinamą galima būtų :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O užkabinus su dišlium ją normaliai galima keliu traukti ? Nebūna tokių baikų, kaip noragėliai žemę drožia (kaip ant išbliautos SZ būna pusė lėkščių žeme velkas) ? Pripiltos pilnos tai tikrai nepakels, nes gaunasi apie 2 tonas. Pas mane priekyje 180 kg. svorio, tai nekažkas gali būti. Bet kaip prikabinamą galima būtų :eusa-think:

Pasižiurek AUTOGIDAS, mačiau parduoda 4 metru Tume su trašom, prašo 5500, dar kažkiek manau nusideresi, ten jinai prikabinama, žmogus supratau nauja pirkes buvo, matosi dar nustatymu lenteles. tokia jeigu iš rimto žmogaus tai viska išaiškins kaip dyrbti, kur ir po kiek detales ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasižiurek AUTOGIDAS, mačiau parduoda 4 metru Tume su trašom, prašo 5500, dar kažkiek manau nusideresi, ten jinai prikabinama, žmogus supratau nauja pirkes buvo, matosi dar nustatymu lenteles. tokia jeigu iš rimto žmogaus tai viska išaiškins kaip dyrbti, kur ir po kiek detales ir t.t.

Per didelė man 4 metrų, neturiu nei kur padėti, nei per vartus tilps. Važiuosiu ryt amazonės žiūrėti. Kiek mačiau ir užsieniniuose tinklalpiuose jos nemažai kainuoja, matyt basiai geros :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasižiurek AUTOGIDAS, mačiau parduoda 4 metru Tume su trašom, prašo 5500, dar kažkiek manau nusideresi, ten jinai prikabinama, žmogus supratau nauja pirkes buvo, matosi dar nustatymu lenteles. tokia jeigu iš rimto žmogaus tai viska išaiškins kaip dyrbti, kur ir po kiek detales ir t.t.

Per didelė man 4 metrų, neturiu nei kur padėti, nei per vartus tilps. Važiuosiu ryt amazonės žiūrėti. Kiek mačiau ir užsieniniuose tinklalpiuose jos nemažai kainuoja, matyt basiai geros :)

taigi ji transporte už galo tempiasi, už traktorių siauresnė netgi. neblogas tas variantas visai sakyčiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

toki Norsdsten su trasom prie bielkio tik ant disliaus kabint, tada seja zmones kuo puikiausiai

Man irgi taip atrodo, kad tik ant dišliaus. Klausimas, ar normaliai išsikelia sėjama transportuojant ? Kelintam poste klausiu, bet matyt niekas nebandęs ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

toki Norsdsten su trasom prie bielkio tik ant disliaus kabint, tada seja zmones kuo puikiausiai

Man irgi taip atrodo, kad tik ant dišliaus. Klausimas, ar normaliai išsikelia sėjama transportuojant ? Kelintam poste klausiu, bet matyt niekas nebandęs ;)

Kaip jau sakiau anksčiau, kad pažystamas tokią turi ir su Bielkiu sėja. Tai va, vakar buvom susėdę prie apskritojo stalo ir užklausiau kaip kas. Visgi jo, sėja su dišlium, nes bielkis biški apsišika bekeldamas.:) O dėl išsikėlimo tai išsikelia ir nieks nieko nesiekia ir nesivelka žeme.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip jau sakiau anksčiau, kad pažystamas tokią turi ir su Bielkiu sėja. Tai va, vakar buvom susėdę prie apskritojo stalo ir užklausiau kaip kas. Visgi jo, sėja su dišlium, nes bielkis biški apsišika bekeldamas.:) O dėl išsikėlimo tai išsikelia ir nieks nieko nesiekia ir nesivelka žeme.

