Jump to content

Zirniai


valstietis

Recommended Posts

1 minute ago, ceck pranešimas:

kas nera uždrausta-tas legalu,o čia gerai ar negerai yra kas sprendžia už mus,tik tiek galiu pasakyt

Ir plius gali jaustis patriotu ir nenaudotoi to ar ano kai pašoneje nera "kietu draugu" kurie purskia bet kada bet ka..negerai ligiuotis i juos bet..be nieno irgi nesinori likti..uzkistas kombainas nekazka..taip chemija naudota gera!!..taip susikloste tokie metai kai reikia tokiu sprendimų!!..prieštai pora metu purkst prieš pjūti neteko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, Gunia pranešimas:

Ir plius gali jaustis patriotu ir nenaudotoi to ar ano kai pašoneje nera "kietu draugu" kurie purskia bet kada bet ka..negerai ligiuotis i juos bet..be nieno irgi nesinori likti..uzkistas kombainas nekazka..taip chemija naudota gera!!..taip susikloste tokie metai kai reikia tokiu sprendimų!!..prieštai pora metu purkst prieš pjūti neteko.

manau kad niekas chemijos neprotingai nenaudoja,kaip dažnai mus nori apjuodinti,juk jei nematai reikalo ir nepurski,ar aš netaip suprantu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, ceck pranešimas:

manau kad niekas chemijos neprotingai nenaudoja,kaip dažnai mus nori apjuodinti,juk jei nematai reikalo ir nepurski,ar aš netaip suprantu

Tai taip bent jau kiek zinau ukininku aplink..bet sakau yra..supirkejai kurie kaip tycia dirba zemes..nelabai ziuri i reikia nereikia..varom ir vsio :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, Gunia pranešimas:

Tai taip bent jau kiek zinau ukininku aplink..bet sakau yra..supirkejai kurie kaip tycia dirba zemes..nelabai ziuri i reikia nereikia..varom ir vsio :D

vat tokiu tai aš nesuprantu tada,taigi viskas pinigus kainuoja,tai kam juos ištaškyt,nu niekaip nesuprantu kolega

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 minutes ago, kestoxs pranešimas:

Svarbiausia kad patiems skanu, ar patys ieškot Ekologisku?tarp kitko šiemet jau ko gero visi supirkėjai nebeperka grikių glifosuotu, sako blogos mintys greitai sklinda...

aš kai pamatau eko laukus tai biški baisoka daros,turbut supranti kodel

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien traukiausi prie savo balos vandenį su purkštuvu ir užsuko augalininkystės tarnyba . Klausė ką purškiu apie pažymėjimus ir t.t sako tikrinam glifosatų naudojimą nusiėmė vietą su gps, ir sako vėliau atvažiuosim patikrint ar pasėliai neglifosuoti. O aš šiandien karbamidą purškiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

5 minutes ago, Mantas2342 pranešimas:

Šiandien traukiausi prie savo balos vandenį su purkštuvu ir užsuko augalininkystės tarnyba . Klausė ką purškiu apie pažymėjimus ir t.t sako tikrinam glifosatų naudojimą nusiėmė vietą su gps, ir sako vėliau atvažiuosim patikrint ar pasėliai neglifosuoti. O aš šiandien karbamidą purškiau.

o čia kaip matos ar jie neglifosuoti 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

15 minutes ago, Juodas pranešimas:

Prieš kelias dienas kaimyno žirnių pakramtyti sugalvojau, purkšta buvo + - prieš 3sav, jau perkandus pradėjo burna griaužti, po to visa dieną šleikštulys burnoje išliko. :)

Bet kazkaip zirniautoju buvo pilni laukai ir jiems nerupi ar buvo purksta ar ne :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Sauklys pranešimas:

Pasidalinkit savo patirtimi pjaunant zirnius su tais nelemtais vijokliais, kas ka isbandet? Gal skirtingiems kombainams sekasi nevienodai, gal ka pakeiciat...Pagrindine beda viniojasi aplink sraige.

apsuka sraige,lipi peši ir toliau kuli

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka nekokybiška, bet daug maž matosi kiek piktžolių, vėžose daug balandų, kitur ir kitokių žolių yra. Kažin apsimoka tokį glifosuoti ar palikt kaip yra ir tikėtis, kad kūlimo našumas ir kokybė smarkiai nekris? Vidutiniškai kvadratiniam metre 1-1,5 didelės piktžolės.

zirn.thumb.jpg.73784f34f129784ccacc752f30ed8588.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...