Jump to content

SEJAMOSIOS ?


Vilius

Recommended Posts

Užvertėt krūva informacijos :) Tai kiek supratau, geriau stegsted žiūrėti ? SZ lyg ir retai sėja, kaip kolega paprotino... Ir su SZ šiemet pasidariau negerą baiką, kai sėjau žieminius pilnai nuleista sėjama, tai mikštoj žemėj taip giliai sukišo, kad vos pradygo paskui :eusa-doh: Gal usienietiškos geriau išlaiko sėjimo gylį ?

Jeigu nagrinet nuodugniai ivairius varijantus tai visa vakara gali užtrukti, jeigu iš savo patirties tai teko darbuotis su noraginem Hasia, Segsted, diskinem SZ, IDEA 3-900 ir dabar esu gaves pabandymui UNIA AMBER-4.

SZ minusai, kad negalima seti rapso, jeigu toli laukai ir siauri privažiavimo keliukai su grioviais šonuose tai gan sudetinga transportut. Nera technologiniu vežiu.

Pliusai, trašos, prikabinus volus iškart privoluojam, gan neblogas disku prispaudimas, todel neblogai iterpia grudus ir i sausa grumstuota moli (kas ir yra pagrindas jeigu turi molio ir bus sausa), jeigu kada sugalvotum seti i koki skutima kur yra daug šiaudu arba pasitaikytu varputetas laukas taip pat problemu nekyla, seti galima gan dideliu greičiu, jeigu sekla užpilinejat kibirais iš priekabos gan patogu vaikščioti ant sejamosios dangčio kos nelabai patogu prie kai kuriu vakarietišku, tai tiek trumpai, a tiesa, del rapsu tai su SZT girdejau, kad galima set, bet pats tokios neturejau, dar esu girdejas, kad rapsa sekmingai seja ir su paprasta SZ, tose skardelese kur uždaro išbyrejimo anga išgriaže skylutes nedideles, kad prabiretu rapsas ir sako neblogai gaunasi. Tiesa del tarpu tai ten viskas gerai, kai kuriose vakarietiškose jie dar didesni, rusiškoi yra keli varijantai, bet pagrinde tai vienas diskas formuoja dvi eilutes (jeigu viskas tvarkinga) tada tarpai tar eilučiu bus dar siauresni negu vakarietiškos. Jeigu sekla nor minimaliai pravalyta nuo šiaudu ir seklavamždžiu gumu ilgis tvarkingas sejamoji praktiškai neužsikiša.

Kad nenusibosčiau tai trumpai apie vakarietiškas(segstet, nordstet, amazone ir kitas tokio tipo) noragines, daugumos senesniu nors centimetra pajudejus atgal užsikiša, iterpimas ant prasčiau idyrbto molio katastrofiškas, skutime jeigu daugiau šiaudu iterpimas 0, jeigu papuola varpučio šaknu iškelia noragelius, prie didesnio greičio taip pat puse seklos paviršiui, pliusai tiksliau reguliojasi norma, technolpgines vežes, ženklintuvai, paprasčiau transportuot.

viktorass, gal galetum papasakot apie amber sejamaja? ar patenkintas jos atliekamu darbu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nedaug tepasejau su ja tik 9 ha nes labai velai atveže, bet susidariau nebloga nuomone apie ja, tokiam kaip mano ukeliui manau pats tas, pas mane atveže be trašu bet galima užsakyt ir su trašom, priekyje yra lyginimo lenta, principas kaip vederštato tik sekladeže mažesne (1200 litru), manau, kad 3 metru tai belarusas turetu nesunkiai traukti,

Suklydau, sekladežes talpa 1100 litru.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viktorai, kaip laiko unia group sejamuju diskai, norageliai? Beje gal kartais zinai kokia jega spaudziamas amber sejamosios diskas? ar diskai gerai kopijuoja zemes pavirsiu?

