Jump to content

Purkstuvai


Recommended Posts

Toks klausimas, ar galima padaryti iš 12m į 15m? žinau kad yra kažkokie purkštukai kurie statosi ant galu ir purškia i šonus, bet kiek jie išneša, ir ar pailginus-sutrumpinus sijas išpurškimo norma nesikeistu?

Praplatinti gali be problemų, davirini štangas, uždedi vamzdžius ir puršktukus ir viskas. Purškimo norma priklauso nuo purkštuko debeto, slėgio ir greičio. Bet gali kilt problemų. Mes iš 18 m padarėm 20 ir dabar pastoviai lūžinėja ašelės, lurios laiko atsilenkiančią sijos dalį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
ar pailginus-sutrumpinus sijas išpurškimo norma nesikeistu?

Reikia sumontuoti papildomus 6 tokius pačius purkštukus.Po šito patobulinimo sumažės slėgis.Susireguliuoji jį iki tokio,koks buvo prieš platinimą ir tirpalo norma lieka tokia pat,kokia ir buvo ik tol.

skirsis ispurskimo norma tarp sekciju nes skirsis purkstuku kiekis juose(kiekvienoje turi buti vienodas) nors slegis bendras pakelus bus ir tas pats :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

skirsis ispurskimo norma tarp sekciju nes skirsis purkstuku kiekis juose(kiekvienoje turi buti vienodas) nors slegis bendras pakelus bus ir tas pats :eusa-naughty:

Jei slėgis visuose purkštukuose vienodas, vadinasi ir skysčio kiekis vienodas. O kad pailgintos sekcijos išpurškiamas kiekis bus didesnis, tai taip ir turi būti, nes ji dengia didesnį plotą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

skirsis ispurskimo norma tarp sekciju nes skirsis purkstuku kiekis juose(kiekvienoje turi buti vienodas) nors slegis bendras pakelus bus ir tas pats :eusa-naughty:

Jei slėgis visuose purkštukuose vienodas, vadinasi ir skysčio kiekis vienodas. O kad pailgintos sekcijos išpurškiamas kiekis bus didesnis, tai taip ir turi būti, nes ji dengia didesnį plotą.

taip bus tik jei debetas t.y slangu diametras bus didelis, taip bent jau aiskino inspektorius pas kuri varem TA :icon-rolleyes:

pats su indeliais nebandziau matuoti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

skirsis ispurskimo norma tarp sekciju nes skirsis purkstuku kiekis juose(kiekvienoje turi buti vienodas) nors slegis bendras pakelus bus ir tas pats :eusa-naughty:

Jei slėgis visuose purkštukuose vienodas, vadinasi ir skysčio kiekis vienodas. O kad pailgintos sekcijos išpurškiamas kiekis bus didesnis, tai taip ir turi būti, nes ji dengia didesnį plotą.

Žiūrint kiek sekcijų tas purkštuvas turi. Tarkim 4 jei dviem iš jų pridėsi po 3 purkštukus jose norma pasikeis. Tada imi uzboną, chronometra ir reguliuodamas vožtuvą suvienodini

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Planuoju įsigyti purkštuvą ūkis apie 150 planuoju 200 ha laukai nėra dideli apie 8 - 20 ha purkštuvas bus kabinamas prie traktoriaus JD 6230 galvoju apie pakabina amazones. Kurie purkštuvai yra geriausi, gal kas pirkot kažką panašaus?

kodel pakabinamas?

Na dar neapsisprendžiau ar tikrai pakabina bet labai nedideli pas mane laukai tai galvoju kad pakabinamas gal patogiau butu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Planuoju įsigyti purkštuvą ūkis apie 150 planuoju 200 ha laukai nėra dideli apie 8 - 20 ha purkštuvas bus kabinamas prie traktoriaus JD 6230 galvoju apie pakabina amazones. Kurie purkštuvai yra geriausi, gal kas pirkot kažką panašaus?

kodel pakabinamas?

Na dar neapsisprendžiau ar tikrai pakabina bet labai nedideli pas mane laukai tai galvoju kad pakabinamas gal patogiau butu

Su JD 6530 tampau Rau Ikarus 4000, laukų yra visokių, ir po 3ha ir po 40ha. Prieš tai Rau turėjom pakabinamą, tai antrą kart nebesinori. Visų pirma svoris. Dar kai JD pirktas buvo su siaurais purkštuvo ratais, tai pakabinus ant jo 2 tonas šlapioj dirvoj pravėžos labai didelės. O 4t Rau prikabinamas, vos ne ant liksvaros stovi ant savo ašies, tai daug mažesnės pravėžos. Aš būčiau tik už prikabinamą

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na gal jus ir teisus nepabandęs nesužinosi o kokios talpos tiktu prie jd 6230 prikabinamas ir kurie garesni žiūrint jd - hardi- amazone gal ir apie kainytes kažka žinot
Aš kainos ir kokybės atžvilgiu išsirinkau Rau. Prikabinamam labai reikalingas vėžų sekimas. Kai pirkau dar nebuvo amortizacijos ratams, šiemet parodoj jau mačiau kad yra. Irgi geras daiktas. Dėl 6230 ir 200ha rektų pasiskaičiuot kiek nori nupurkšt per dieną. Mano tokia logika- 4tonos, 20ha -20metrų pločio. Per dieną 100ha. Mano ūkiui pilnai užtenka. Prieš tai turėtas buvo 12metrų, tai reikdavo verstis per galvą kad viską suspėt
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na gal jus ir teisus nepabandęs nesužinosi o kokios talpos tiktu prie jd 6230 prikabinamas ir kurie garesni žiūrint jd - hardi- amazone gal ir apie kainytes kažka žinot
Aš kainos ir kokybės atžvilgiu išsirinkau Rau. Prikabinamam labai reikalingas vėžų sekimas. Kai pirkau dar nebuvo amortizacijos ratams, šiemet parodoj jau mačiau kad yra. Irgi geras daiktas. Dėl 6230 ir 200ha rektų pasiskaičiuot kiek nori nupurkšt per dieną. Mano tokia logika- 4tonos, 20ha -20metrų pločio. Per dieną 100ha. Mano ūkiui pilnai užtenka. Prieš tai turėtas buvo 12metrų, tai reikdavo verstis per galvą kad viską suspėt

O tais nebus per sunkus 4 tonu traktoriui 6230

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ir aš taip manau kad jd turėtu būti neblogi gal dar pasižvalgyti apie amazones purkštuvus reiks nes laiko iki pirkimo dar daug turiu.

Nes manau nėra kur skubėti perkant purkštuvą, nes ūkyje purkštuvas ir trašų tręštuvas atlieka dideles funkcijas

Taip JD pavadinimas skamba garsiai, turetu atitinkamai ir kainuoti, pries juos dazant jd spalvom nedaug kas ir zinojo apie tokius purkstuvus, matosi kad nori isigyt zinomos firmos purkstuveli, pasidomek TECHNOMA FORTIS purkstuveliu, manau uz protingus pinigus neblogas purkstuvelis(sekimas vairuojamais ratais, atskira hidraulika, sakyciau pagrindiniai kriterijai del kuriu verta atkreipt demesi i si purkstuva).

http://www.dailymotion.com/video/xaoftq_tecnoma-fortis-2009_tech

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...