Jump to content

Trašų kainos


bLiudas

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
kokia cia firma taip neatsiskaitineja

Kooperatyvas "Raseinių javai", nuo rudens tempiasi skola. Ne man vienam, daug kam tiek raseiniškiams, tiek kelmiškiams ūkininkams dalies dar nesumokėjo.. Dabar už skola siūlo trąšas..

tas Kliunka yra super sukčius ir apgavikas. jei nežinote, neprasidėkit su juo, nes yra labai daug nuo jo nukentėjusių

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vakar buvau agrokoncerne (mazeikiuose), nugirdau kaip direktorius su buhaltere kalbejosi, klause " kaip su trasomis", buhaltere pasake kad beveik nejuda... pradejo gincytis, kad kainos nerealios, niekas tiek nenori moket, ir nemokes... salietra 1331lt(su pvm), 1427lt atidedant mokėjimą iki 09.31; NPK 16 16 16 1512 lt, 1609lt (atidedant mokėjimą)

is mano puses tai trasu kaina tikrai "uzlenkta", kaip ir chemikalu, technikos, atsarginiu daliu... vien delto kad dabar grudai yra brangus , o tiksliau kaina yra tokia, kokia ir turetu buti, nederetu kelti 30-50 % antkainiu. bent jau musu smulkus ukelis siemet tres minimaliai. geriau tenkinsimes 3 tonu derliais, bet nekrisime į backą kaip uzpernai, kai taspats "agrokoncernas" uzpernai sugebejo pristatytą 20 tonu rugiu priekaba 20 % dregnumas, + 20% siukslingumas (dirses lauka pereme) paskaiciuoti -800lt , be to, cia ne pelnas, o mes tiek turejome jiems sumokėti, kad priimtų mūsų grūdus. Galų gale vos išsisukome be paskolų... taip, kad siūlau visiems įvertinti savo galimybes ir galimus rinkos pokyčius, kartais rizikuoti verta, gal grūdų kainos nekris, o gal net kils, bet kaip sakoma, geriau žvirblis saujoj...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kokia cia firma taip neatsiskaitineja

Kooperatyvas "Raseinių javai", nuo rudens tempiasi skola. Ne man vienam, daug kam tiek raseiniškiams, tiek kelmiškiams ūkininkams dalies dar nesumokėjo.. Dabar už skola siūlo trąšas..

tas Kliunka yra super sukčius ir apgavikas. jei nežinote, neprasidėkit su juo, nes yra labai daug nuo jo nukentėjusių

Tai kad lyg ir tuos javus kazkas nupirko, lyg ir bankrotas jiems buvo. Cia dar rudeni tokios kalbos sklande.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...