Jump to content

Kuris skutikas geresnis


Vaidass

Recommended Posts

ka manot apie dalbo farmer disc 4m skutika http://www.youtube.com/watch?v=D1OI6w79Rp0 kaina apie 48000lt. Vertas demesio ar geriau butu WF 3 metru skutikas http://westerntrailers.eu/lt/zemes-ukio ... s-wf-combi kaina apie 32000lt? paskirtis razienom suskusti ir pievom pries arima.

Kaip tu cia gerai palyginai!? 4 m. su 3 m. skutiku kainu skirtuma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ,kad jau ikurem PL turetoju kluba tai aprasyk kaip su tuo Rolmako skutiku seksis darbuose

tai kas be ko :) nu bet kiek su kuo bendravęs apie juos tai nuomonė gera :) ir jau ne vieną šimtelį hektarų sudoroję su juo,na bet matysiu kaip man seksis :)

kokia kaina 4m?

17500+PVM

kaip ir mano Staltech'as :) ... kad ir lenkas bet dirbu ir kolkas patenkintas..nedideliems ukiamas tokie samy raz.. :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai atsakymas aiškus vien jau perskaičius klausimą, kur nuorodoje yra raidės PL. :lol:

Aš nedrįsčiau taip riebiai,apie visą Lenkiją teigti. Gan neprotingai skamba tokie pareiškimai.

Nebūk toks didis "protų daktaras". Kiekvienas turim savo nuomonę, pagal savo patirtį ir kt. Galėčiau dalinę išimtį padaryti nebent bulbiakratei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar perskaiciau visa foruma nuo pradziu iki pabaigos "Kuris skutikas geresnis" :eusa-whistle: ir stai ka pastebejau. Kad genda ir luzta visi vakarietiski skutikai, kad visi turi savo pliusu ir minusu ir nera tobulybiu. :eusa-think:

Bet va lenkiskai tai visiems zaj.....is :lol::lol::lol: jokiu problemu tik perkame ir lekiame per lauka. Viskas veikia, viskas sukasi, detaliu nereikia, zeme idirbama nepriekaistingai. :lol::lol:, net juokiausi iki :icon-mrgreen::icon-mrgreen::icon-mrgreen:

Kazkaip idomiai pateikiama informacija :lol::lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar perskaiciau visa foruma nuo pradziu iki pabaigos "Kuris skutikas geresnis" :eusa-whistle: ir stai ka pastebejau. Kad genda ir luzta visi vakarietiski skutikai, kad visi turi savo pliusu ir minusu ir nera tobulybiu. :eusa-think:

Bet va lenkiskai tai visiems zaj.....is :lol::lol::lol: jokiu problemu tik perkame ir lekiame per lauka. Viskas veikia, viskas sukasi, detaliu nereikia, zeme idirbama nepriekaistingai. :lol::lol:, net juokiausi iki :icon-mrgreen::icon-mrgreen::icon-mrgreen:

Kazkaip idomiai pateikiama informacija :lol::lol::lol:

Nieko juokingo kai su padargu idirbama tukstanciai ha ir kai dirbama kelios desimtys ha, taip pat ir poreikiai skirtingi. Jei tinka taikomai technologijai ir lenkiskas nebus blogas, o kitam ir labiausiai isgirtas ir brangiausias neitiks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar perskaiciau visa foruma nuo pradziu iki pabaigos "Kuris skutikas geresnis" :eusa-whistle: ir stai ka pastebejau. Kad genda ir luzta visi vakarietiski skutikai, kad visi turi savo pliusu ir minusu ir nera tobulybiu. :eusa-think:

Bet va lenkiskai tai visiems zaj.....is :lol::lol::lol: jokiu problemu tik perkame ir lekiame per lauka. Viskas veikia, viskas sukasi, detaliu nereikia, zeme idirbama nepriekaistingai. :lol::lol:, net juokiausi iki :icon-mrgreen::icon-mrgreen::icon-mrgreen:

Kazkaip idomiai pateikiama informacija :lol::lol::lol:

Nieko juokingo kai su padargu idirbama tukstanciai ha ir kai dirbama kelios desimtys ha, taip pat ir poreikiai skirtingi. Jei tinka taikomai technologijai ir lenkiskas nebus blogas, o kitam ir labiausiai isgirtas ir brangiausias neitiks.

