Jump to content

John Deere purkštuvai


Recommended Posts

Extra. :icon-exclaim: Reikia atsiliepimų apie naujus JD 700 serijos purkštuvus. Pagal profi bandymus JD ir Amazone purkštuvai savo savybėm labai panašūs. Kainų tikslių dar nežinau, bet greit išsiaiškinsiu, manau neturėtų labai skirtis. Dojus agro ar Lytagros aptarnavimas geresnis. :icon-question: Gal kas turit kokių nusiskundimų ar pliusų kuriam iš minėtų purkštuvų. :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 132
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Extra. :icon-exclaim: Reikia atsiliepimų apie naujus JD 700 serijos purkštuvus. Pagal profi bandymus JD ir Amazone purkštuvai savo savybėm labai panašūs. Kainų tikslių dar nežinau, bet greit išsiaiškinsiu, manau neturėtų labai skirtis. Dojus agro ar Lytagros aptarnavimas geresnis. :icon-question: Gal kas turit kokių nusiskundimų ar pliusų kuriam iš minėtų purkštuvų. :icon-rolleyes:

Neismeskit ir SV Technikos is sio saraso - galbut kazkas pavyks. SV Technika Amazone atstovauja oficialiai ir gali pasiulyti visus sio gamintojo produktus. O JD yrgi galima kazka padaryti. Rasykit savo tel i [email protected] su nuorada jog reikia Kupiskio vadybininko ir su Jumis susisieks, pasiulys viska ko reiks. Sekmes!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu bliamba nesikeikiant, ne gi mes negalim kaip žmonės padiskutuoti apie techniką. Nusivažiuojam į lankas, nors tu ką. :icon-evil: Negi nuo šiandien JD purkštuvai pradėti gaminti, kad nieks apie juos nieko nežino. :icon-question::icon-rolleyes: Geriausiai vertinčiau Amazone, bet ir kaina aukštesnė, ir Lytagros specai man rodos prastoki (kiek teko susidurt). Man to purkštuvo vardas gali būt JD, gali bet koks nors ir žąsinas būt, man nemaišo, svarbu purškimo rodikliai ir kokybė. Pagal purškimų bandymus (kiek jie teisingi neaišku), JD ir Amazone parodymai maždaug vienodi. Gal atsilieps kas naudojantis :icon-question::icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rinkausi ilgokai ir nusipirkau JD 732 .Pavasari isbandysiu. Del serviso visgi manyciau, kad dojus lenkia lytagra.
Aš irgi rinkčiausi JD732, ir apie servizą esu tokios pat nuomonės. Malonu sutikt bendraminčių. :D Gal žinai kokių atsiliepimų apie šį purškalą, kas geresnio ir kokios silpnybės. :icon-question::icon-rolleyes: Laiko apsispręsti liko nedaug...
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kol JD purkstuvas buvo geltonas ir vadinosi diubex, niekas nenorejo girdet , kad tai geras purkstuvas, bet uzteko ji perdazyt zaliai, uzkabint elnia , Parasyt JD ir jis pasidare pasaulinio lygio purkstuvas, aisku nepamirso ir dar vienos smulkmeneles, kaina pasauline uzkabint.....
Nori pasakyti, kad čia kaip su Claas traktoriais: kol buvo oranžinis ir vadinosi Renault buvo niekam tikęs, o kai pasivadino vieno iš flagmanų vardu iš karto pirkimai kyla. :D Taip mastant, tai ir Droningberg kombainai turi ateitį, dabar gi jie vadinasi Fendt vardu. :D O kainas manau vistik diktuoja rinka. Yra paklausa, yra kaina. Tai gal ne toks ir blogas tas JD purkštuvas. :icon-question: :roll:Kažkodėl forumas tapo monologu...
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Po Dubex ,kada JD isigijo sia gamykla praejo jau metu kazkiek. Todel ir to dubexo mazai belike. JD juk nedazis vien savo spalvom neidejes savu minciu ir technologiju. 700 serija jau naujas modelis su naujais sprendimais. As negiriu JD ir nesakau ,kad tai liuks tiesiog rinkausi is keliu variantu ir 732 man asmeniskai patiko del kainos ir kokybes santikio o beto pagal tyrimus JD sijos stabiliausios. Kaip bus nebedauk ir laukt beliko tik 2 men. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:D:D:D tie šou man tikrai patiko. tai komanda prieš komanda kaip ralyje paryžius dakaras. Faktas tas, kad tie kurie vis dar dalyvauja ir yra geriausi. jei atsimeni patį pirmą dar 2005m ten labai daug dalyvių buvo dabar ne pusės nebeliko. Logiška, mokėti už dalyvavima ir apsijuokt nelabai norisi :D:D . Šeip tai ištikro kaip ralyje matai problemike turi greitai nuspresti, ka pareguliuot (jei žinoma yra ką reguliuot :icon-wink: )
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Perkalbėjau vakar su ūkininku kuris naudoja JD purkštuvą tūkstančiams ha. Labai patenkintas ir jau perka kitą tos pačios firmos. Taip, kad manau ne tyrimai (neaišku kieno užsakyti), ne šau ar kitos atrakcijos, o ūkių atsiliepimai, gal bus geriausias vertintojas. Dėl tų šau. Teko matyti visokių šau ir lauko dienų ir pan., bet deja ten daugiau galima spręst ne apie techniką, o apie tarpinę tarp vairo ir sėdynės. :lol: Teko matyti kaip važinėja po lauką, šiaip ne taip vairą sukioja, o darbinį įjungti kad suktų kokį tręštuvą ar purkštuvą jau kosmosas-nebesugeba. Taip kad nelabai ką tepasimokysi iš neišmanėlių. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...