Jump to content

KOKĮ KOMBAINĄ RINKTUMĖTĖS


shaulinis

Kokio dydžio kombaino jums reikėtu  

96 nariai balsavo

  1. 1. Kokio dydžio kombaino jums reikėtu

    • 175-200AG
      27
    • 200-250AG
      23
    • 250-300AG
      18
    • 300-350AG
      10
    • 350-400AG
      6
    • 400-450AG
      3
    • 450-500AG
      9


Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
  • Atsakymai 132
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

sklypu gal koks 40, maziausias 25 ara, didziausias 30 ha, i kiekviena zinoma nevaziuoji su vezimu, bet ryta isvaziavai viena rajona nukuli ir gryzti vel su vezimu, ryta vaziuoji i kita rajona:)

tokia ta mano specifika, nesakau, kad labai patogu, bet kai visokie mishku keliukai tai jau net su 6 metrais butu sudetinga, o dabar kol kolukis vaziuoja ten kur gali pravaziuot as vaziuoju visur kur yra kelias i kuri telpa kombainas be kederio, man toks variantas tinka ir patinka, gal kai vidutinis masyvas sudarys bent 40 ha vienoje vietoje tada kalbesiu kitaip, gaila, bet vietove kurioje isikures dideliais zemes sklypais, o dar ir neuzimtais tikrai nepasizymi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

matai jei visi laukai butu salia namu irvisi vienam plote tai tada viskas ok, o kitaip tai jau sunku

butent tai ir turejau omeni. Tiksliau ne visai tai. Matai kombainas yra darytas ne keliais vazinet o lauke dirbti. Tiesiog jei via uki pakabini ant vieno kombaino (neturi maaziuko) tai pakrascius ir aplink stulpus nuimt su 9m biski sudetinga ir nemazai laiko susigaista. Todel ir sakau, kad rezultatai ne visai atitinka realia situacija rinkoj. Nors is esmes 9m yra gerai, labai gerai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kas liecia chederio vilkima is paskos tai mano praktika tokia, kai turejau kombaina su 5m. paskui 6m. ju neatkabindavau ir visur taip vaziudavau ir keikdavausi pakol grizdavau namo ar nuvykdavau i lauka ir uztrukdavau tris kartus ilgiau negu dabar sugaisdamas prikabinti ar nusikabinti chederi. Kur dar saugumas, nesvarbu, kad ir 7, 9m. Naujausiu kombainu prikabinimas yra gana lengvas ir verta vilktis net 4m. pjaunamaja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Na laksto zemaitijoj irgi neprastu isvis plati pjaunamoji daugeliu atveju yra tik trukdantis daiktas, bet kas darbuojas normaliuose plotuse kodel gi ne , o vesti jas gali tikrai nedaug kas nu pvz lex nuo 580, johnis sts, case :icon-rolleyes: nu nzn tokio :icon-confused: , newh 860 bet jam arkliu truktinai :icon-rolleyes:

:icon-rolleyes: Buvau susidares ispudi kad daugiau zinai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na laksto zemaitijoj irgi neprastu isvis plati pjaunamoji daugeliu atveju yra tik trukdantis daiktas, bet kas darbuojas normaliuose plotuse kodel gi ne , o vesti jas gali tikrai nedaug kas nu pvz lex nuo 580, johnis sts, case :icon-rolleyes: nu nzn tokio :icon-confused: , newh 860 bet jam arkliu truktinai :icon-rolleyes:

:icon-rolleyes: Buvau susidares ispudi kad daugiau zinai

case pripazystu kad nelabai esu susidures

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

visi graziai pasisakot uz tvarkinga vaziavima, ir as su 7.5m kederiu vazineju tik ant vezimuko nes net is kiemo neislendu per vartus su juo :icon-wink: bet vienintelis blogas dalykas kabinejantis kedeti - oras, kai staigiai pradeda lyti, kol ji atsikabini tai buni slapias iki siulo....daugiau minusu nematau :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

visi graziai pasisakot uz tvarkinga vaziavima, ir as su 7.5m kederiu vazineju tik ant vezimuko nes net is kiemo neislendu per vartus su juo :icon-wink: bet vienintelis blogas dalykas kabinejantis kedeti - oras, kai staigiai pradeda lyti, kol ji atsikabini tai buni slapias iki siulo....daugiau minusu nematau :icon-wink:

Kartais sulytam pabuti sveika :) Na bet cia retas ir nedidelis nepatogumas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...