Jump to content

Zirniai


valstietis

Recommended Posts

Prieš 4 valandas, pukotukas pranešimas:

Na isbeicuoki bulvės jei augini ir pamatysi jokio vabalo

Grūdinės beicuojamos su fungicidais,  nemačiau kad būtų insekticidas įdėtas (išskyrus rapso sėklas), o bulvėse buvo naudojami beicai su insekticidu ir fungicidu, taip kad nelabai eina lyginti obuolius su slyvomis ar burokais. Padaryk bandymą, ir pabeicuok žirnius su bulvių beicu ir pranešk rezultatus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 59 minutes , Ukius_bulvinskis pranešimas:

Grūdinės beicuojamos su fungicidais,  nemačiau kad būtų insekticidas įdėtas (išskyrus rapso sėklas), o bulvėse buvo naudojami beicai su insekticidu ir fungicidu, taip kad nelabai eina lyginti obuolius su slyvomis ar burokais. Padaryk bandymą, ir pabeicuok žirnius su bulvių beicu ir pranešk rezultatus :)

Reiks pabandyti gera mintį davei

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 mėnesių...
prieš 8 minutes , UK. POVILAS pranešimas:

Kokia zirniu veisle pasirinkti pirmi metai planuoju paseti, per ziema buvo palikta raziena, noraginis ir seja su rapidu, kaip manote ar pasiteisins toks budas, kokia norma sejate zirnius

Asmeniškai Respect veislę auginu jau daug metu, patenkintas esu. Sėklos normą pasiskaičiuok pagal 1000vnt masę, daiguma sėklos ir pasėlio tankumą priklausomai ar ankstyva ar vėlyva  sėja bus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2022-02-21 at 22:11, AgroP pranešimas:

Asmeniškai Respect veislę auginu jau daug metu, patenkintas esu. Sėklos normą pasiskaičiuok pagal 1000vnt masę, daiguma sėklos ir pasėlio tankumą priklausomai ar ankstyva ar vėlyva  sėja bus.

Kiek sėjate į ha 1mln ar 1,1mln  turiu omenyje jau įvertinus daigumą? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Witalikas pranešimas:

0,8mln

Ar ne per mažai, žirniai kiek esu girdėjęs mėgsta, kad šešėlis būtų prie šaknų, jei per reti irgi nieko gero. Planuoju tarp 1 ir 1,1 sėti, sėkla nauja visa, sėjamoji pagaliau irgi normali, gal bus proveržis šiemet :)

 Norėtųsi lenkiškų Danko veislių pabandyti. Pas lenkus standartinė veislė Batuta, bet turi jie ir daugiau veislių įdomių, kaip Arwena, Nemo, Tytus. Pas platintojus kaina gana įspūdinga, kaip salietros tona, apie 2800zl (630eur), žmonės po 1600-2000zl prekiauja, bet neaiški tada kokybė. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 39 minutes , Ukius_bulvinskis pranešimas:

Ar ne per mažai, žirniai kiek esu girdėjęs mėgsta, kad šešėlis būtų prie šaknų, jei per reti irgi nieko gero. Planuoju tarp 1 ir 1,1 sėti, sėkla nauja visa, sėjamoji pagaliau irgi normali, gal bus proveržis šiemet :)

 Norėtųsi lenkiškų Danko veislių pabandyti. Pas lenkus standartinė veislė Batuta, bet turi jie ir daugiau veislių įdomių, kaip Arwena, Nemo, Tytus. Pas platintojus kaina gana įspūdinga, kaip salietros tona, apie 2800zl (630eur), žmonės po 1600-2000zl prekiauja, bet neaiški tada kokybė. 

Man iš ūkiu sėklos, kažkaip nepatikima, nežinai kas ką parduoti nori. 
su žirniais ir kaip kitom vasarinem kultūrom, reiketu nesivelinti su sėja ir viskas bus gerai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Ukius_bulvinskis pranešimas:

Ar ne per mažai, žirniai kiek esu girdėjęs mėgsta, kad šešėlis būtų prie šaknų, jei per reti irgi nieko gero. Planuoju tarp 1 ir 1,1 sėti, sėkla nauja visa, sėjamoji pagaliau irgi normali, gal bus proveržis šiemet :)

 Norėtųsi lenkiškų Danko veislių pabandyti. Pas lenkus standartinė veislė Batuta, bet turi jie ir daugiau veislių įdomių, kaip Arwena, Nemo, Tytus. Pas platintojus kaina gana įspūdinga, kaip salietros tona, apie 2800zl (630eur), žmonės po 1600-2000zl prekiauja, bet neaiški tada kokybė. 

As ir taip maniau .

Bet praktika, kitaip rodo. Aisku investicijos mazos i zirnius. 
Herbicidas ir truputi npk. 
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...