Jump to content

Zirniai


valstietis

Recommended Posts

On 2023-03-09 at 12:35, AgroFarm pranešimas:

Na pasidalinkit kolegos patirtim,kokias veislės žirnius auginate?

Rajonas,derlingumas,išgulimas 1-balas negula 10-balų gulantys.

Man asmeniškai labiausiai patinka Salamanca.Grūdas smulkus,sėklos mažiau reikia,ir dar niekad nesugulė taip,kad neitų paimt.Tfu tfu tfu per kairį petį...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
prieš 42 minutes , ggg pranešimas:

Ar normalu zirniu c2 sertifikuotai seklai daigumas 81proc?

Anais metais panasaus daigumo turejau atveztus. Padaiginus namie dar labiau nustebau, kad net iki deklaruojamo daigumo toli grazu. Susisiekus su atstovais ir pasakius, kad daigumas labai prastas, dar prastesnis nei parasytas, ir jei nuvesiu megini daigumo tyrimui padaryt ar atitiks ju parasyta.. Tai pasieme c2 ir atveze c1  be jokiu priemoku. Reiskia zinojo, kad realus daigumas dar sudinesnis. Kitu atveju tikrai tokio gerumo is nirkur nieko sulaukes nebuciau. Man tai pikta buvo. Zirniu ir tai didele norma sejas, seklos kaina didele, o dar daigumas tik apie 80. Kosmosas kazkoks. Savo ukine daigini, jei pagrauztu nera ir luobeles nuo perdziuvino nesutruke, visi iki vieno zirniai dygsta su graziausiaus daigais. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, Gintas. pranešimas:

Na eiliniai metai eiliniai ir galvosūkiai dėl herbicidų. Ką šiemet naudosit ar jau panaudojot ? Pupose kalifu daug kas patenkinti, o kaip su juo žirniuose nėra streso jiems, susitvarko su žolėm ?

Ko gero jau tradiciškai Corum. Kiek naudojau laikau patenkintas. Didesnis galvos skausmas man insekticidais. Nes kai Proteus neliko kažkaip nebepavyksta užauginti nepagraužtų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...