Jump to content

180 - 220 AG Fendt ir John Deere. Giriam ir peikiam


kapsukas

Recommended Posts

Kadangi isejo kalba apie tepalus ir filtrus, tai prie to pacio noreciau paklaust Arimo kur perki savajam case 1056 filtrus ir pagal ka? Vezies senuosius ar pagal numeriukus bloko? Nes neperseniausiai buvau Kaune ir neplanuotai uzsukau i lytagros pagrindine krautuve, tai nuejau kur perkins varykliai i ta sandely sakau reik filtru 1056, tai sako reik numeriuku, kadangi neturejau nieko tai ir nenusipirkau, o speju kokioj Utenoj niekaip negauciau filtru :icon-neutral:

Ceisui filtrus perku kaune Man parduotuve yra filtru arba Panevezyje, firma taskas, tepalo variklio reikia atsukus paziuret koks sriegis.Nes pagal kataloga meta du modelius pirma kart reikia paziuret.

arimai koki ceisa turi ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 217
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Kadangi isejo kalba apie tepalus ir filtrus, tai prie to pacio noreciau paklaust Arimo kur perki savajam case 1056 filtrus ir pagal ka? Vezies senuosius ar pagal numeriukus bloko? Nes neperseniausiai buvau Kaune ir neplanuotai uzsukau i lytagros pagrindine krautuve, tai nuejau kur perkins varykliai i ta sandely sakau reik filtru 1056, tai sako reik numeriuku, kadangi neturejau nieko tai ir nenusipirkau, o speju kokioj Utenoj niekaip negauciau filtru :icon-neutral:

Ceisui filtrus perku kaune Man parduotuve yra filtru arba Panevezyje, firma taskas, tepalo variklio reikia atsukus paziuret koks sriegis.Nes pagal kataloga meta du modelius pirma kart reikia paziuret.

Aisku, aciu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kugeliui del valandų ,jei naudoji JD plius 50 ar kitą alyvą kuri atitnka ACEA E5 E7 standartą keitimas kas 500.Jei žemesnės klasės keitimas kas 250 (alyva be abejo pigesnė) Dėl kuro filtrų kas 1000 moto keičiame tręčią kartą ir nei karto dar nebuvo užsikimšę.Viskas priklauso nuo kuro .Neaišku kaip kuriose bazėse valomos talpyklos ,o jei ten dar tarybinis palikimas tai be žodžių .Pas save ūkininkai taipat galėtų pasidomėti talpų švara kas pora metų, tuomet problemų būtų mažiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi isejo kalba apie tepalus ir filtrus, tai prie to pacio noreciau paklaust Arimo kur perki savajam case 1056 filtrus ir pagal ka? Vezies senuosius ar pagal numeriukus bloko? Nes neperseniausiai buvau Kaune ir neplanuotai uzsukau i lytagros pagrindine krautuve, tai nuejau kur perkins varykliai i ta sandely sakau reik filtru 1056, tai sako reik numeriuku, kadangi neturejau nieko tai ir nenusipirkau, o speju kokioj Utenoj niekaip negauciau filtru :icon-neutral:

Ceisui filtrus perku kaune Man parduotuve yra filtru arba Panevezyje, firma taskas, tepalo variklio reikia atsukus paziuret koks sriegis.Nes pagal kataloga meta du modelius pirma kart reikia paziuret.

arimai koki ceisa turi ?

