Jump to content

vaderstad sejamosios


Recommended Posts

Be prikabinimo ratukų apsisuki taip pat.

gali but, nesigincysiu, nes siaip ar taip ta disliu juk su traktorium vienodai uzsuki, tik tiek kad gal lengviau traktoriuj ji uzsukt kai tie ratukai yra, bet spindulys kaip ir tas pats turetu but. o oficialus vaderstad pasakymas - 

 

Dvi pagrindinės Pivot Packer užduotys - privoluoti dirvą juostoje tarp traktoriaus ratų, kad tolygiai sutankintų paviršių visame sėjamosios plotyje, ir sumažinti agregato apsisukimo spindulį galulaukėse.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man rodos su ratukais lengviau suktis. pabandyk su nuleistais ratukais ir  pakeltais iškart jaučiasi skirtumas.

Pabandyk prikabinimo ratukų iš viso neužsidėti ir tada reiktų lyginti skirtumą. Kai juos užsidedi apsisukant vis tiek ratukus pakeli į viršų? Be jų atkrenta vienas veiksmas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vat ir domiuosi gal yra kur vaderius dalim leidzia, gal eitu ratukus uz kokius 300-400 rast, o uzertuvus po 50. O kad be ratuku nera skirtumo galulaukei apsisuk nelabai tikiu. Nes dabar reik 5vaziavimu o garantijai dar ir 6kartais pravaziuoju

Keletą sezonų sėjom su prikabinimo ratukais, dabar keli sezonai nebededam. Didelio skirtumo, sėsi su ratukais ar be, mano supratimu nėra.  Kaimynų vederiai su ratukais, bet man jų netrūksta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Keletą sezonų sėjom su prikabinimo ratukais, dabar keli sezonai nebededam. Didelio skirtumo, sėsi su ratukais ar be, mano supratimu nėra.  Kaimynų vederiai su ratukais, bet man jų netrūksta.

 

nenaudodamas ratuku nesutankini dirvos ploto tarp traktoriaus ratu, cia sakyciau ne maziau svarbu negu tas apsisukimas

 

Pabandyk prikabinimo ratukų iš viso neužsidėti ir tada reiktų lyginti skirtumą. Kai juos užsidedi apsisukant vis tiek ratukus pakeli į viršų? Be jų atkrenta vienas veiksmas.

 

o kam juos pakelti jeigu vienas is ju privalumu ir yra lengvesnis apsisukimas? juos pakelti reikia tik atgal stumiant, keliu vaziuojant ir jei per kazkoki nelyguma nori pravaziuot, kad nepasikabintum traktoriaus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas turite minčių kaip atnaujinti pažymėtas vietas tarpuvėžio prispaudimo ratų? Su laiku išdilo, nors ir tepama buvo kiekvieną dieną. Kraštai išdilo, o vidurys išlikęs originalus, ir neišeina ištekinti naujų įvorių ar įdėti originales kitas. Paprasčiausias būdas apvirinti ir aptekinti, tačiau neis į paprastas stakles įdėti. Dar bandysim vežti kas turi didžiausias stakles, galbūt ten pavyks. Gal būtų dar kokių pasiūlymų? Naujos kojos kaina 475 eu + pvm. ir visa tai kart 2.

post-1715-0-78114400-1456420853_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas turite minčių kaip atnaujinti pažymėtas vietas tarpuvėžio prispaudimo ratų? Su laiku išdilo, nors ir tepama buvo kiekvieną dieną. Kraštai išdilo, o vidurys išlikęs originalus, ir neišeina ištekinti naujų įvorių ar įdėti originales kitas. Paprasčiausias būdas apvirinti ir aptekinti, tačiau neis į paprastas stakles įdėti. Dar bandysim vežti kas turi didžiausias stakles, galbūt ten pavyks. Gal būtų dar kokių pasiūlymų? Naujos kojos kaina 475 eu + pvm. ir visa tai kart 2.

Mes tvarkem kaune halteryje ir vezem 20 detale taip pat. Dar tvarke 24,25,29. Du metus atidirbo kol kas puiku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

nepamenu dabar tiksliai, bet lyg ir 1380 ha. Pakeitėm dabar trąšų diskus ir noragėlius, vieną eilę dirbimo diskų (kadangi sutrūko ties viduriu - gamyklos brokas),trąšų liežuvėlius po ritiniais ir packerio šakių, vartymo ir sukinėjimosi kaiščius atnaujinam kartu keisdami įvores.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Neskaičiau visos temos, gal pasikartosiu savo klausimu, bet norėčiau sužinoti Jūsų nuomonę apie vaderstad galines padangas, kokie minusai ar pliusai tarp eglutės ir lygių padangų? Dabar turiu su eglute, noriu pasikeisti į platesnę, bet dauguma mane dominančių sėjamųjų su lygiom padangom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, su tarpais, o jos nesumina daugiau žemės nei su eglute? Ir dar kuri sėjamoji geriau, sėjos mechanizmas su ratu viduryje, ar su ratu šone? Vienas pažįstamas sakė, kad su ratu šone dažniau reduktorius sugenda, bet aš manau, kad tik jam tai pasitaikė, vis gi naujesnės sėjamosios visos, su ratuku šone.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na nežinau, aš per 5 metus, pasėjus 1380 ha nei vieno reduktoriaus nesugadinau ir nemanau kad jis gali sugesti. Posūkių didelių nedarau sėdamas.

Dėl suminimo, net nežinau ką pasakyti, čia jau tyrimų reikėtų kažkokių, bet mano nuomone, eglutės tipo padangos gal net daugiau sumina pagal padangos padengimo karbais plotą. Mano galva, svarbiausia turi būti reikiamas oro slėgis padangose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...