Jump to content

hobi


voras

Recommended Posts

hehe, pirmiausia reiketu kazkaip apmazint viena gyvunu rusi, o jau visai baigia kitas uzgozt tiek savo skaiciumi, tiek intervencija i likusiu gyvunu gyvenamuosius plotus. :lol:

siaip ar taip medziotojams reikia tarkuot viena vieta - iskreipe naturalia atranka stipriai: isnaikino praktiskai vilkus (ir ne tik) - tie nepjauna nei luosu stirnu, nei sernu, nei kitu kreivu gyviu. aisku galima primest teigini del naminiu gyvuliu pjovimo, paseliu naikinimo, bet cia jau kita kalba ir kiekvienas turim savo nuomone (maniske - zmogus toks pats gyvunas, tik del savo ispindejimo susikure daugybe bereikalingu poreikiu. tuos poreikius noredamas patenkinti, zmogus turetu stengtis kuo maziau iskraipyti gamtos desnius. tik nepulkit draskyt akiu :D cia mano IMHO)

o kas del pazinimo, tai nebutinai visada butinas empirinis pazinimas, pilnai uztenka ir teorinio.. ;) kam man pasautas zuikis rankoj? cia labiau retorinis klausimelis.. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 149
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

tai jo, suprantama... :D kas juokingiausia, pats irgi mastau apie medziotojo pazymejima. zinau, pats sau priestarauju. trenksiu sau per veida turbut. :lol: bet tas pazymejimas man butu labiau medziot koki vagiuka ar siaip serniu nelaiminga. vilku taigi nera. :)

o del informacijos priemimo, jooo.. pirmyksciai instinktai daro savo. ypac kritinese ar konfliktinese situacijose arba bendraujant su priesingos lyties atstovem heh. visgi gyvunai mes. gyvunai... ;)

naujo posto nekursiu. i ta pati imetu filmuka:

http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/ne ... 762288.ece

apgailetina.. :icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano hobi kadaise buvo tautiniai šokiai (gaila bet jau geri 3m kaip nebešokliuoju) dabar su pneumatiniu šautuvėliu balandžius baidau :lol: na ir šeip mėgstu pamąstyti apie mūsų valstybės reikalus :lol:

as irgi tautinius sokius atsokau kokius 10 metu :)

o kur sokliavai? Gal kada kartu sokliavom kokiam gaudeamus ar dainu sventej? Nors 99 dar nelabai galejai gaudeamus dalyvaut

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia tai tiksliai pasakiai :icon-wink: Saudima jau buvau uzleides senai nepyskinau, bet vat buvau pas bulvinyka uzlekes, jis kaip tik spokus baide su orinuku dave pykstelt tai jaunu dienu prisiminimai ir sukilo, nulekiau ir nusipirkau zaisla :icon-wink:

Jau keli metai turiu orini sautuva , bet kaiptai nesinori beprasmiskai kazkam gyvybes atiminet. daug geriau isgeri alaus ir i skarbonkes pasaudai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jei pergiveni del balandziu ar mano nuodemingos sielos, gali nusoramint, nes per tas pora savaiciu dar ne vieno nenusoviau ir nemanau, kad greitai pavyks (tenka saudyt is min 17m taigi orinuku ne taip paprasta nebent pastiprintu). O seip zinai kaip buna, is vakaro nusiplauni masina ryte kaip taisykle randi aps.... Reikia but sventuoju, kad susilaikytum nepyjstelejas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jei pergiveni del balandziu ar mano nuodemingos sielos, gali nusoramint, nes per tas pora savaiciu dar ne vieno nenusoviau ir nemanau, kad greitai pavyks (tenka saudyt is min 17m taigi orinuku ne taip paprasta nebent pastiprintu). O seip zinai kaip buna, is vakaro nusiplauni masina ryte kaip taisykle randi aps.... Reikia but sventuoju, kad susilaikytum nepystelejas

visas posmas be paskutinio zodzio visishkai nieko nevertas.... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia tai tiksliai pasakiai :icon-wink: Saudima jau buvau uzleides senai nepyskinau, bet vat buvau pas bulvinyka uzlekes, jis kaip tik spokus baide su orinuku dave pykstelt tai jaunu dienu prisiminimai ir sukilo, nulekiau ir nusipirkau zaisla :icon-wink:

Jau keli metai turiu orini sautuva , bet kaiptai nesinori beprasmiskai kazkam gyvybes atiminet. daug geriau isgeri alaus ir i skarbonkes pasaudai.

Zinai kai javu nelabai kokie zuikiai grauzia ar sernai knisa (nu buna, kad serniokai po kviecius pasigano) tai lengva taip kalbeti. Bet kai zmogus dirbi, augini, o cia ateina banda ir nuknisa puse ha bulviu, ar zuikiai isgrauzia kopustu belenkiek, tai zinok uzverda kraujas, nieko cia nepakeisi, arba reik but absoliuciu poxujistu (atsiprasau uz issireiskima) arba turi ginti savo valdas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jei pergiveni del balandziu ar mano nuodemingos sielos, gali nusoramint, nes per tas pora savaiciu dar ne vieno nenusoviau ir nemanau, kad greitai pavyks (tenka saudyt is min 17m taigi orinuku ne taip paprasta nebent pastiprintu). O seip zinai kaip buna, is vakaro nusiplauni masina ryte kaip taisykle randi aps.... Reikia but sventuoju, kad susilaikytum nepyjstelejas

Tai gal ir i karve sauni kai vaziuodamas lauko keliuku i jos suda ivaziuoji. O ar nepagalvojai kas tada jei nusovei ar suzeidei ne ta kuris tavo masina apsiko.

