Jump to content

180 - 220 AG Fendt ir John Deere. Giriam ir peikiam


kapsukas

Recommended Posts

  • Atsakymai 217
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Galiu pasakyt kad durna intervala pasiimei. Visu traktoriu keiciasi ties 200 serijos. Ir 190-200 atrodo ir kainuoja vienaip. O 200-220 kitaip.

O seip tai Fendt yra vertas savo kainos. Del kainu skirtumo - pabandykit gauti pasiulyma JD kiek kainuoja su belaipsne deze. Kazkodel man sviecias kaina panasi i Fendo butu jei ne didesne. Na jei butu balsavimas tai as uz Fenda. :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galiu pasakyt kad durna intervala pasiimei. Visu traktoriu keiciasi ties 200 serijos. Ir 190-200 atrodo ir kainuoja vienaip. O 200-220 kitaip.

O seip tai Fendt yra vertas savo kainos. Del kainu skirtumo - pabandykit gauti pasiulyma JD kiek kainuoja su belaipsne deze. Kazkodel man sviecias kaina panasi i Fendo butu jei ne didesne. Na jei butu balsavimas tai as uz Fenda. :icon-cool:

Tik jau ne JD belaiptę. Neišmoko jie jų daryt. Tipo kažkas ten intensyviai dyla, dzindros į tepalą ir viskas, gesink variklį, leisk vandenį lauk.

Bet šiaip pripažinkime fatktą, kad JD pardavimai didesni, ir jei JD sugebės išspręsti 20 seriją kamavusias problemas Fendas jo ir nepavys.

Gal nepradedam dar vienos skirtingų markių fanų kovos? Mano menka nuomone, tai traktorių reikia pirkti tokį, kurio mechanikas gyvena arčiausiai. Man tai būtų Fendt :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galiu pasakyt kad durna intervala pasiimei. Visu traktoriu keiciasi ties 200 serijos. Ir 190-200 atrodo ir kainuoja vienaip. O 200-220 kitaip.

O seip tai Fendt yra vertas savo kainos. Del kainu skirtumo - pabandykit gauti pasiulyma JD kiek kainuoja su belaipsne deze. Kazkodel man sviecias kaina panasi i Fendo butu jei ne didesne. Na jei butu balsavimas tai as uz Fenda. :icon-cool:

Gerb KUGELI ar tik nesi senasis Gatawas :icon-question::icon-question::icon-question::icon-question::icon-question::icon-question: Kažkaip labai panašios mintys ir braižas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galiu pasakyt kad durna intervala pasiimei. Visu traktoriu keiciasi ties 200 serijos. Ir 190-200 atrodo ir kainuoja vienaip. O 200-220 kitaip.

O seip tai Fendt yra vertas savo kainos. Del kainu skirtumo - pabandykit gauti pasiulyma JD kiek kainuoja su belaipsne deze. Kazkodel man sviecias kaina panasi i Fendo butu jei ne didesne. Na jei butu balsavimas tai as uz Fenda. :icon-cool:

Toky intervala paemiau tam, kad keiciasi klases: tiek Fendo 800 tiek JD 6020 baigiasi panasiai ties 200. O neretusi kazkur apie 220 - 230 AG agregato. Ir nuo tokios galios prasideda kitos jau klases, aisku ir suma gerokai sokteli. Tai va, kaip geriau ir ekonomiskiau rinktis paty traktoriu?

Ir dar. Vienas is Fend atstovu pasakoju, jog pas JD priekinio tilto blokiruotes nera, ar kazko panasaus. Nu zodziu Fend pravaziumas geresnis. Kaip istikro?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galiu pasakyt kad durna intervala pasiimei. Visu traktoriu keiciasi ties 200 serijos. Ir 190-200 atrodo ir kainuoja vienaip. O 200-220 kitaip.

O seip tai Fendt yra vertas savo kainos. Del kainu skirtumo - pabandykit gauti pasiulyma JD kiek kainuoja su belaipsne deze. Kazkodel man sviecias kaina panasi i Fendo butu jei ne didesne. Na jei butu balsavimas tai as uz Fenda. :icon-cool:

Toky intervala paemiau tam, kad keiciasi klases: tiek Fendo 800 tiek JD 6020 baigiasi panasiai ties 200. O neretusi kazkur apie 220 - 230 AG agregato. Ir nuo tokios galios prasideda kitos jau klases, aisku ir suma gerokai sokteli. Tai va, kaip geriau ir ekonomiskiau rinktis paty traktoriu?

Ir dar. Vienas is Fend atstovu pasakoju, jog pas JD priekinio tilto blokiruotes nera, ar kazko panasaus. Nu zodziu Fend pravaziumas geresnis. Kaip istikro?

trauka Fendo geresne :lol::lol:

tik Fendas, zmona ir ta sugebetu laukus dirbt :lol::lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nafik toks traktorius kurio dėžė neremontuojama :icon-question: Bent įtari kiek nauja kainuoja .Čiūjų pusė naujo Fendto :icon-evil:

seip nieko neresikia kad vario, va kad bijo ardyt tai kitas reikalas, beje pazek i fend'to daliu kataloga, manau ten rasi visa deze parduodama gabaliukais ;)

o del kainos tai mf deze remontine (ant keitimo) kainuoja apie ~50klt (mf8170), bet pvz vienas velenas kainuoja 10klt, o ju yra 6vnt.

jauciu fendto deze vario kainuoti netoli 100klt. o gal ir ne.

ps. lietuviai ir dezes dantraciu pasidaro jei reikia ir buna pigiau negu nauja pirkti, siurblius apslifuoja ir vel sukasi kaip nauji, o uzsienieciui tokie dalykai kosmosas (beje ir nemazam kiekiui lietuviu ;) ).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš suprantu kad viskas yra ardoma kas sutverta ,bet čia kaikas to nepripažysta ir pasakas buria kad reikia visą dėžę keisti.Lietuvoj yra ne viena gamykla kuri užsiima rimtais metalo darbais (Krumpliaračių ,hidro sistemų elektros įrangos gamyba bei remontas) Jų gaminiai keliauja į Europą ,o gal per ten ir atgal į Lietuvą tik žinoma kaina kita .Kas del metalo gaminių tai staklės japoniškos ,metalas taipat ne rusiškas ir kur problema :icon-question: Krumlys pvz. tik pusė orginalo kainos o metalo duomenys tie patys .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...