Tavo atsakyme vel matau pozityva lenkiskui :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar perskaiciau visa foruma nuo pradziu iki pabaigos "Kuris skutikas geresnis" :eusa-whistle: ir stai ka pastebejau. Kad genda ir luzta visi vakarietiski skutikai, kad visi turi savo pliusu ir minusu ir nera tobulybiu. :eusa-think:

Bet va lenkiskai tai visiems zaj.....is :lol::lol::lol: jokiu problemu tik perkame ir lekiame per lauka. Viskas veikia, viskas sukasi, detaliu nereikia, zeme idirbama nepriekaistingai. :lol::lol:, net juokiausi iki :icon-mrgreen::icon-mrgreen::icon-mrgreen:

Kazkaip idomiai pateikiama informacija :lol::lol::lol:

Nieko juokingo kai su padargu idirbama tukstanciai ha ir kai dirbama kelios desimtys ha, taip pat ir poreikiai skirtingi. Jei tinka taikomai technologijai ir lenkiskas nebus blogas, o kitam ir labiausiai isgirtas ir brangiausias neitiks.

Tavo atsakyme vel matau pozityva lenkiskui :lol:

As nesidomejau lenkisku ir nesu nei uz nei pries tik norejau pasakyt kad kiekvienam pagal poreikius

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

geriausias visada buvo tas kuris stovi kieme, o ne tas kuris dar tik ant linijos keliamas, visi turi silpnu vietu, tik vieniems tos silpnos is karto islnda kitiems ne, tiems kur neiskarto islenda tai tada islenda su visu zarnynu, nes ta sipna vieta gali but prisuta prie inkstu, tai traukia su viskuo :D

siaip as turiu wf, aisku esu patenkintas, mane tenkino kainos ir kokybes santykis, dabar tikrai rinkciausi toki pati

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip as turiu wf, aisku esu patenkintas, mane tenkino kainos ir kokybes santykis, dabar tikrai rinkciausi toki pati

...dėkuij už atvirumą , man reik kažko :eusa-think: , ir nežinau,,,o gal dar kai kas galit pasidžiaukt pirkiniu :icon-question:

Na iš diskiniu skutiku šiuo metu daugelio vertinamas kaip vienas iš geriausiu lemken rubin, jeigu mažesniam ukiui tai mačiau parodoi pavasari UNIA gamybos analoga už perpus mažesne kaina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano nuomone tai geriausia pirkt arba vaderstad top down arba horsch tiger mt arba panasaus principo, nezinau kaip horsch bet top down gali dirbt vien su diskais arba vien su noragais arba su abiem kartu, mano galva skutime be gilesnio purenimo ilgai nedirbsi, kuo universlesnis padargas tuo geriau, tai kam pirkt diskini ir noragini jei gali viska viename o ir kaina ta pati gaunas

Tokiu atveju jeigu ir su diskais ir su noragais kartu tai reik jau labai galingo traktoriaus, tai velgi problema pasidaro.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

idoma ka tu su tokiu agregatu veiktum toki rudeni kaip sis, na dar nevelu, gal isdzius, bet jei, toki valkioti po dirvas tai tik zemes gadinimas, tai del to zmones ir renkasi padarga kad galetu ir geromis salygomis dirbti ir blogomis, o su tuo paciu dirbant ir slapia ir sausa dirva gaunasi labai skirtingi rezultatai

taigi kai slapia, reikalingas lengvas, kai sausa reikalingas sunkus ir kur tas universalumas ????

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

idoma ka tu su tokiu agregatu veiktum toki rudeni kaip sis, na dar nevelu, gal isdzius, bet jei, toki valkioti po dirvas tai tik zemes gadinimas, tai del to zmones ir renkasi padarga kad galetu ir geromis salygomis dirbti ir blogomis, o su tuo paciu dirbant ir slapia ir sausa dirva gaunasi labai skirtingi rezultatai

taigi kai slapia, reikalingas lengvas, kai sausa reikalingas sunkus ir kur tas universalumas ????

Reikia ilga patvori turet ir stora pinigine...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...