Jump to content

180 - 220 AG Fendt ir John Deere. Giriam ir peikiam


kapsukas

Recommended Posts

Na tada kitas klausimas: kada galulaukes sejat: prazioj sejimo ar pabaigiant set? As uzskersuoju pabaigoj, padidines idirbima ir palaipsniui mazindamas procentini issejima, apsisuku kilpa, galulaukes gaunasi 25 - 30 metru plocio. Tokios palcios galulaukes del mazo sejalkos plocio :(

Siandien gryzdamas is kauno prasukau apziuret paseliu. Ten kur pralekes su pakelta sejalka per paseta, siek tiek atsilieka dygimas.

Aš taip perlėkiau irgi su pakeltu Horsch per pasėtą rapsą, tai su vis nieko gero nebuvo. Kalbant apie sudygimą tai sudygsta normaliai (nebent kur apsisukant ratai iškapsto), bet vėliau sunkiau auga. Jei galulaukes sėjant pabaigoj tai vaizdelis geresnis, bet labai sunku nutaikyt kada nuleist ir pakelt sėjamą. Vėl nuostoliai, gali likt nesėta ar persėta. Aš sėju pradžioj dažniausia.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 217
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

  • po 1 metų...
:eusa-think: panasiai taip ir galkvojau, jei maziau tai realiai geriau nuomuoti?

man atrodo kad nuomot apsimoka tik dzipus seimo nariam, tai jei sakykim 820 negali apkraut, ziurek kazka mazesnio...kazkaip idomiai renkies traktoriu pagal mth ar plota, tai priklauso ir nuo to kokius padargus turi, kokia kita technika, ka aplamai su tuo traktorium ruosies daryti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

fend820 tai tas traktorius prie katro pastoviai pristoju apziureti ir pan... noriu toki isigyti, bet svarstau ar ant mano 180ha verta toks gigantas. Jam duociau visa seja ir arima, nes sejamoji su freza 4m amazones, mano klasiukas su ja verkia (per masyvi) jei manu uztektu ir 180 - 190ag... plugas stovi 6+1 korpusu.., bei grudu vezimas i kombinata

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar verta toks gigantas? tavo scania T150 galingesnis ;)

negaligiasnis :eusa-snooty: o ir pusantriniui nera kuo lygintis ;) su pusantriniu senesnio modelio 4m freza amazones ir stekstad sejamaja nesiojau tai su pilnu bunkeriu, apsisukti galilaukeja budavo kupstas reikalu, issiplake liemuo ir dar kupstas problemu;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...