Jump to content

SUPER KOMBAINAS


gringo

Koks kombainas realiausiai pretenduoja į super kombaino titula  

132 nariai balsavo

  1. 1. Koks kombainas realiausiai pretenduoja į super kombaino titula

    • Claas Lexion 770
      51
    • NH CR 9090ewo
      24
    • CASE IH AF 9120
      13
    • JD S690
      12
    • AGCO (Fend MF CH)
      9
    • ACROS
      11
    • Kitas X kombainas
      12


Recommended Posts

Nesiveliant į fantastiką, o imant iš visų kas yra gero, tai gautųs maždaug toks vaizdelis:

pjaunamoji - PowerFlow

kūlimas ir separacija - rotorius, nes paprasta; kombinuota sistema kaip 600 Lexiono - brangiausia; kratikliai tinka viskam, bet mažiausias našumas

valymas - visų panašus, gerai jei perkūlimas atskirtas

smulkintuvas - 8 eilių Rekordas

Kabina - vienas monitorius ir dideli langai, plius daugiau vietos kojom man asmeniškai :)

bunkeris - didelis ir be visokių nereikalingų užkaborių

papratas priėjimas prie aptarnavimo taškų.

na dėl kratiklių tinkamumo viskam... o kaip su šlaitais? O šeip tai bendras vaizdelis man kai ką primena :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 398
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Nesiveliant į fantastiką, o imant iš visų kas yra gero, tai gautųs maždaug toks vaizdelis:

pjaunamoji - PowerFlow

kūlimas ir separacija - rotorius, nes paprasta; kombinuota sistema kaip 600 Lexiono - brangiausia; kratikliai tinka viskam, bet mažiausias našumas

valymas - visų panašus, gerai jei perkūlimas atskirtas

smulkintuvas - 8 eilių Rekordas

Kabina - vienas monitorius ir dideli langai, plius daugiau vietos kojom man asmeniškai :)

bunkeris - didelis ir be visokių nereikalingų užkaborių

papratas priėjimas prie aptarnavimo taškų.

na dėl kratiklių tinkamumo viskam... o kaip su šlaitais? O šeip tai bendras vaizdelis man kai ką primena :icon-wink:

Su šlaitais? Šitaip su šlaitais - http://www.zemesukis.com/photogallery.php?photo_id=2682

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Slaituose tai siaip reiktų AL. Laverda dabar testuoja naują sistemą. Dabar jau negaminama Hilco galėjo dirbti virš 40 proc šlaituose. Kai būsiu prie kompo įmesiu nuorodą su nuotraukom ir komentarais. Beje jie dirba su Case

taip taip taip laverda NH AL ir claas ir JD panašių dalykų turi, Italijoj yra firmelė kuri iš betkurio kombaino tokį monstrą gali padaryt. Teko būti EIMA Italijoje dar neto buvo ir traktorių kabinos vartomos nerealiais kampais, bet įvertink konstrukcijos sudėtingumą :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

del bandos, ash balsavau uz nh, nes jis man patiko , nes ji maciau, nes shiek tiek skaiciau, nes man pasirode paprastas ir patikimas kalbu apie 8 serija, manau kad sekanti tikrai bus geresne. taigi kiekvienas atiduoda balsa pagal tai ka zino, jei nesi ne girdejes apie mineta klas, tai kaip gali uz ji balsuoti, vien del to kad vardas.... ?

gal zmones kaip tik samoningi ir nesivadovauja vardu, o gal kaip tik pradejo eiti paskui varda? tarkim kad ir dievas Claas

man tai jis ko tais visai neimponuoja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:D Na sita apklaus, kaip ir visa tema zaidimas, todel ir ziuriu i ja su pakankama dalim ironijos (jumoro) del NH i apklausa idejau 9 serija CR. Asmeniskai man jis neatrodo labai paprastas. Pvz. Kaip atsukt kai uzsikemsa? Ten gi du rotoriai vienas pries kita sukasi, koks skirtumas i kuria puse suksi vistiek i tarpa suvarysi. Na tai tik mano teoriniai samprotavimai, neparemti praktika :icon-rolleyes:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:D Dar vienas idomus aspektas: 4 balsai uz X kombaia? Navienasuz Laveda :icon-wink: O kaip like 3 galasuju protiv vsiex :D