Kokia jega spaudžiamas diskas tai nepamenu bet kažkur turiu kataloga tai žinau, kad ten yra parasyta, bet šendien jau tingiu jieškot, del kopijavimo tai amber gali buti su gumom (taip kaip ant IDEA), kaip tik tokia man ir atveže išbandyt, ir gali buti ant tokios spiruokles panašios i aketeliu virbala tai ten sako kopijavimas didesnis bet su tokia neteko dirbti tai nieko negaliu pasakyt, man pilnai užtenka ant gumu

Del disku tarnavimo tai pretenziju neturiu, su dabar turima 3 metru IDEA apsejome virš 1000ha tai pagal tai kiek sudilo tai atrodo, kad dar 1000 drasiai apsesim, noragelis ten dyla kartu su disku tai taip pat neturetu but problemu. Del prispaudimo jegos tai tikrai problemo nebus, galima i žvyrkeli set.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū Viktorass už daug naudingos info. Dėl noraginių prastesnio įterpimo blogiau išdirbtose žemėse man jau ne vienas minėjo. Bet kita vertus, už mano norimą skirti pinigų sumą jokia normali diskinė neišeina. Na nebent prie T25 , 2,5 metro pločio... Įkliuvau, žodžiu...

Užbridau štai ant tokio varianto:

http://www.autogidas.lt/stegsted-stn-22224175.html

Pakomentuokit kas ir kaip. Kur detales pirkti tokiam džiaugsmui ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū Viktorass už daug naudingos info. Dėl noraginių prastesnio įterpimo blogiau išdirbtose žemėse man jau ne vienas minėjo. Bet kita vertus, už mano norimą skirti pinigų sumą jokia normali diskinė neišeina. Na nebent prie T25 , 2,5 metro pločio... Įkliuvau, žodžiu...

Užbridau štai ant tokio varianto:

http://www.autogidas.lt/stegsted-stn-22224175.html

Pakomentuokit kas ir kaip. Kur detales pirkti tokiam džiaugsmui ?

kazkodėl nera ženklintuvų..ir dėžių del normos nustatimo :eusa-think: ...dėžė metalinė ..privalumas.. :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū Viktorass už daug naudingos info. Dėl noraginių prastesnio įterpimo blogiau išdirbtose žemėse man jau ne vienas minėjo. Bet kita vertus, už mano norimą skirti pinigų sumą jokia normali diskinė neišeina. Na nebent prie T25 , 2,5 metro pločio... Įkliuvau, žodžiu...

Užbridau štai ant tokio varianto:

http://www.autogidas.lt/stegsted-stn-22224175.html

Pakomentuokit kas ir kaip. Kur detales pirkti tokiam džiaugsmui ?

Kaip tik tokia turejau, naudojau rapsui set, daliu tai ten beveik ir nera, metalinius dantračius reikalui esant galima pasigamint pas koki rimtesni tekintoja ir dar ten ivoriu plasmasiniu yra taip pat galima išsitekint. na dar grandine ir pora žvaigždučiu, jeigu jau tokia pirktum tai pasižiurek kad žvaigždes ir dantrašiai nesudile but ir viskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

metaliniai seklavamzdziai jei isdile tai neriasi lauk iki :icon-twisted: nespeji i savo vietas deliot , kad pakeisti esu mates turguose plasmasiniu tokiu baltu, sitie tai luzta, siemet maciau ir metaliniu , kas del nordsten tai be visu isvardintu trukumu silpnos norageliu prispaudimo spyruokles, rinktis prie MTZ tik 4 m, su 3 metre labai nuobodus darbas :icon-cry:, nors nordstenui tiek plasmasiniu dantraciu, tiek ivoriu, norageliu be problemu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek mačiau youtubej, tai stegstedų padilę sėklavamzdžiai tikrai gražiai išsinarina :) Bet ko gero pasirinksiu nordsten dėl galimybės gauti detalių. Vistik jos populiarios, todėl ir detalių yra. O kaip ten visokios TUME, TIVE ir panašios ? Kas nors naudojate ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolega Byla pataria rinktis 4 metru, 4žinoma gerai tik turek omeny, kad sejamosios ne visos vienodo svorio senesnes lengvesnes kuo naujesne tuo sunkesne, didesne seklu deže o ir pati konstrukcija sunkesne del to. pvz naujausias nordsten liftomatik 4 metru berods dežes talpa apie 1000 litru tai tokia 82 belarusui bus per sunki, toks segstedas kur buvai idejas nuorod tai ir t -40 ko gero pakeltu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolega Byla pataria rinktis 4 metru, 4žinoma gerai tik turek omeny, kad sejamosios ne visos vienodo svorio senesnes lengvesnes kuo naujesne tuo sunkesne, didesne seklu deže o ir pati konstrukcija sunkesne del to. pvz naujausias nordsten liftomatik 4 metru berods dežes talpa apie 1000 litru tai tokia 82 belarusui bus per sunki, toks segstedas kur buvai idejas nuorod tai ir t -40 ko gero pakeltu.

