Jump to content

SUPER KOMBAINAS


gringo

Koks kombainas realiausiai pretenduoja į super kombaino titula  

132 nariai balsavo

  1. 1. Koks kombainas realiausiai pretenduoja į super kombaino titula

    • Claas Lexion 770
      51
    • NH CR 9090ewo
      24
    • CASE IH AF 9120
      13
    • JD S690
      12
    • AGCO (Fend MF CH)
      9
    • ACROS
      11
    • Kitas X kombainas
      12


Recommended Posts

  • Atsakymai 398
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

:D:D:D jo paskui praplėsim liniją :D:D:D

Tarpiniai rezultatai tokie:

CASE kūlimo aparatas su kaikuriom modifikacijom iš DF

su modifikuotu nh korpusu ir MF bunkeriu, bent jau iškrovimu.

Atvirai sakant esu nusivylęs JD ir Claas specais. Kažkur forume buvau radęs pasisakymą, kad tik JD ir Claas gamina kombainus visi kiti tik žaidžia (kaip mes dabar) :D:D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:D Tada atsiprasau, konstruokit :) ,o as is salies pastebesiu koks monstras cia gausis :D Kad tik butu nusisekes :icon-wink: Cm kodel gi negali buti mases greitintuvas pries rotoriu juk nauja eksponata gimdom :icon-question::D .

Na niekas nedraudžia pasiūlyt ir savo varijantą. tai kaip second life (toks kom žaidimas) gali kurti naują pasaulį, jokių apribojimų :D:D:D Kuo daugiau idėjų, pasiūlymu tuo didesnė premija baliui :D:D:D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:D Dar pridėjau apklausėlę. Žinau, kad mažai kas iš mūsų čiupinėjo tokius daiktus, bandė dar mažiau det norėčiau kad balsuodami įvertintumėt pagal tris parametrus

Įvaizdis; Kainą (kas orientuojatės); Patogumas (plačiaja prasme priežiūra mazgų prieinamumas, kabina, jeigu kas bandėt valdymas) jei kas turit informacijos ir į našuma gerai būtu atsižvelgt.

na kagi pažiūrim kas gausis :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rezultatai įdomūs bet norėtusi ir truputi komentarų kodėl dalsuojat už vieną ar kitą. Taigi sugalvojau parodyti pavyzdį ir sudėjau į ekselio lentelę vertinimus nuo 1 iki5

Konstrukcija kaina našumas Kabina viso

Fend 4 ? ? 4 8

JD 1 3 4 4 12

NH 2 3 5 5 15

CASE 5 5 4 5 19

claas 4 1 4 4 13

atsiprašau labai kopijuojant išsikraipė. bet tiesa sakant rezultatas gavosi netikėtas ir man pačiam :icon-eek: Už konstrukcija didžiausia bala skyriau Case nes rotorius jų išradimas kaip ne kaip o ir šeip kiek mačiau gan patogųs priėjimai ir ganėtinai paprastą toliau jau galima ginčįtis. Kaina: kiek žinau Case Pigiausias Claas brangiausias (iš šitų) pataisykit jei suklydau. Našumas. Kiek žinau NH CR perspjauna juos visus. Kabina : man asmeniškai labiausiai patinka NH ant CASE tokia pati...

Taigi gavosi toks koks gavosi :icon-eek: tikrai ne tokio tikėjausi :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal turi realių skaičių kiek per dieną kiek per valandą?

Apie senesnius modelius tai esu skaitęs kažkokį lyg ir bandymą. O apie 600 tai pats žinai - 100t/val, apie 1500 ha per sezoną. Bent jau tavo kolegos jį parduodami pateiks tokius skaičius pirkėjui :)

o jeigu ne kolegos? iš tų skaičių kuriuos aš turiu (iš žmonių dirbančių su tokiais) truputi kitoks vaizdelis susidaro. Bet negaliu teigti, kad žinau viską apie realų našumą laukuose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal turi realių skaičių kiek per dieną kiek per valandą?

Apie senesnius modelius tai esu skaitęs kažkokį lyg ir bandymą. O apie 600 tai pats žinai - 100t/val, apie 1500 ha per sezoną. Bent jau tavo kolegos jį parduodami pateiks tokius skaičius pirkėjui :)

cia tai slidus dalykas vinaip popieriai raso kitaip augintojai sneka dar kitaip tie kurie juos (kombainus) vairuoja. Nuo pastaruju bene daugiausiai priklauso. Pasodink koki Shumacheri tai jis dar ne tiek hektaru padarys :D Paskaiciuok tonom dar kitaip gausis :icon-wink: Grizstant prie apklausos. Rezultatai idomus, kazko panasaus ir tikejausi (turiu omeni luderiu trejetuka). Kazko panasaus tikejausi ir is savu lenteles (mazo skirtumo tarp lyderiu kas bus pirmas neturejau jokiu nuostatu)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...