Jump to content

Buitinis vandens filtras


kaspadarius

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
  • Atsakymai 51
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

kokios firmos nezinau, be jokiu mineralizatoriu, tiesiog vandens filtras kutir isvalo 99,9proc. priemaisu (nitratu, nitritu, kalkiu ir t.t.)

Man tas ir nepatinka nes praktiškai geri distiliuota vandeni.mineralizatorius turi gražinti i vandeni organizmui reikalingas druskas .ka jis ten ir kiek gražina nesuprasi.gal tai daugiau reklama?
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Teoriskai atvirkstinio osmoso budu (ultrafiltracija) turetu gautis destiliuotas vanduo. Daugiau gal nesiplesiu, nes osmosas mano magistrinio darbo tema buvo :lol:

tai tu apie ji galetum ir daugiau papasakoti ;) seip man tas vanduo neskanus, kazkoks beskonis :) matyt priprates prie visokiu priemaisu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Osmosas, tai reiskinys, kai per membrana praeina tik vienos rusies molekules (siuo atveju vandens) tokiu principu veikia visos gyvos lasteles, o ta membrana galima padaryt is gyvulio diafragmos. Taigi, jei vienoj pusej membranos sukelt slegi, molekules bus priverstos filtruotis pro membrana tai ir vadinama ultrafiltracija arba atvirkstiniu osmosu. Toks pat procesas naudojamas ir vaisiu ar kitu greitai gendanciu produktu saugojimui, tik ten is oro filtruojamas azotas, praejas pro toki filtra-droseli jis atsala, taigi gali konteineri uzpilditi saltu azotu. Zema temperatura sumazintas deguonies kiekis, ir konteineris is statu plaukia i australija :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

Mano geras draugas tokiais prekiauja.Kadangi pats mazai ka ir ismanau ,tai siulau jam paskambinti ir jis mielai jums papasakos apie juos,arba duokit savo kontaknini telefona ir jis pats paskambins,susitarsit del vizito ir nemokamo vandens tyrimo jusu namuose,to pasekoje parinks tinkama filtra.

865634453

Romas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar teigiamai veikia sveikatai? :)

o manai kalkes, nitritai ir nitratai veikia geriau??? :) akva filter dbr uz 3500 pardavineja, bet radau firma kuri uz 1000 su biskiu padaro tokius filtrus...reiks jamt trbt... :)

Jau netgi senukuose 999lt kainuoja.Tiesa už tokią kainą 5 pakopų,be mineralizatoriaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar teigiamai veikia sveikatai? :)

o manai kalkes, nitritai ir nitratai veikia geriau??? :) akva filter dbr uz 3500 pardavineja, bet radau firma kuri uz 1000 su biskiu padaro tokius filtrus...reiks jamt trbt... :)

Jau netgi senukuose 999lt kainuoja.Tiesa už tokią kainą 5 pakopų,be mineralizatoriaus.

draugas pasistate pats be mineralizatoriaus uz 600lt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...