Jump to content

Zirniai


valstietis

Recommended Posts

Prieš 23 valandas, Donatassj pranešimas:

Sveiki. Kaip manote ar bera tikslas šiom dienom žirniam paduoti boro, magnio, fosforo. Ir ar begalima tai daryti, kai jau žirniai po biški žydi? Žydėjimo metu geriau nebenaudoti?

vaziok i palanga siom dienom, palik augalus ramybej per tokias kaitras tik nusvilinsi su mikrikais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 22 minutes , Dainius48 pranešimas:

Girdejau tokias kalbas, kad nori isimt, bet maniau dar siemet yra. O ka tada renkates purskiant žirnius? Turiu fastaco, bet jis kontaktinis, tai vargu ar su juo verta vaziuot. Sisteminis geriau butu.

Nėra jau šiemet jo. Na,kad ir kontakntiniu gerai prasilėkt žydėjime kai daug vabalų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , agronoms pranešimas:

Kada prieš juos buvo ankštiniai?Sėkla sava ar pirkta?

Mano praktika kitaip rodo. Nereikalingas fungicidas zirniam. 
Puse daryta pagal pilna technologina. Puse tik herbicidas. 0,7t/ha derliaus priedas. Kur tik herbicidas naudotas, status buvo. 
Kur pagal pilna purksta viskas guli

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Witalikas pranešimas:

Mano praktika kitaip rodo. Nereikalingas fungicidas zirniam. 
Puse daryta pagal pilna technologina. Puse tik herbicidas. 0,7t/ha derliaus priedas. Kur tik herbicidas naudotas, status buvo. 
Kur pagal pilna purksta viskas guli

Iš praktikos.Pasėta,nupurkšta MCPA 0,7 berods litro,nes tais laikais nebuvo kuo daugiau,visi statūs,derlius 5,5 t.Bet reik atmint,kad tai jokia taisyklė,ir tikrai visada taip nebus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , agronoms pranešimas:

Iš praktikos.Pasėta,nupurkšta MCPA 0,7 berods litro,nes tais laikais nebuvo kuo daugiau,visi statūs,derlius 5,5 t.Bet reik atmint,kad tai jokia taisyklė,ir tikrai visada taip nebus.

Tais pirmais metais ir daugiau pjovem. Pirmas sezonas kosmusas buvo, su zirniu derlium. 
Norejau ta pasakyti, kad zirniai ne ta kultura. Kad i ja daug investuoti riek. 
Herbicidas ir fsio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, Witalikas pranešimas:

Tais pirmais metais ir daugiau pjovem. Pirmas sezonas kosmusas buvo, su zirniu derlium. 
Norejau ta pasakyti, kad zirniai ne ta kultura. Kad i ja daug investuoti riek. 
Herbicidas ir fsio

Iš dalies tu teisus.Nes investicija i juos l.rizikinga.Kaip ir pati kultūra.Bet ji turi daug pliusų mūs biednoj sėjomainoj.mano galva,i juos reik investuot kuo mažiau.bet tai tik mano nuomonė,nebūtinai ji turi būti teisinga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, agronoms pranešimas:

Iš dalies tu teisus.Nes investicija i juos l.rizikinga.Kaip ir pati kultūra.Bet ji turi daug pliusų mūs biednoj sėjomainoj.mano galva,i juos reik investuot kuo mažiau.bet tai tik mano nuomonė,nebūtinai ji turi būti teisinga.

Sejomainoi pupos manau geriau vietoi zirniu. 
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, Witalikas pranešimas:

Idomu tik del derliaus, po ko geriau byra kvieciai. 

Geras klausimas.Galvojam.Jeigu dirva dirbas lengviau,jos struktūra geresnė,sudygimas ir startas bus geresnis.Toliau jau žiemos faktoriai,bet jie galioja abiems.Mano galva,pupos kaip priešsėlis aukščiau stovi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...