Nu va, aiškumas :) Bet nusprendžiau rinktis iš kitų dviejų : FIONA D300 ir Amazone D8-30 special. Abi sėjamosios puikaus stovio. Fiona ~5400 lt, amazonė apie 6400 Lt. Mintys krypsta labiau link amazonės. Fionai vistiek reikės perdarinėti pavarų dėžės įvores į guolius, visa dėžė plastikinė. Bet noragėlio forma smailesnė ir noragėlis gilesnis (turėtų geriau įterpti į sunkią žemę ??). Norint sėti rapsą reikės pirkti dangtelius ant ričių (+ ~300 lt). Amazonės super paprastas dozavimas, nereikia jokių dangtelių - persistumia išsėjimo ritės. Sėjimo norma nusistato bepakope pavarų dėžė. Ant išsėjimo aparatų galuose yra dangteliai - apsauga nuo sėklavamzdžių užsikimšimo pasiritus atgal. Užžėrimo akėtėlės kokios tai mandresnės ant amazonės. Ir aplamai, pagal mane, ji turi didesnę išliekamąją vertę - jeigu kas, parduoti bus lengviau. Bet pagrindinis jos minusas bus ta pati mandroji pavarų dėžė. Toje D7-30, kur Alytuj buvau pažiūrėti, dėžė neveikia. Nesuka išsėjimo ričių. Atsidariau dangtelį - tai sistemėlę vokietis sugalvojęs... :eusa-doh: Ant velenėlio stovi trys terkšlės - jas spaudo plastikinės "aštuoniukės". Kuo arčiau aštuoniukų atsumiamos terkšlės, tuo didesnė jų eiga ir greičiau sukasi ritės. Alytiniam variante tos terkšlės visos trys gatavos - sukasi aplink, nesifiksuoja.

Čia šiek tiek naujesnio modelio dėžės schema, senesnėje stovi trys terkšlės (apibrėžta raudonai) ir trys aštuoniukės (apibrėžta mėlynai, tik čia 5 kampų žvaigždės). Visas šitas reikalas mirksta tepale ir yra hermetiškas. Nei dulkių nei įvorių...

amazone-vi.jpg

Tai galutinis variantas: ar fiona ar amazonė ? :eusa-pray:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip jom technologines vezes ar yra galimybe kazka padaryt, tiesa kaip ten amazonei sekladeze atsidaro, nes jei 90 laipsniu kampu , nepatogiai is didmaisiu pilti, del siauros vietos lauzosi dangtis, nors galima, tik nepatogu

Nezinau ir nenoriu ieskot kiek telpa i 3m amazone, bet kai kolegos anksciau minejo, kad i panasau lygio sejamasias telpa tik 4 maisai, tada isvis ar patogi sejamosios pildymo technologija su didmaisiu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai vat pas mane ir yra panasi amazone su dezes problema, deze kainauoja virs 2000 lt, vienas gryptinis guolis (taip jis ten vadinas) apie 300 lt, gal ir eitu tu guoliu gaut kitur ir gal pigiau bet ju neina is ten isprasyt

Neina išprašyti ? Prasme neišsiardo ? Dar aš litagroj pirmadienį apsireikšiu ir pasidomėsiu kiek kainuoja detalės. Tada bus galima galutinai nuspręsti. Šiaip daiktas patiko. Protingai padarytas. Tiesa, yra joje ir elektrinės technologinės. Fionoj nėra.

jeigu bijai FIONOS tik del dezes persidarai i guolius is yvoriu ,kainuos max 150lt :) cia jau tau paciam rinktis

Ir mėginu sudėti visus už ir prieš. Bent jau iki dviejų modelių paiešką sutraukiau, jau žingsnis priekin :D Pasakysiu taip: fiona ir amazone tai kaip vw passat ir bmw. Vienas paprastas, o kitas geras (kol veikia) :lol:

o kaip jom technologines vezes ar yra galimybe kazka padaryt, tiesa kaip ten amazonei sekladeze atsidaro, nes jei 90 laipsniu kampu , nepatogiai is didmaisiu pilti, del siauros vietos lauzosi dangtis, nors galima, tik nepatogu

Technologinės yra, sėklos telpa 400 kg. Dangtis atsidaro... Na žodžiu atsidaro.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Norint sėti rapsą reikės pirkti dangtelius ant ričių (+ ~300 lt).

kažkaip nebuvau girdėjęs apie tuos dangtelius, dabar aišku, kodėl rapso norma gaudavosi arba 8 arba 3 kg, paskui šiaip taip pritempiau iki 7.

aš tai bijočiau pirkti naudotą neaiškios būklės daiktą su sudėtinga sistema, kurios neišmanau. Galutiniam rezultate amazone gali atsieit gerokai brangiau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kažkaip nebuvau girdėjęs apie tuos dangtelius, dabar aišku, kodėl rapso norma gaudavosi arba 8 arba 3 kg, paskui šiaip taip pritempiau iki 7.

aš tai bijočiau pirkti naudotą neaiškios būklės daiktą su sudėtinga sistema, kurios neišmanau. Galutiniam rezultate amazone gali atsieit gerokai brangiau...