1056XL -1992m

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o ka jie sako tu manai yra tiesa.tau kamazini supilu i sustros firmos talpykla ir stai,tau geras tepalas.faktas tik tas kad jie nepila jau marmalo kad uzkalt motoras.pas mus buvo atwazewe,siule jd tepala pernai po 7lt/l sakau betkas gal viduj backoje,sako is musu jd perka tepala,sakau netikiu,jie man saskaita jd panosen pakise.jie su servisu kala l didelius pinigus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Fendt ir Lietuvoj Fendt, jeigu perfrazavus seną posakį ir kalbant apie vardą. Bet ir geras vardas iš dangaus nenukrenta, jį reikia užsitarnauti. JD traktoriai plačiau išplitę pasaulyje, bet Vokietijoje jau prarado pirmaujančių pozicijas, nes Fendtas aplenkė pardavimais. Šios sėkmės priežastys yra modernumas, kokybė ir be abejo pasiteisinusi Vario transmisija, kuri jau baigia apimti visas Fendt serijas. Važiuoti be bėgių yra jėga, kitokio traktoriaus nepirkčiau nei už ką. Kaip sakant skūpus moka du kartus, nors kita vertus jei sudedi Fendt komplektaciją tai JD gaunasi dar brangesnis. Taip pat Fende plečiasi ir TMS panaudojimas. TMS-kompiuterinė traktoriaus valdymo sistema pagal apkrovą automatiškai parenkanti optimalius variklio sūkius, gazo pedalį galima pamiršti. Sankabą taip pat. Fendt 714Vario per metus išdirbu 1000 val. Dviems aptarnavimams (kas 500h) sumoku po 200 Lt, tepalams ir filtrams maždaug po 1500 Lt. Viso per metus apie 3500 Lt. Važiuoji, dainuoji ir nesuki sau galvos, kad gali kokia greičių dėžė subyrėti, kaip kad tankiai nutinka kaikurių firmų traktoriams. Kad Fendt gerokai lenkia konkurentus kuro ekonomija angliškai kertantys gali surasti informacijos DLJ, Profi, Nebraskos bandymų testuose. Man su 16t priekaba kuro reikia tiek pat kiek Belorusui su 8t. O kaip smagu prasilėkti ant 54 km/h, o 900 serijoj 60. Internete rusai buvo prisisvaigę, kad nori gaminti Fendt, bet aš irgi kartais susapnuoju Madoną, bet kas iš to sapno... Kolkas Fendt gamina tik Vokietijoj ir kitų minčių neturi. Tokiu traktorium ir 15 metų dukra visus grūdus suvežė, ar į kitą pasodintum, kažin. Jei gyvenat ne su šia diena-Fendt ir tik FENDT.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Fendt ir Lietuvoj Fendt, jeigu perfrazavus seną posakį ir kalbant apie vardą. Bet ir geras vardas iš dangaus nenukrenta, jį reikia užsitarnauti. JD traktoriai plačiau išplitę pasaulyje, bet Vokietijoje jau prarado pirmaujančių pozicijas, nes Fendtas aplenkė pardavimais. Šios sėkmės priežastys yra modernumas, kokybė ir be abejo pasiteisinusi Vario transmisija, kuri jau baigia apimti visas Fendt serijas. Važiuoti be bėgių yra jėga, kitokio traktoriaus nepirkčiau nei už ką. Kaip sakant skūpus moka du kartus, nors kita vertus jei sudedi Fendt komplektaciją tai JD gaunasi dar brangesnis. Taip pat Fende plečiasi ir TMS panaudojimas. TMS-kompiuterinė traktoriaus valdymo sistema pagal apkrovą automatiškai parenkanti optimalius variklio sūkius, gazo pedalį galima pamiršti. Sankabą taip pat. Fendt 714Vario per metus išdirbu 1000 val. Dviems aptarnavimams (kas 500h) sumoku po 200 Lt, tepalams ir filtrams maždaug po 1500 Lt. Viso per metus apie 3500 Lt. Važiuoji, dainuoji ir nesuki sau galvos, kad gali kokia greičių dėžė subyrėti, kaip kad tankiai nutinka kaikurių firmų traktoriams. Kad Fendt gerokai lenkia konkurentus kuro ekonomija angliškai kertantys gali surasti informacijos DLJ, Profi, Nebraskos bandymų testuose. Man su 16t priekaba kuro reikia tiek pat kiek Belorusui su 8t. O kaip smagu prasilėkti ant 54 km/h, o 900 serijoj 60. Internete rusai buvo prisisvaigę, kad nori gaminti Fendt, bet aš irgi kartais susapnuoju Madoną, bet kas iš to sapno... Kolkas Fendt gamina tik Vokietijoj ir kitų minčių neturi. Tokiu traktorium ir 15 metų dukra visus grūdus suvežė, ar į kitą pasodintum, kažin. Jei gyvenat ne su šia diena-Fendt ir tik FENDT.

Gera reklama

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek žinau, bent jau kolkas Fendt neturi minčių ieškoti pigios darbo jėgos, ir kol pardavimai intensyviai didėja, manau gamins tik Vokietijoj. Geriau didesne savikaina, bet nesuš.... vardo. Bet daugelis firmų nuėjo lengvesniu keliu ir manau dabar jau gailisi.

negaliu gincytis nes neturiu jokios informacijos apie tai, bet bandykim mastyt logiskai. Pardavimai dideja ir ko gero dar dides- logiska kad reikia plest gamybine baze - tos pacios gamyklos resusrai nera begaliniai, taigi reikia dar vienos gamyklos. Europos rinka nebegaline ir jau daugmaz uzpildyta arba greit bus uzpildyta. Visu akys krypsta i rytus. Ten didziuliai neisnaudotos zemes plotai, ir dabar didziausias technikos pareikalavimas. Tai budamas direktoriaus vietoj kur atidarytum kita gamykla. Tikriausiai Vokietojoj ? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Fendt gaminami nuo 1930 metų ir parduodami po visą pasaulį, nemažai ir į Ameriką, bet gamyklų kolkas neperkėlė niekur, reiškia Fendt turi šiuo klausimu savo filosofiją-nori užsigarantuoti kokybę ir gerą vardą, žodžiu masto apie ateitį. Beja kaip ir tie ūkininkai kurie Lietuvoj perka Fendt. Tai investicija toli į ateitį :lol:, o Bielkis tik šiai dienai(gal), o toliau..... :icon-cry::icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Fendt ir Lietuvoj Fendt, jeigu perfrazavus seną posakį ir kalbant apie vardą. Bet ir geras vardas iš dangaus nenukrenta, jį reikia užsitarnauti. JD traktoriai plačiau išplitę pasaulyje, bet Vokietijoje jau prarado pirmaujančių pozicijas, nes Fendtas aplenkė pardavimais.

