Jump to content

Zirniai


valstietis

Recommended Posts

23 minutes ago, tom tom pranešimas:

Nėra čia labai kuo girtis. Geriau išsinaikinti žoles, nei purkšti tą šūdą, o paskui patiems valgyti.

čia niekas nesigiria , o klausia kaip is to šudo islipti prisidirbus ))) , nepazeidziant bent jau reikalavimu...

P.S. pirmi metai ...prisišikau ))) Nepurškiau gi MCPA ir visvien pridejau )))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-07-14 at 21:12, axe pranešimas:

Kuo reglonas skiriasi nuo glifosato kas paaiskins esme tarp ju? Nesu niekad reglonaves bet jei nebereikia jau to leidimo nuo siemet tai gal teks ismeginti

Reglonas tinka tik sėkliniams pasėliams, negalima juo purkštų naudoti pašarui ir ko gero tik dviskiltėms (..."Defoliantas nudžiovina lapiją ir naikina dviskiltes piktžoles...")

o glifosatas atvirkščiai, mažina daigumą ir bent pasak rekomendacijų nenuodingos sėklos būna :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 7/14/2017 at 20:45, chefas pranešimas:

Man su varpinem kazkaip pavyko susitvarkyti, taciau net virs zirniu islindo (nezinau kaip vadinasi) kazkokie ruzavai zidintys vijokliai apvaliais lapais ir ju ziauriai daug.

O vaikyti, su šitais tau ir glifosatai nepadės :) bus kaip tam Šilansko anekdote - pasi*isti? Juos ant sraigės kai užvynioja tai paskui viską atgal meta, tenka pastoviai lipti nuvalyt.

Beje, vijoklinis rūgtis vadinasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 23 valandų, Ukius_bulvinskis pranešimas:

O vaikyti, su šitais tau ir glifosatai nepadės :) bus kaip tam Šilansko anekdote - pasi*isti? Juos ant sraigės kai užvynioja tai paskui viską atgal meta, tenka pastoviai lipti nuvalyt.

Beje, vijoklinis rūgtis vadinasi.

Ačū , nuraminai ))), teks pasi...isti, o ką darysi...:romance-ballandchain:

Šiais metais kaži kaip  visose srityse su chemikalais  mano prasileista, atrodo ir ne pačius prasčiausius naudojau

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu 10ha respect, kur kulsis c3 :D galesiu pamacyt :D:D 

mas mus kurie pirko, tik nzn iskur, taippat daug peliusku. kiek vaziavau per lietuva tai taippat matosi kad kituose ukiuose nemazai yra. aisku yra ir svariu zirniu... o tai sekloje nesiskiria peliuskos nuo zirniu? nesu mates kaip atrodo sekla...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai niekas neįkišo :orcs-buttshake:ačiū Dievui. :D 

Nelabai ir aš matęs tos peliūškos sėklos, bet kaip parvežė, dar gerai žiūrėjau, nebuvo nei juodų nei kokių kitų spalvų. Pas kitus irgi matyti jų, bet pas mane daug. O už sėklą mokant 300-350eur, nemanau kad taupiai čia.

 

Kažin Gedai, ar reiks kam jos kitamet :)

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...