Jump to content

Pneumatinė sėdynė


trauke

Recommended Posts

prieš 37 minutes , vartyras pranešimas:

Gal kas isideje tokia sedyne i mtz 80 mazaja kabina? Ar reguliuojasi jos atlosas? Tokiu yra ir lenkisku pigesniu apie 120euru. http://www.agrodileris.lt/lt/kabinos-dalys/6761-sedyne-80680004.html

jeigu jos aukstis atitinka didziosios uk kabinoj esancios sedynes auksti tai bus per auksta i mazaja kabina idet (kojos po vairu netilps)... kol i savo seneli pritaikiau sedyne teko gerokai papluset, dejau nuo sunkvezimio, ir tai teko is dvieju viena lipdyt...sunku amortizuojancia ir zema rast. i didiziaja uk kabina daug lengviau kazka pritaikyt, nes slenkstis virs baku gerokai zemesnis negu 80- to mazosios kabinos. 

pirkdamas viska gerai pasimatuok, nes kitaip daug kartu teks su sostu ristis per galini langa :angry-banghead:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , vartyras pranešimas:

Irase matos isedejes tokia, tik klausimas ar reguliuojasi atlosas  https://www.youtube.com/watch?v=6p0lW6PXeNU

Šitokios kaip video reguliuojasi atlasas,bet man asmeniškai mazakabiny per auksta ji,esu ysidejes,820tam buvo orginalas ji pas mane ir po to y senuka mazakabiny ysidejau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
  • po 2 savaičių...
On 2019-08-09 at 21:57, pupsas pranešimas:

 Grammer Maximo Comfort 

Tokią ir nusipirkau, su žemu atlošu pasirinkimas nedidelis. Lytagroj turkiškos nepaliko įspūdžio, su pasv. agrodileriu nesusišnekėjom dėl sears sėdynės nes jie patys nežino ar turės jų ir kada ir aplamai nx man ji reikalinga, matyt žmogeliui diena prasta buvo :) Dar pora skelbimų buvau radęs bet nežinomi gamintojai, granit atsiliepimai prastoki

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, sole pranešimas:

Tokią ir nusipirkau, su žemu atlošu pasirinkimas nedidelis. Lytagroj turkiškos nepaliko įspūdžio, su pasv. agrodileriu nesusišnekėjom dėl sears sėdynės nes jie patys nežino ar turės jų ir kada ir aplamai nx man ji reikalinga, matyt žmogeliui diena prasta buvo :) Dar pora skelbimų buvau radęs bet nežinomi gamintojai, granit atsiliepimai prastoki

ir kiek tokia kainuoja ? tinka i belarusa ji , ar ka perdarineti ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 48 minutes , woldass pranešimas:

ir kiek tokia kainuoja ? tinka i belarusa ji , ar ka perdarineti ?

600 plius pvm iš http://traktoriudetales.lt/detales/,  nuo senos sėdynės apatinę dalį kronšteiną reikia perdėt, ten 4 varžtais tvirtinas 5min darbo ir el. pasijungti. Jei kabina lenkiška tai lyg netinka nes gaunasi per aukštai sėdėt, bet tiksliai nežinau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-08-24 at 08:58, sole pranešimas:

600 plius pvm iš http://traktoriudetales.lt/detales/,  nuo senos sėdynės apatinę dalį kronšteiną reikia perdėt, ten 4 varžtais tvirtinas 5min darbo ir el. pasijungti. Jei kabina lenkiška tai lyg netinka nes gaunasi per aukštai sėdėt, bet tiksliai nežinau.

na mano tas 820 jau naujesnis, bet sedyne senoji isvis isklerus, noretus pabandyt ar ta gramer daro stebuklus, nes nemazi pinigai

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Antra diena su noraginiu skutiku dirbu tai galvoju kad durnas buvau kad jos anksčiau neįsidėjau :) Verta ji tų pinigų, iš pradžių buvo keista horizontalus amortizavimas nes minant pedalą sėdynė atgal pajuda kažkiek, galvojau jį išjungti bet apsipratau. Man svarbiausiai kad nėra sėdynės smūgio į dugną per rimtesnį krestelėjimą. Mintis nusipirkt orinę sėdynę kilo sėdint keleivio sėdynėj traktoriui su amortizuojančiu tiltu ir kabina, supratau kad būtent sėdynė daugiausiai patogumo duoda kai persėdau prie vairo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 22 minutes , sole pranešimas:

Verta ji tų pinigų

as kai varydavau po 600-700km i diena su sunkvezimiu ir galvojau ir net taikiau   . slanksteliai stuburo neikainojami ;)  vienas traktoriukas yra su priekiu ant lingiu ,tai su juo toks minkstesnis vaziavamas jauiasi . jei visas butu ant oro pagalviu tai plauktu .  sedynei dar prideda porankiai kad gali atiremt ar isikibti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
prieš 25 minutes , joniskietis pranešimas:

Gal kas pirkot Grammer Maximo Comfort su PVC padengimu? Noriu pakeist NH TD5 dabar edančią paprastą, be kompresoriaus. 
ar pasijuto efektas įdėjus tokį Gramerį? Ar verta pinigų (700 plius)?

kai pirkau zetoriu pamenu kai bandemes buvo su paprasta sedyne tai pavazinejus 10-20min galvojau kad stuburas subyres uzsisakem su grameriu jau 11metu nu dar stuburas vietoj tikrai padeda kas turi zetoriu zino koks jisai kratus o sedyne tikrai sugeria ta jo kratuma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 40 minutes , joniskietis pranešimas:

Gal kas pirkot Grammer Maximo Comfort su PVC padengimu? Noriu pakeist NH TD5 dabar edančią paprastą, be kompresoriaus. 
ar pasijuto efektas įdėjus tokį Gramerį? Ar verta pinigų (700 plius)?

Sedyne tai nebloga, bet PVC ir dar juoda, ar nebus vasara per karsta sedet? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 33 minutes , Špyžius pranešimas:

Originali labai stuburui kenkia.

Visas traktorius kenkia. Man studentui kolchoze dave nauja beveik mtz 80  bet pavazinejau su juo puse metu nusprendziau kad kancia , ir darzines issitraukiau nurasyta t150k kuri pakeliau ir dirbau su juo .:icon-biggrin:  siauri ratai ir prisideda prie kratymo, as isidejau i savo samadielkina viksrinio ar nivos ,atreguliavau i savo svori ,kad sugertu ,viskas OK dabar . turi svytuoti 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...