Man ir prikabinamos nieko blogo.

Kaip tokia:

http://www.agrotaka.lt/lt-naudota_zemes ... cript=true

Su trąšomis, gylio palaikymo ratukai. 3 metrai, žinoma, bet užtektų ir jų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiek laiko diskutuojam, nepaklausiau kiek ha ruošiesi set. Idomus varijantas jeigu tvarkinga tai reiktu pagalvot, o kokia jos kaina? kodel bijai rusišku?

Sėju kol kas nedaug: apie 10 ha žieminių ir apie 7 vasarinių. Ir dar noriu pamėginti sėti vasarinį rapsą. Reikia nuosavos sėjamosios, nes nusibodo pastoviai pasisėt paskutiniam, iš ko nors nugriebus sėjamąją (jeigu paskolina geri žmonės)... Plius dar turi skubėti ir t.t. Apie rusiškas prisiklausiau kalbų, kad per didelis tarpas tarp eilučių ir neišeina sėti rapso. Nors kai kurie tikina, kad su SZ be žolių dėžės rapsą sėja :icon-eek: Noraginių ne per labiausiai noriu, nes nemažai turiu sunkios žemės - vietomis toks molis, kad ariant rusas stojasi piestu. Diskinės užsienietiškos pakankamai brangios. Bijau su noragine įkliūti (tipo pinigai išleisti, o pusė grūdų ant dirvos paviršiaus guli). Va tokios bėdos :icon-redface:

Amazone D7 special II

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/sejamos ... 33670.html

kaip ir visai nieko blogo atrodytų. Bent jau formatas man tinkamas. Ką manote apie šitą gyvulį ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Amazone D7 special II

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/sejamos ... 33670.html

kaip ir visai nieko blogo atrodytų. Bent jau formatas man tinkamas. Ką manote apie šitą gyvulį ?

paprasta kaip dvi kapeikos, tokia turejom tai virs 10 metu atsejom kol deze neuzlinko, paprastas normos nustatynas, eina set rapsa, tik kad bunkeris mazas telpa 4 maisai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kazin lenkiska nauja 3 metru diskine kiek kainuoja pasidomek

abejoju kad kainuotu apie 5tūks..kiek žmogus pasiryžes sumokėti.. :eusa-naughty: ir tik nesakyk kad dar dasidėk kokius 2tūks..nes mum mažesniem 2 kaip jum 200tūks.. :lol::lol:

Domėjausi, tai be 20 kLt nelabai ką nupirksi. Teisingai kalbi, Jaunas, 5 kLt jau viršų viršus, ką galiu leisti sėjamąjai.

Amazone D7 special II paprasta kaip dvi kapeikos, tokia turejom tai virs 10 metu atsejom kol deze neuzlinko, paprastas normos nustatynas, eina set rapsa, tik kad bunkeris mazas telpa 4 maisai

Tai kaip ir pliusas jos naudai. Skambinėjau šiandien dėl atsarginių dalių, noragėlis apie 30 Lt, toks užžėrimo kaplys apie 25 lt, sakė ne problema gauti bet kokią detalę (SV technikoj). Kad bunkeris mažas tai ne bėda, lengviau kels :) Pakomentuok, ką tinkrinti , į ką atkreipti dėmesį , Ar rapso sėjimui reikalinga keisti išsėjimo rites ar dėti kažkokius dangtelius ant jų ? Šeštadienį nuvažiuosiu pasižiūrėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiek laiko diskutuojam, nepaklausiau kiek ha ruošiesi set. Idomus varijantas jeigu tvarkinga tai reiktu pagalvot, o kokia jos kaina?

Amazone D7 special II

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/sejamos ... 33670.html

kaip ir visai nieko blogo atrodytų. Bent jau formatas man tinkamas. Ką manote apie šitą gyvulį ?

Labai neskubek iki pavasario dar turetu papult varijantu ivairiu, jeigu ta amazone kainuotu kokius 3 tukstančius verta butu ja apžiuret

Papasakok koki gps ruošiesi isigyt ir už kiek?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū Viktorass už daug naudingos info. Dėl noraginių prastesnio įterpimo blogiau išdirbtose žemėse man jau ne vienas minėjo. Bet kita vertus, už mano norimą skirti pinigų sumą jokia normali diskinė neišeina. Na nebent prie T25 , 2,5 metro pločio... Įkliuvau, žodžiu...