As savo balsa atidaviau uz x kombaina manydamas ,kad sukursim kazka naujo. Gaila nepavyko :)

:D jo gaila, bet dar ne vakaras, gal ir sukrapstysim dreem teem :D

ta proga dar viena egzotiska varijanta pasiulisiu apsvarstymui:

http://www.gleaner.agcocorp.com//default.cfm?pid=1.8.11

Gleaner, amerikoniskas monstras unikali technologija, rotorius, bet stovi skersai kombaino, mase paduodama per sona ir juda is desnes i kaire is ten patenka i apatini paskirstymo rotoriu. Esme: didele iscentrine jega. Pvz Case IH irgi naudoja iscentrine jega (vietoj smugio), ten grudai igreitinami iki 3-4g. Tai pas Gleaner iscentrine jega igreitina grudus iki 14g :icon-exclaim:

gal kam kils nauju ideju del SUPER KOMBAINO :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Fendt tuo rotoriniu jau prekiaujama bus Europj kitais metais sako ivabaltes vaidybininkai. Taip kad matyt tinka gabaritai... Bent jau as radau info http://www.fendt.com/index.php?id=5a81c ... 6a0a02&l=2 yra puslapy. Tai gal ir tiesa.

Tiesa - nuo kitų metų Laverda pristatys naują rotorinį kombainą. Projektavimai jau baigti, dabar vykdomi paruošiamieji darbai. Aišku, kartu išeis ir FEND su Massey Ferguson rotoriniai. Daugiau info sunku duoti, nes fabrikas vis dar laiko smulkenas paslaptyje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet tai cia sutapimas ar kaip? Nes Fendt rotorini tai gamins amerikoje? O laverda savo kuria cia? Ar nudazys ta amerikona raudonai ir bus laverda? Ar kaip?

Nežinau ką rašo FEND savo puslapyje. Taip pat nežinau kur kuriamas rotorinis kombainas. Bet dėl gamybos galiu išdėstyti dar kartą:

Laverda turi šiuolaikišką gamyklą Italijoje, Breganzės miestelyje, kur gamina visus savo kombainus.

FEND ir MF neturi savo gamyklų ir skirtingus modelius išleidinėja skirtingų kombainų gamyklose. Nuo 2007 m. liepos, kai AGCO (kuriam priklauso Fend ir MF) įsigijo 50% Laverda akcijų dalis šių kombainų pradėti leisti kaip Laverda atitikmenys, tik kitos spalvos.

Dėl rotorinio kombaino tiksliau pasakyti dar nieko negaliu išskyrus kad jis bus. O ar Fend ir MF bus tie patys kombainai - tokia info dar neplatinama.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsiprasau kolegos, kad isiterpiau i jusu pokalbi, bet mes truputi nukrypom nuo temos. Prisipazinsiu, pradejau sia tema su uzuomina i SUPERMAMA.lt :) Kai kurie komentarai (kai kombainas lyginamas su smuiku ir pan) man pasirode verti to forumo. :icon-wink: Dabargi noreciau truputi rimciau padiskutuot. Kiek mano atmintis siekia kombainai vis augo (6;7;9m 300 400 500 AG). Kazin ar dar ilgai bus auginami raumenys, o gal jau prasideda ejimas link efektyvumo (visa ta ivairove naujoviu Rotoriu stovykloje, net ir trdiciniai aparatai keiciami pridedant daugiau bugnu). Taigi kolegos, ka jus manot, kur link eina si industrija?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Fendt, MF ir kiti AGCO kombainai (rotoriniai) bus gaminami Heston gamykloje (JAV). Ta prasme jau yra gaminami. Na o Fendt ir MF spalvomis padazytos laverdos jau kur kas anksciau eina negu 2007 metai :)

http://www.fendt.com/index.php?id=81b11c795506fe2ca87550f83020fb2e27f76b3edc7e0a1fcd&y=2004&l=2

nuo 2004 teip iseitu. Tai kai kainos bus Jusu geresnes nei FENDT ar ne?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...