Jump to content

Trašu barstytuvai


Recommended Posts

Kurie argumentai reikalingi? Kverno neturiu, bet net ir turėt nenorėčiau. Pagrindinis kodėl ne buvo trašadėžės dydis ir briaunų nuolydžio kampas, trąšų byrėjimo kampas kitaip.

Kuo lėkštesnė barstyklė tuo labiau norma kinta barstyklei baigiant išbyrėt, ir trąšų kokybė tampa lemiamu momentu. O su trąšų kokybe vis dar būna visko.

Trąšų žemėlapiai ko tais labiausiai draugauja su kuhn - rauch

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš juk nesakau, kad neatlieka. Tiesiog perkant naują labai gerai pasvarstyčiau ar tikrai kverneland.

Įmesiu animaciją iš yotub radęs, gyvai filmuoto neturiu, bet šita animacija net labai iškalbinga. Čia dar nesimato kaip trąšų norma nustatoma.

O čia automatinis užsikimšimo šalinimas

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , voras pranešimas:

Aš juk nesakau, kad neatlieka. Tiesiog perkant naują labai gerai pasvarstyčiau ar tikrai kverneland.

Įmesiu animaciją iš yotub radęs, gyvai filmuoto neturiu, bet šita animacija net labai iškalbinga. Čia dar nesimato kaip trąšų norma nustatoma.

 

Kad viskas ką čia rodo tą patį atlieka kvernas. Kverne trąšų norma nustatoma surašant išmatuotas frakcijas ir svorį. Duoda artimiausią trąšą pagal balistiką. Na, dar reikia įrašyti normą ir greitį pagrindinį. Sekcijų lygtais 24

Aš manau, kad visi nauji tręštuvai yra iš esmės panašūs savo galimybėmis. Aš labiau galvočiau apie ateitį, ką jungsi prie kompo. Nes kompas su atrakinimais kainuoja pusę tręštuvo. Idealu jungtis per traktorių, bet pas ką nėra isobuso, tai reikia galvoti koks gamintojas labiausiai tenkina. Pvz kverno kompą dabar pilnai galiu jungti prie kverno purkštuvo, viskas atrakinta, mokėčiau tik už mašiną

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 40 minutes , manttys pranešimas:

Kad viskas ką čia rodo tą patį atlieka kvernas. Kverne trąšų norma nustatoma surašant išmatuotas frakcijas ir svorį. Duoda artimiausią trąšą pagal balistiką. Na, dar reikia įrašyti normą ir greitį pagrindinį. Sekcijų lygtais 24

Aš manau, kad visi nauji tręštuvai yra iš esmės panašūs savo galimybėmis. Aš labiau galvočiau apie ateitį, ką jungsi prie kompo. Nes kompas su atrakinimais kainuoja pusę tręštuvo. Idealu jungtis per traktorių, bet pas ką nėra isobuso, tai reikia galvoti koks gamintojas labiausiai tenkina. Pvz kverno kompą dabar pilnai galiu jungti prie kverno purkštuvo, viskas atrakinta, mokėčiau tik už mašiną

Viena karta susimoki uz normalu kompa ir junk ka tu nori prie jo. Nera svarbus gamintojas. Siuo atveju jungiu Miullerio confort terminala (Agrio purkstuvas) ir valdau kuhno barstytuva. Taip, kai kuriuo atveju reikia pasidometi, ka jusu esamas kompas sugeba. Mano atveju prarandu truputeli valdymo sekciju, bet 16 palaiko ;) Paziuresim pavasari.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas galėtų koki barstytuva parekomenduoti iki 6k eur. Esmė tokia, kad su paprastu lenkišku, šiemet kažkaip labai pasijautė, kad kuliant aplinkui lauką, daugumoje laukų matėsi prastesnis derlius. Ar gali būti čia pakraščio sistemos nebuvimo kaltė? Iš barstytuvo norėčiau, kad bertų nuo greičio, sklendės su kompu valdytųsi, pakraščio sistema na ir jei dar galulaukiu atjungima eitų padaryti prijungus trimble ez-guide 250 , būtų super. Manau mano atveju tik dėvėtas arba koks donder. Talpa 2 –2,5 t but gerai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nėra, jei mapnęs klausi, trąšų norma nustatant sveri byrėjimo koeficientui nustatyti ir rankiniu būdu nustatai išbyrėjimo ant diskų tašką skalėje.

Toliau viena mygtukas START arba STOP

uždaryt po vieną pusę, trąšų normą gali keisti važiuodamas ir betkuriai pusei atskirai arba bendrą.

Paprastas ir patogus treštuvas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

337614134_Screenshot_20201213-110611_SpreadCharts.thumb.jpg.3e3f31c12ebeac253e30280bfa59f63f.jpg

Gal kas galite pasidalinti nustatymais kverno barstant  salietra ir sulfata  ir kaip nustatyti pagal appsa  pvz. dozavimas kur ta reikšme nusistato kompe nes ant barstytuvo nera tokio reguliavimo, ir kaip su kg/ha supras kai ten kg/min  

Gal kas tumpai ir aiškiai 

TL su svarstyklėmis  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kalbėta buvo apie krašto sistemą, tai noriu pasakyti, kad Amazone labai bloga krašto sistema. Daug metų vargau su ja, kol dabar pakeitėme į Sulky, bet aišku kainos kategorija yra čia jau visai kita, tad lyginti nereikia, tačiau Amazone ar tai man brokuotas buvo kliuvęs, bet arba ratų važiuojant beri pusę kaimynui arba tavo pasėliai geltoni. Labai didelė ta zona, kai krašto sistema nesustabdo trąšų ir smulkesnės labai toli dar lekia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Špyžius pranešimas:

Kalbėta buvo apie krašto sistemą, tai noriu pasakyti, kad Amazone labai bloga krašto sistema. Daug metų vargau su ja, kol dabar pakeitėme į Sulky, bet aišku kainos kategorija yra čia jau visai kita, tad lyginti nereikia, tačiau Amazone ar tai man brokuotas buvo kliuvęs, bet arba ratų važiuojant beri pusę kaimynui arba tavo pasėliai geltoni. Labai didelė ta zona, kai krašto sistema nesustabdo trąšų ir smulkesnės labai toli dar lekia.

Na ir man taip gaunasi, nustatau pagal amazones lenteles kiek turi buti pakrascio sistema bet vis tiek daug permeta, jei biski pastumi link vidurio tada permeta maziau bet aplink visa lauka buna geltona, nedatresta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...