Jump to content

ar dar paskaitote geru knygu


voras

Recommended Posts

Kodlė ne Markso "Kapitalą", Leniną ar Gerceną? Nuobodu? Norisi "egzotikos"? Visus tokius marginalinius veikalu......

Kaip nebūtų keista , bet tai yra privaloma studijų dalis kunigų seminarijoj ..Turiu dar visą Lenino raštų komplektą , manau kažkada turėtų būt didelė antikvarinė vertybė . Kodėl niekas nemini H. Daktaro knygos - neskaitę ar bijo prisipažint :)

Teisingai, kad liepia skaityti seminarijoke, bet ten skaito ne vien tai, dar ir visus šventųjų raštus, kapitalizmo filosofiją, visokaiusius veikalus, kad pažintų visas pasaulio spalvas. Aš ir saukau, kad skaityti vien Hitlerį, Čegevarą ar Makiavelį yra nesveika, nes tada reikia skaityti labai daug ką, kad suprastum kas prie ko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 163
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

iš kur parsipumpuoji? adresiuką įmesk, visai nebloga mintis, man irgi tenka nemažai pasivažinėti išnaudočiau tą laiką turiningai

Jeigu registruotas : http://www.linkomanija.net/browse.php?c ... =audiobook

Yra čia : http://my.opera.com/kalba/blog/2009/04/ ... dio-knygos

Gali pirkti : http://www.patogupirkti.lt/catalog/browse.asp?theme=T09

Kaip ko galima rast ir aklūjų bibliotekose

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tamstele, nežinau kur gauti "Mein Kampf"...?

Iš interneto parsisiunčiau rusiškai.

Teisingai, kad liepia skaityti seminarijoke, bet ten skaito ne vien tai, dar ir visus šventųjų raštus, kapitalizmo filosofiją, visokaiusius veikalus, kad pažintų visas pasaulio spalvas. Aš ir saukau, kad skaityti vien Hitlerį, Čegevarą ar Makiavelį yra nesveika, nes tada reikia skaityti labai daug ką, kad suprastum kas prie ko.

Tai niekas ir nesako, kad apart šių knygų žmogus neturi niekuo domėtis. Be to, jei nesidomintų Jūsų išvardintom sritim, tai net nesusiprastų skaityti Hitlerį. Išvis gal nežinotų apie tokios knygos egzistavimą. Arba būtų tokios nuomonės, kaip Jūs. Tai yra labai protingų (biški pavažiavusių) žmonių knygos. O Hitleris ne tik blogom spalvom paišomas visut. Pvz. retorikos moksle jis pateikiamas kaip galingas pvz.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mielas Žirgo Take, patikėkite, istorijoje būta daug nepalyginti geresnių, humaniškesnių asmenybių, kurių retorika laikoma pavyzdžiu visoms kartoms. Diktatoriai, išžudę ne šimtus, ne tūkstančius, o milijonus (!!!) žmonių, žinoma kad pasižymėjo puikia retorika, dėl to paskui juos ir nusekė tiek lengvatikių. Dar vienas puikus retorikos meistras buvo Stalinas, bet Jūsų giminei, matyt, teko laimė, nenukentėti.

Mano kvaila (kaip Jūs leidžiate suprasti) nuomone, tikrai neišmintinga (nežmoniška ir amoralu) laikytis įsikibus neįsivaizduojamo mąsto žmogžudžio ir ligonio vien tam, kad diskusijoje apgintumėte savo pozicija. Kaip suprantu, tai dėl jaunumo, nes jeigu taip sakytų brandesnio amžiaus žmogus, sakyčiau, kad tai jau nukrypimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mielas Žirgo Take, patikėkite, istorijoje būta daug nepalyginti geresnių, humaniškesnių asmenybių, kurių retorika laikoma pavyzdžiu visoms kartoms. Diktatoriai, išžudę ne šimtus, ne tūkstančius, o milijonus (!!!) žmonių, žinoma kad pasižymėjo puikia retorika, dėl to paskui juos ir nusekė tiek lengvatikių. Dar vienas puikus retorikos meistras buvo Stalinas, bet Jūsų giminei, matyt, teko laimė, nenukentėti.

Mano kvaila (kaip Jūs leidžiate suprasti) nuomone, tikrai neišmintinga (nežmoniška ir amoralu) laikytis įsikibus neįsivaizduojamo mąsto žmogžudžio ir ligonio vien tam, kad diskusijoje apgintumėte savo pozicija. Kaip suprantu, tai dėl jaunumo, nes jeigu taip sakytų brandesnio amžiaus žmogus, sakyčiau, kad tai jau nukrypimas.