Ten ant ričių tokie apgaubiantys liežuvėliai su siaurėjančiu plyšiu per vidurį. Dėl jų ritės ima iš sėkladėžės tik siauru ruoželiu, o ne visu ritės plotu.

Dėl tos sudėtingos pavarų dėžės... Ten iš esmės nėra nieko sudėtingo. Vienintelis klausimas vienakrypčių guolių kaina ir prieinamumas. Pasidomėsiu litagroj ir igneroj. Jei kaina tenkins - jamsiu amazonę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kažkaip nebuvau girdėjęs apie tuos dangtelius, dabar aišku, kodėl rapso norma gaudavosi arba 8 arba 3 kg, paskui šiaip taip pritempiau iki 7.

aš tai bijočiau pirkti naudotą neaiškios būklės daiktą su sudėtinga sistema, kurios neišmanau. Galutiniam rezultate amazone gali atsieit gerokai brangiau...

Ten ant ričių tokie apgaubiantys liežuvėliai su siaurėjančiu plyšiu per vidurį. Dėl jų ritės ima iš sėkladėžės tik siauru ruoželiu, o ne visu ritės plotu.

Dėl tos sudėtingos pavarų dėžės... Ten iš esmės nėra nieko sudėtingo. Vienintelis klausimas vienakrypčių guolių kaina ir prieinamumas. Pasidomėsiu litagroj ir igneroj. Jei kaina tenkins - jamsiu amazonę.

O kaip ten tas Nordstenas kur buvai įkėles, netiko? Šiaip aš tai už Amazone balsuoju.:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

toki Norsdsten su trasom prie bielkio tik ant disliaus kabint, tada seja zmones kuo puikiausiai

Man irgi taip atrodo, kad tik ant dišliaus. Klausimas, ar normaliai išsikelia sėjama transportuojant ? Kelintam poste klausiu, bet matyt niekas nebandęs ;)

Kaip jau sakiau anksčiau, kad pažystamas tokią turi ir su Bielkiu sėja. Tai va, vakar buvom susėdę prie apskritojo stalo ir užklausiau kaip kas. Visgi jo, sėja su dišlium, nes bielkis biški apsišika bekeldamas.:) O dėl išsikėlimo tai išsikelia ir nieks nieko nesiekia ir nesivelka žeme.

su tokai seju pats bet be disliaus o kilnoju kiekviena kart apsisukdamas pripilu trasu seklos ir kelia bevargo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va, naujas pirkinys kieme. Pasirinkau Amazone D8-30 special. 3 metrų, su technologinėm vėžėm, "kompu", hidrauliniais ženklintuvais. Noraginė, bepakopė pavarų dėžė. Pati dėžė naujesnio modelio, vietoj 3 vienkrypčių movų stovi 2 ir jos keičiamos. Vienos kaina ~110 Lt. Bet dėžė veikia kaip laikrodukas. Galutinai įvertinsiu per sėja, bet kol kas vaizdas džiugina:

IMG_1750-vi.jpg

IMG_1753-vi.jpg

IMG_1755-vi.jpg

IMG_1751-vi.jpg

Vokiškas gaminys pasirodė daug rimtesnis už olandišką, kur vien tik plastikas. Ir detalių kaina kai kur amazonė yra geresnė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Biudzetas virsytas 24% :D . Sveikinam :eusa-clap:

Ačiū :) Skaičiuoti mokate :icon-cool: Kai nusprendžiau pirkti plūgą, tai biudžetas buvo "už kokius 1500 Lt". Rezultatas: plūgas už 4000 lt ir dar į geležis sukišau apie 800 lt. ... Bet užtai yra daiktas. Tikiuosi, kad šituo atveju ir be didelių litų kišimo bus daiktas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...