Jump to content

Parodos medaliai


gringo

Recommended Posts

Mano menka nuomone, tai nežiūrint viso žemės ūkio pakilimo, paroda buvo kaip reta nyki ir be didelių naujienų. Aš kelis kartus perėjau su fotiku kišenėj, bet nuotraukų pasidariau tik kelias (CR), nes viskas kažkur jau matyta ankščiau. Laverda buvo šis tas naujo, trūko Keskinių, Fendt ekspozicijoj nieko naujo, apžiūrinėti trim skirtingom spalvom nudažytą tą patį traktorių irgi menkas malonumas. Jonis jau vemt verčia :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano menka nuomone, tai nežiūrint viso žemės ūkio pakilimo, paroda buvo kaip reta nyki ir be didelių naujienų. Aš kelis kartus perėjau su fotiku kišenėj, bet nuotraukų pasidariau tik kelias (CR), nes viskas kažkur jau matyta ankščiau. Laverda buvo šis tas naujo, trūko Keskinių, Fendt ekspozicijoj nieko naujo, apžiūrinėti trim skirtingom spalvom nudažytą tą patį traktorių irgi menkas malonumas. Jonis jau vemt verčia :lol:

Na tai tu nors kelias foto padarei, as buvau visas tris dienas ir nei vienos foto nepadariau, tiesiog nebuvo ka fotografuot.

O Jonis tikrai SUCKS! :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na bulvinykas tai gal tu grama padares vaikstei :) Seip buvo keleta naujienu tik gal ne taip isreklamintu. Pas Fend pvz buco rinktuvine priekaba kur dar lietuvoje nematyta ir 9 metru sienapjove, laverda (kaip ir minejai) steyer (ar kaip ten) komunaline ir tt.

Padaryt progų buvo, bet pareigos neleido :icon-cry: . Apie gyvulininkų džiaugsmus aš supratimo neturiu, Laverdoj radau daug dalių nepakeistų per 20 metų, Stayer-Case-NH - ta pati mergelė, tik kita suknelė. Gal tik siūlės kokybiškesnės austrų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Jauciu nuomoniu bus ivairiausiu, bet taip ir turetu but. Kokios gi nominacijos bus renkamos? Siemet pasigedau kombainu ivairoves o traktoriu buvo gana nemazai.

deje bet reik pripazint tu teisus. Kombainai deficitas pasidare ir bent jau mano planus smarkiai pakoregavo, ta situacija. Na kagi bekieka tiketis, kad pavyks padoria lauko diena suorganizuot

Kad būtent Jūsų kontoroj tas trūkumas ypač jaučiamas.Ir ne tik kombainų,ir ne tik pardavėjų planus smarkiai koreguoja.Beje,pardavimais siemet nė vienas vadybininkas skųstis neturėtu.

Tai kad ne tik mūsų kontoroj. Pamąstykim dabar už 1000t kviečių gali nupirkti tikrai gerą kombainą, prieš kelis metus už tokį patų būtų tekę palikti 2000t kviečių, Panašiai ir su purkštuvais kas anksčiau kainavo kokius 200t kviečių dabar kainuoja tik 100t ir tt taigi natūralu, kad atsirado deficitas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Joo... tu cia ir ismastei. Man net i galva nebutu sovus taip paskaiciuot. Pripazinsiu vistik tu teisus, bet ar ilgai taip bus. Manau kitamet koki 30% uzsimes visi pardavejai jei nedaugiau. Mums zemdirbiams paponavot tikrai nedaleis nei technikos, trasu, pesticidu ir kiti tiekejai ir pardavejai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu algi, kad kai ka nors perki juk visada isverti i grudus, kiek bekainave litu, visada skaiciuoji kiek reikia parduoti tonu grudu, gal tik nesusimastei, bet gi zinot privalai, juk is to tamstele gyveni

Gerai kad nors ir brangiau kazkas butu, su pesticidais isvis jau sunku, glifosatai veik 30 lt/l kastuoja, kitu isvis sunku gauti, kosmaras darosi, reik viska sezono pabaigoj susipirkti kitam sezonui kad ramus galetum gyventi, o tai dabar nieko neimanoma gauti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu algi, kad kai ka nors perki juk visada isverti i grudus, kiek bekainave litu, visada skaiciuoji kiek reikia parduoti tonu grudu, gal tik nesusimastei, bet gi zinot privalai, juk is to tamstele gyveni

Gerai kad nors ir brangiau kazkas butu, su pesticidais isvis jau sunku, glifosatai veik 30 lt/l kastuoja, kitu isvis sunku gauti, kosmaras darosi, reik viska sezono pabaigoj susipirkti kitam sezonui kad ramus galetum gyventi, o tai dabar nieko neimanoma gauti.

tai kad pas mus glifosatai po 40 lt/l ir tik roundapo yra kitokių nerasta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Va parodoj uzpildziau kazkokia anketą, tai gavau pakvietimą nuo UAB Merkurita į kavine. Galiu laimėt kelionę i tunisą ar egiptą... :D

Žinau kas laimėjo kitoje firmoje kelionę į Turkiją,bet realiai gavo tik nuolaidą ~500Lt,o už kitą dalį reikėjo mokėti ir puodus už 2000Lt reikėjo pirkti.Taip kad nemokamai tik sūris pelėkautuose būna...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip. Cia irgi būtum patalyne nusipirkę tai gal ir būtų kas nors isėję... :lol:

Naivuoliai.Jūs nusipirkę tą patalynę,puodus,ar dar koki šlamštą ir už dyka savaitę Turkijoj gavę(šiaip akiplėšos prašo dar kažkiek dasimest),jiems ne tik duonai,bet ir riebiam sviestui paliktumėt.Negi nežinot,kaip ta prekybos sistema veikia?Jau pats pardavinėjimo principas vemt verčia,nekalbant apie kooosmines kainas. :icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...