Žinoma yra ir daugiau oratorių puikiu.

Norėčiau ir aš mokėti taip pakalbėti, kad paskui mane eitų "tiek lengvatikių". Būčiau labai turtinga. Bet neturiu nei Aristotelio, nei Stalino, nei kitų vadų savybių.

Aš nesilaikau įsikibus. Nepateikiau nei vienos citatos, nei vienos minties iš tos knygos. Tai į ką aš laikausi įsikibusi? O jei Jūs galvojate, kad brandaug amžiaus žmogus, skaitantis Hitlerį, Beriją, Leniną ir t.t., yra nukrypęs, tai laikas keisti požiūrį biški. Skaityti nereiškia daryti, bet skaityti, reiškia pažinti ir suprasti.

Tiesiog Jūs pasakėt, kas Karnegi yra bloga knyga, o aš pasakiau, kad net "Mano kova" yra gera knyga, jei sugebi atsirinkti ir suprasti. Tolesnį konfliktą sukėliau ne aš.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mielas Žirgo Take, ar žinote ką reiškia žodis "konfliktas"? Labai apgailestaju, kad Jums taip pasirodė. Diskusijos būna ramios, būna karštos, kad bet konfliktas???!!! Klausimas retorinis, nes nematau prasmės daugiau čia diskutuoti, kai kita pusė laikosi tokių nuostatų. Labai patarčiau pasigilinti į istoriją, pasidomėti, iš kur tie lengvatikiai randasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mielas Žirgo Take, ar žinote ką reiškia žodis "konfliktas"? Labai apgailestaju, kad Jums taip pasirodė. Diskusijos būna ramios, būna karštos, kad bet konfliktas???!!! Klausimas retorinis, nes nematau prasmės daugiau čia diskutuoti, kai kita pusė laikosi tokių nuostatų. Labai patarčiau pasigilinti į istoriją, pasidomėti, iš kur tie lengvatikiai randasi.

Kokių nuostatų???!

Tai gal ir Jūs papasakokit, iš kur tie lengvatikiai? Ir kuo jie skiriasi nuo dabartinės, apibarstytos politiniais pažadais, darbo liaudies. Nors neatsakykit, nes ne į temą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o ten parašyta kodėl taip atsitiko...

Ten parašyta tik kodėl jo nuomone tai atsitiko.

skaitei ar spėlioji?

Pabandžiau. Bet aš per daug skeptiškai žiūriu į tokius, kurie sakosi viską suprantą ir labai nori to supratimo mokyt kitus. Tai tik jo nuomonė, pasaulio suvokimas ir išgyvenimas, o gal tiesiog noras šokiruot ir užsidirbt pinigų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

perskaityk ir tada abejok į sveikatą :D Aš jau nebeabejoju ;)

Tai blogai. Tie kur neabejojo iki šiol sėdi medžiuose raudonais užpakaliais, o suabejoję, kad gal ant žemės geriau - išlipo.

Plius aš išprincipo nesutinku su tiesos uzurpavimu. Matom sočiai tų, kurie jaučiasi teisesni už kitus, prisikiša kišenes trotilo ir eina savo "tiesos" skleist. Žmogus tokiais klausimais gali turėt tik nuomonę ir daugiau nieko.

Bet mes čiau jau ne į temą, turėčiau save išbart. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai, kad tu maitini tūkstančius burnų ir yra tavo nusikaltimas prieš gamtos dėsnius. Žmogus planetos biomasę verčia žmonių biomase .

Kai kultūra išvysto pramoninį žemės ūkį, planetos galimybės jį atlaikyti gali būti peržengtos. Ir kai tos galimybės peržengiamos, nebegali sustoti, privalai tęsti vis intensyvindamas pramoninį žemės ūkį ir dar daugiau tolti nuo planetos galimybių ribos, kol būsi priverstas sustoti. Tai būdinga visoms civilizacijoms. Jos peržengia ribas, bet negali grįžti atgal, todėl ritasi ta pačia trajektorija, kol viskas sugriūna.

žmonės išplito kaip skėriai.

Todėl tau irgi vertėtų perskaityt tą pačią Daniel Quinn knygą. Parsisisiųsti ją galima iš čia

http://flyfolder.ru/3728218/?logoff

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...