Jump to content

Trašų kainos


bLiudas

Recommended Posts

On 2019-08-21 at 22:23, Virgis. pranešimas:

5-21 -36, 4-16-34,  7-18-36 nelabai pigu, kai kalis su siaudais gryzta, man 10-26-26 geriau skaiciuojasi ir jei dar po rapso tai uztenka vien MAP patresti.

 

Rapsas kalio nevalgo? Valgo.

Taip - dalis kalio grizta su siaudais.

Dar vienas niuansas - isbertos npk tikrai visos nebuna suvalgytos busimam derliui. Tad jos gaunasi vos ne kaip fono palaikymui.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 32 minutes , buster540 pranešimas:

Jo norėjau vienos granulės ir kad kokybė būtų o ne gabalais, nes AK ir scandagra jau dažnai susokusias parduoda. Arba bent jau man papuola. O visa kita zioplumas ;-)

Del gabalu tai arba pasiima atgal arba daro kompensacija. Turejau kada problemu su sulfatu ir 30-4-4 tai susitarem be problemu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 40 minutes , axe pranešimas:

Tai kompensacijos prasykit, gausit chemijos kokios ar nuolaida saskaitai padarys, juk pinigus mokat jus, o gaunat sudo ir nusileidziat. 

Ps. Zemes uky savaitgaliu nera ir vadyba turetu ta zinoti :D

Buvo man ir susokusiu uzveze npk agrokoncernas. Vadyba pasiplive kaip visada, pardejo siuntineti eik pas ta arba pas ana ir tuo baigesi visi priekaistai. Ten beprasmiska su ta kontora isvis bendraut

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, ramunas.s pranešimas:

Buvo man ir susokusiu uzveze npk agrokoncernas. Vadyba pasiplive kaip visada, pardejo siuntineti eik pas ta arba pas ana ir tuo baigesi visi priekaistai. Ten beprasmiska su ta kontora isvis bendraut

Matyt priklauso nuo vadybininko. Man uzteko vieno skambucio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, axe pranešimas:

Tai kompensacijos prasykit, gausit chemijos kokios ar nuolaida saskaitai padarys, juk pinigus mokat jus, o gaunat sudo ir nusileidziat. 

Ps. Zemes uky savaitgaliu nera ir vadyba turetu ta zinoti :D

Gal vadybininkas ir pakeltų ragelį savaitgalį, bet kas toliau? Toliau visiem savaitgalis... taip kad būkit normalus žmones ir savaitgalį bent telefonai tegu pailsi, jei patiems nesinori...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , kestoxs pranešimas:

Gal vadybininkas ir pakeltų ragelį savaitgalį, bet kas toliau? Toliau visiem savaitgalis... taip kad būkit normalus žmones ir savaitgalį bent telefonai tegu pailsi, jei patiems nesinori...

Jie savaidgali ir reguoja, kaip ir visos atsarginiu daliu parduotuves. Sezonu metu, po to jau dzin. Normaliu grafiku dirba. Nes jie is to duona valgo. 

Man ne karta taip pasake vadyba, jai ko reik skambyk ir nedvejok. Jai negali kambeti sms paraso ir fsio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Witalikas pranešimas:

Jie savaidgali ir reguoja, kaip ir visos atsarginiu daliu parduotuves. Sezonu metu, po to jau dzin. Normaliu grafiku dirba. Nes jie is to duona valgo. 

Man ne karta taip pasake vadyba, jai ko reik skambyk ir nedvejok. Jai negali kambeti sms paraso ir fsio

teisingai,tada kam tokia vadyba jei negali paskambyt :icon-lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Witalikas pranešimas:

Jie savaidgali ir reguoja, kaip ir visos atsarginiu daliu parduotuves. Sezonu metu, po to jau dzin. Normaliu grafiku dirba. Nes jie is to duona valgo. 

Man ne karta taip pasake vadyba, jai ko reik skambyk ir nedvejok. Jai negali kambeti sms paraso ir fsio

Tu manęs manau nesupratai,  vadybininkas reguoja ok. O ką toliau sekmadienį atveš tau naujas trąšas, kas? Vadybininkas su savo kabluku? Iš kur iš sandėlio kuria uždarytas? Manau jis tau pasitarnaus kaip kunigas išklausys ir nueis savais reikalais...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 44 minutes , kestoxs pranešimas:

Tu manęs manau nesupratai,  vadybininkas reguoja ok. O ką toliau sekmadienį atveš tau naujas trąšas, kas? Vadybininkas su savo kabluku? Iš kur iš sandėlio kuria uždarytas? Manau jis tau pasitarnaus kaip kunigas išklausys ir nueis savais reikalais...

Sekmadieni nebus, bet pirmadieni is ryto bus fura kieme

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...