Jump to content

MASSEY FERGUSSON


Recommended Posts

tos kitos elektrohidraulinės tai gerai, bet va su šita.. nu nieko. išspręsim. Šiaip prieš tai sėjom su zetorium, tai padarėm pirmą tokį varijantą jaučiu žemėj lietuvos.. :D uždėjom ant vederio nauja baka 60l. pripylėm alyvos ir nuo darbinio uždėjom siurblį. visai atskirą sistemą kad nemaišyt su traktoriaus. :D tai jei kas čia ir ant darbinio užmest tą siurblį ir tiek bėdų. bet norėtusi originaliai pasijungt.

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

22 minutes ago, Brukshnys said:

tos kitos elektrohidraulinės tai gerai, bet va su šita.. nu nieko. išspręsim. Šiaip prieš tai sėjom su zetorium, tai padarėm pirmą tokį varijantą jaučiu žemėj lietuvos.. :D uždėjom ant vederio nauja baka 60l. pripylėm alyvos ir nuo darbinio uždėjom siurblį. visai atskirą sistemą kad nemaišyt su traktoriaus. :D tai jei kas čia ir ant darbinio užmest tą siurblį ir tiek bėdų. bet norėtusi originaliai pasijungt.

 

 

Ten pas tave net nera palikta jokios zagluskes kur tas vamzdis mano fotkej nueina? Jeigu ne reiskia pereina prie kiekvieno sudniekio idejimo i komplektacija :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, Brukshnys said:

Pas mane aklės įsuktose tose vietose kur pas tave yra į baką ta žarna. Suskambinau su ewa tai užsakytos jau tos "detalės" pajungimui ir pas mane. viską jie finansuos ir sudės patys. tai jų kontorai užsidedu pliusą kad nenumetė į šoną ir nepasakė, kad čia mano bėda. :)

jeigu jau pasišovė pajungti, tai tegu pajungia visus 3 stucerius kaip pas forumieti aukščiau fotkėse, nes čia ta vadinama load sensing sistema, kuri bus reikalinga su sustresne hidraulika, kur pvz tepalo srautas tiekiamas tik tada, kai padargas to paprašo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man gaunasi pilnutelis bakas dyzelio ir beveik visas adblue bakas cia 7726. Ankstesnese kartose inzinierius sake imdavo maziau, dabar pasikeite vos vos standartas. Mazesniem ilgiau uztenka kiek teko suzinot. Kaip pirmas daiktas su adblue tai tas pilstymas tikrai nezavi plius jokios kuro ekonomijos nesigauna jei finansiskai ziurint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Teks pasidomet pas juos tada kas kaip :) ten tie visi reikalai gerai kol nesusiknisa tai geriau uzbegk ivykiams uz akiu, idomu kaip pacio kamino ilgaamzisskuma trumpina ar ne visgi edri medziaga. Tier 3 kaminas buvo apie 3000lt bet be jokiu adblue praktiskai paprastas, cia euru tiek turetu but :) tai geriau nutolint visa tai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

13 valandas ago , Brukshnys said:

Domina klaidų trynimas kur skydelyje rodo. Pvz yra klaida 517099. literatūroj rašo "amortizuojanti kabina", bet jokių šaltinių dėl ko ji gali būt nėra. kaip ją ištrinti? ar be serviso kompo neina? 7722

kelintu metu tavo tas 722 cia pas tave scr?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...