Nepriimk asmeniskai nei pati teisiu nei manau ,kad turiu tokia teise. Tiesiog bandau suprast kitu zmoniu poelgiu :icon-cry: , prasilenkianciu su mano pasaulio suvokimu ,prasme. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia tai tiksliai pasakiai :icon-wink: Saudima jau buvau uzleides senai nepyskinau, bet vat buvau pas bulvinyka uzlekes, jis kaip tik spokus baide su orinuku dave pykstelt tai jaunu dienu prisiminimai ir sukilo, nulekiau ir nusipirkau zaisla :icon-wink:

Jau keli metai turiu orini sautuva , bet kaiptai nesinori beprasmiskai kazkam gyvybes atiminet. daug geriau isgeri alaus ir i skarbonkes pasaudai.

Zinai kai javu nelabai kokie zuikiai grauzia ar sernai knisa (nu buna, kad serniokai po kviecius pasigano) tai lengva taip kalbeti. Bet kai zmogus dirbi, augini, o cia ateina banda ir nuknisa puse ha bulviu, ar zuikiai isgrauzia kopustu belenkiek, tai zinok uzverda kraujas, nieko cia nepakeisi, arba reik but absoliuciu poxujistu (atsiprasau uz issireiskima) arba turi ginti savo valdas.

Ir mano javus sernai knisa guldo ir niokoja ir kaip sakai nervas ima. vietinio burelio medziotojai seniai siule eik i medziotojus , bet ko man ten eiti jei as nenoriu zudyt net ne del malonumo , bet ir Ginant savo turta.

sitam "dn" pasisakymui pritariu 100 proc. citata:

"hehe, pirmiausia reiketu kazkaip apmazint viena gyvunu rusi, o jau visai baigia kitas uzgozt tiek savo skaiciumi, tiek intervencija i likusiu gyvunu gyvenamuosius plotus.

siaip ar taip medziotojams reikia tarkuot viena vieta - iskreipe naturalia atranka stipriai: isnaikino praktiskai vilkus (ir ne tik) - tie nepjauna nei luosu stirnu, nei sernu, nei kitu kreivu gyviu. aisku galima primest teigini del naminiu gyvuliu pjovimo, paseliu naikinimo, bet cia jau kita kalba ir kiekvienas turim savo nuomone (maniske - zmogus toks pats gyvunas, tik del savo ispindejimo susikure daugybe bereikalingu poreikiu. tuos poreikius noredamas patenkinti, zmogus turetu stengtis kuo maziau iskraipyti gamtos desnius. tik nepulkit draskyt akiu cia mano IMHO)

o kas del pazinimo, tai nebutinai visada butinas empirinis pazinimas, pilnai uztenka ir teorinio.. kam man pasautas zuikis rankoj? cia labiau retorinis klausimelis.. "

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia kaikas, pavare biski ne i tema.... ech, gyvunu myletojai....

kas perdaug, tas nesveika. svogeris medzioja, tai ju burelio taisykle buvo, nukalei kiaule, arba bandos kuili, 400 lt ir 2 men ant peciaus.

sernu priviso tiek, kad leido saudyt viska kas kruta, nes ukininkai juos uzpypint baigia....

as pernai 14ha kvieciu, praradau kazkur 8t grudu... sernai patvarke...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia kaikas, pavare biski ne i tema.... ech, gyvunu myletojai....

kas perdaug, tas nesveika. svogeris medzioja, tai ju burelio taisykle buvo, nukalei kiaule, arba bandos kuili, 400 lt ir 2 men ant peciaus.

sernu priviso tiek, kad leido saudyt viska kas kruta, nes ukininkai juos uzpypint baigia....

as pernai 14ha kvieciu, praradau kazkur 8t grudu... sernai patvarke...

Tuos medziotojus reikia gerokai uzkrutinti, nes jie musu derliumi sau seria kiaules ir kitus galvijus. Pernai kai pasakem, kad issaudytu kiaules nuo spalio menesio, kad neprivestu tu savo sudgalviu, tai zinot ka atsake?

- Tai ka mes kita met saudysim kai kiaules issaudysim?

Po tokiu pasisakymu norisi i fizionomija uzvaziuoti. Ju darbas issaudyt sernus, o ne auginti prieaugli musu laukuose. Vasara mat bejegiai, negali su prozektoriais, negali su varovais varyt, negali kaiuliu saudyt, tik prieaugli, tai kai pasakai kad issaudytu kada laikas, tai dar pradeda bangas kelt. O kai nuostolius atlyginti, tai jau tada jie nekalti ir t.t.

Jei dar siemet bus panasus fokusai, tai reiks kazka daryt. Taip lengvai visko nepaliksiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano hobi kadaise buvo tautiniai šokiai (gaila bet jau geri 3m kaip nebešokliuoju) dabar su pneumatiniu šautuvėliu balandžius baidau :lol: na ir šeip mėgstu pamąstyti apie mūsų valstybės reikalus :lol:

as irgi tautinius sokius atsokau kokius 10 metu :)

Buve kolegos as 5 metus :D

As soku nuo pirmos klases iki dabar-apie 10metu, mano hobi yra autokrosas ir ralis
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...