Iš kur duomenys apie pardavimus? Danijoj mačiau, jog Fendas virš 5 proc. o JD virš 20. Daugiausia NH.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Fendt gaminami nuo 1930 metų ir parduodami po visą pasaulį, nemažai ir į Ameriką, bet gamyklų kolkas neperkėlė niekur, reiškia Fendt turi šiuo klausimu savo filosofiją-nori užsigarantuoti kokybę ir gerą vardą, žodžiu masto apie ateitį. Beja kaip ir tie ūkininkai kurie Lietuvoj perka Fendt. Tai investicija toli į ateitį :lol:, o Bielkis tik šiai dienai(gal), o toliau..... :icon-cry::icon-question:

Na noreciau isgirst kiek procentu nuo visu pagaminamu traktoriu Pasaulyje sudaro Fendt traktoriai. Toli i ateiti sakai. Visa technika tobuleja tokiais sparciais tempais, kad madu tikrai nespesi vaikytis. Jei tavo Fendt per metus isdirba tik 1000 mh tai kita turetum pirkt tik po 15 metu pagal viska. Abejoju ar istversi daugiau kaip 5.

Tai pagal tavo pasakyma Lietuvoj i ateiti yra investave tik apie 100-150(nes tik tiek nauju Fendt tera nupirkta nuo ju pardavimo pradzios Lietuvoj-nu tegu bus 200) ukininku ir bendroviu o visi kiti nusipirke lauzus, su kuriais dirbt absoliuciai negalima

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Fendt gamyklos tikslas kiek man teko skaityti ju paciu puslapyje yra pasiekti maks gamyklos pajeguma - kas butu apie 15.000 traktoriu. Toliau (kiek man yra zinoma) jei virsys pareikalavimas realias gamybos galimybes bus keliama kaina. Labai paprasta ir efektyvu. :D Ir Fendt niekada neuzims pirmos vietos, nesiekia jie to. Iskyrus vokietija jie uzima vidutiniskai apie 10 % rinkos. Vokietijoje gal 25 berods. Koks skirtumas cia tokie kai Gytis snekat apie tuos fendt ir jd o patys (dauguma ko gero) esat juos mate tik nuotraukoj. Kokia cia diskusija? Gandu malunas :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Fendt gamyklos tikslas kiek man teko skaityti ju paciu puslapyje yra pasiekti maks gamyklos pajeguma - kas butu apie 15.000 traktoriu. Toliau (kiek man yra zinoma) jei virsys pareikalavimas realias gamybos galimybes bus keliama kaina. Labai paprasta ir efektyvu. :D Ir Fendt niekada neuzims pirmos vietos, nesiekia jie to. Iskyrus vokietija jie uzima vidutiniskai apie 10 % rinkos. Vokietijoje gal 25 berods. Koks skirtumas cia tokie kai Gytis snekat apie tuos fendt ir jd o patys (dauguma ko gero) esat juos mate tik nuotraukoj. Kokia cia diskusija? Gandu malunas :icon-rolleyes:

na tai tas limitas bus pasiektas siemet. ir jei nezada plestis tai pirkeju srautai nukryps kitur. Del kainos kelimo tai nuo to traktoriu nepadauges nebent darytu aukcionus :D.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Fendt gamyklos tikslas kiek man teko skaityti ju paciu puslapyje yra pasiekti maks gamyklos pajeguma - kas butu apie 15.000 traktoriu. Toliau (kiek man yra zinoma) jei virsys pareikalavimas realias gamybos galimybes bus keliama kaina. Labai paprasta ir efektyvu. :D Ir Fendt niekada neuzims pirmos vietos, nesiekia jie to. Iskyrus vokietija jie uzima vidutiniskai apie 10 % rinkos. Vokietijoje gal 25 berods. Koks skirtumas cia tokie kai Gytis snekat apie tuos fendt ir jd o patys (dauguma ko gero) esat juos mate tik nuotraukoj. Kokia cia diskusija? Gandu malunas :icon-rolleyes:

Kolegai siūlyčiau pagerinti savo anglų kalbos žinias. Jie planuoja 2008 parduot 15000. Joks verslininkas nestabdys verslo augimo jei toks įmanomas. Baikit sekt pasakas. Technika su Fendt ženklu gaminama keturiose vietose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dekui kad pritari as ir taip manau kad jau nelogiska kai werslas nesa pinigus max,tai kodel dedidinti gamybos kai tokia didele paklausa.db kam reikt traktor fend iki sejos nebeimanoma gaut uzsisakyt nes jau max gamykla turi uzsakimu.pirmad zinios is iwabaltes.mes uzsakem gruodi ant surinkimo konwejario jis bus tik kovo 11d.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolegai siulyciau pagerinti mastymo lygi 15.000 gamyba ir reiskia 15.000 pardavima. Tai cia nematau reikalo peikti mano anglu kalba. O cia kalba eina apie traktorius. Ir kiek as zinau (pataisykit jei klystu) TRAKTORIAI gaminami vienoje vietoje. AGCO valdyboje dabar sedi zmones is Fendt taip kad ne sitam forume mums spelioti apie sprendimus ir valdyma :) Kalbekim tai ka zinom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...