Užbridau štai ant tokio varianto:

http://www.autogidas.lt/stegsted-stn-22224175.html

Pakomentuokit kas ir kaip. Kur detales pirkti tokiam džiaugsmui ?

Kaip tokio gamintojo jos?? http://auto.plius.lt/skelbimai/kita-fio ... 42202.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kaip ir pliusas jos naudai. Skambinėjau šiandien dėl atsarginių dalių, noragėlis apie 30 Lt, toks užžėrimo kaplys apie 25 lt, sakė ne problema gauti bet kokią detalę (SV technikoj). Kad bunkeris mažas tai ne bėda, lengviau kels :) Pakomentuok, ką tinkrinti , į ką atkreipti dėmesį , Ar rapso sėjimui reikalinga keisti išsėjimo rites ar dėti kažkokius dangtelius ant jų ? Šeštadienį nuvažiuosiu pasižiūrėti.

rapso sejimui nereik nniek rpidet, reikia tik ant kiekvienos rites yra varstas ji atlei ir pastumi kaisti ir poto jau pagrindinis ratukas nesisuka, sukas tik siauras rapsinis, bet mes esam seja ir su pagrindiniais, liezuvi laikai beveik uzdaryta ir isletini deze i vsio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gamintojas ok, bet kaina jau visa štuka išlenda iš biudžeto. Kaina tai be pvm 4900...

Labai neskubek iki pavasario dar turetu papult varijantu ivairiu, jeigu ta amazone kainuotu kokius 3 tukstančius verta butu ja apžiuret

Papasakok koki gps ruošiesi isigyt ir už kiek?

Skubu apžiūrėti daugiau variantų ir pirkti neužilgo, nes pavasariop kainos truputį pradeda lipti viršun. Pasidomėjau, šito modelio amazonių būna su 3 tipų sėjimo "kojom": standartinis noragėlis (toks su plačiu užžėrimo kapliu), sunkesnei dirvai (aukštesnis noragėlis) ir labai sunkiai, akmenuotai dirvai su augalinėmis liekanomis - diskas. Toje numatomoje apžiūrėti yra standartinis noragėlis. Molyje gali būti ne kažkas...

GPS: Trimble EZ-250, kažkas apie 5 kLt. Nieko mandro, bet turėtų būti labai naudingas daiktas.

rapso sejimui nereik nniek rpidet, reikia tik ant kiekvienos rites yra varstas ji atlei ir pastumi kaisti ir poto jau pagrindinis ratukas nesisuka, sukas tik siauras rapsinis, bet mes esam seja ir su pagrindiniais, liezuvi laikai beveik uzdaryta ir isletini deze i vsio

Ačiū Pofke.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kas dar ka galetu pasakyt apie sia sejamaja? http://auto.plius.lt/skelbimai/kita-fio ... 42202.html ar aplomai apie FIONA sejamasias. Ar geras pasirinkimas butu is noraginiu? norageliu pirkt dar galima rast tokiom butu ar kitokiu daliu?

dar vat viena lyg nieko tokia ir pigesne http://www.lasmuo.lt/pages/preke.php?preke=547

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką manote apie šią sėjamąją ?

parduodu-traktoriu-fiat-800-207487033.jpg

Su trąšomis, 3 metrų, stovis kaip sakė pardavėjas - labai geras. Nori 6 kLt. Tik bijau, kad man rusas nepakels tokios... Tuščia sveria 800 kg, o pilna sėklos ir trąšų 1800 kg. . Bet komplekte yra dišlius ir pasidaro prikabinama. Išsakykite nuomones....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką manote apie šią sėjamąją ?

parduodu-traktoriu-fiat-800-207487033.jpg

Su trąšomis, 3 metrų, stovis kaip sakė pardavėjas - labai geras. Nori 6 kLt. Tik bijau, kad man rusas nepakels tokios... Tuščia sveria 800 kg, o pilna sėklos ir trąšų 1800 kg. . Bet komplekte yra dišlius ir pasidaro prikabinama. Išsakykite nuomones....

tokia pat sejam su MTZ 892 tik priekyje yra pas mus 500 kg svoris. traukia be problemu o ir pakelia taip pat. pas mus yra uzzerimo aketeles tai sitas gali but siek tiek sunkesnis manau bet pakels gali neabejot. sezona atidirbom ir perdarem iskart visas ivores i guoliavietes minusas mums yra tas kad maza sekladeze grudu daznai tenka pyliot, nes teipilam tik 4 maisus. ai ir rapsa norint set reikia liezuveliu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...