Jump to content

ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą


Dzūkija

Recommended Posts

  • po 1 mėnesio...

Normaliai NMA išsipisinėja atvažiavo pas kaimyna tikrint traktoriaus po metu žiūri 300valandu sako gali tekti ponas gražinti parama nes pas juos nurodyta,  kad i metus traktorius turi sukti 600valandu. Pas viena rado 140valandu tai surašė ten pažeidimą ir teks gražint ES lėšas 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 22 minutes , Vilius pranešimas:

Normaliai NMA išsipisinėja atvažiavo pas kaimyna tikrint traktoriaus po metu žiūri 300valandu sako gali tekti ponas gražinti parama nes pas juos nurodyta,  kad i metus traktorius turi sukti 600valandu. Pas viena rado 140valandu tai surašė ten pažeidimą ir teks gražint ES lėšas 

As tau sakiau Viliau kad su jais menki juokai ;) Del valandu tikrinimo man jau pavasari minejo kad ziures jog technika dirbtu. Gali kabinetis ir prie kitu smulkmenu. Geriau jau kiek imanoma prakentet ta kontroles laikotarpi... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, Vilius pranešimas:

Normaliai NMA išsipisinėja atvažiavo pas kaimyna tikrint traktoriaus po metu žiūri 300valandu sako gali tekti ponas gražinti parama nes pas juos nurodyta,  kad i metus traktorius turi sukti 600valandu. Pas viena rado 140valandu tai surašė ten pažeidimą ir teks gražint ES lėšas 

pirmą kartą girdžiu tokias nesąmones.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai nesąmonė, tik nuogirdos iš kaimynų, nes tai ką, dabar sukti ratus su tuo traktoriumi, kad įvykdyti kolūkio laikus primenančius reikalavimus?  Šiaip, tokie valdžios absurdiški sprendimai, jei jie tikrai tokie, nes logikos, tai nulis iš to ką rašot, kolegos, išsprendžiami teismuose. Iš asmeninės patirties - paskambino, susitarėm, atvažiavo, 20 minučių truko patikra ir išvažiavo, jei ne technika kieme pamiščiau, kad išvis esu paėmęs paramą ir turiu kažkokius įsipareigojimus. Tad, čia tik dar vienas lietuvių verkšlenimo atvejis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 32 minutes , Valakinis pranešimas:

Tikrai nesąmonė, tik nuogirdos iš kaimynų, nes tai ką, dabar sukti ratus su tuo traktoriumi, kad įvykdyti kolūkio laikus primenančius reikalavimus?  Šiaip, tokie valdžios absurdiški sprendimai, jei jie tikrai tokie, nes logikos, tai nulis iš to ką rašot, kolegos, išsprendžiami teismuose. Iš asmeninės patirties - paskambino, susitarėm, atvažiavo, 20 minučių truko patikra ir išvažiavo, jei ne technika kieme pamiščiau, kad išvis esu paėmęs paramą ir turiu kažkokius įsipareigojimus. Tad, čia tik dar vienas lietuvių verkšlenimo atvejis.

Tiesos cia yra, pas mane taip pat buvo ir truko 15 moto/h tai turejau pasiaiskinima rasyt.. nors niekas apie nustatytas mt/h net neuzsimine pries tai. P.s apie paramos grazinima nieko nesake.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Fna734 pranešimas:

Tiesos cia yra, pas mane taip pat buvo ir truko 15 moto/h tai turejau pasiaiskinima rasyt.. nors niekas apie nustatytas mt/h net neuzsimine pries tai. P.s apie paramos grazinima nieko nesake.

čia kažkokie anekdotai,juk techniką tikrina kai būni ką tik nusipirkęs,ją nufotkina,sutikrina gamyklinius numerius su esančiais dokumentuose ir viskas,paskui nebetikrina.Tris kartus esu buves paramose ir visą laiką tokia tvarka būdavo,nebent kitur kitokia tvarka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , Karve pranešimas:

čia kažkokie anekdotai,juk techniką tikrina kai būni ką tik nusipirkęs,ją nufotkina,sutikrina gamyklinius numerius su esančiais dokumentuose ir viskas,paskui nebetikrina.Tris kartus esu buves paramose ir visą laiką tokia tvarka būdavo,nebent kitur kitokia tvarka.

Kartoju dar karta, si pavasari, kai nma tikrino ar sekmingai igyvendintas projektas ziurejo dokumentus, fotkino technikos reg numerius ir t.t. ir uzsirase moto valandas ir patvirtino kad yra nustatyti reikalavimai metiniam technikos isdirbiui. Kad pries 5 metus nebuvo nereiskia kad siemet naujai nesugalvojo. Taip kad bukit budrus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Būkit budrūs? Siūlot gal su šautuvu jų laukti, kur tik agentas ten ir šaut? Šiemet pradirbta apytiksliai 400 moto valandų - būk koks nori, bet tų 200 neišspausi. Bet spėju, jei visi sušoktumėm ir dar papultų taip teisingai sušokti lietaus šokį, tai gal nustotu lyti. Vot ir gerai būtų, nes tada jau kolūkio penkmečio normatyvus užpildytumėm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , Valakinis pranešimas:

Būkit budrūs? Siūlot gal su šautuvu jų laukti, kur tik agentas ten ir šaut? Šiemet pradirbta apytiksliai 400 moto valandų - būk koks nori, bet tų 200 neišspausi. Bet spėju, jei visi sušoktumėm ir dar papultų taip teisingai sušokti lietaus šokį, tai gal nustotu lyti. Vot ir gerai būtų, nes tada jau kolūkio penkmečio normatyvus užpildytumėm.

Kam tie krastutuinumai? :) Tiesiog pasidalinu informacija. Pats suprantu kad kartele aukstai iskelta, bet kai yra tookiu atveju kad po penkiu metu technika prasukus keluas valandas tai irgi pinigu svaistymas. zodziu reikejo tiketis kad salygos tik grieztes, kazka pakeist vargu ar galim 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš juokavau, nes su tokia ironija lengviau juos suprasti. Būtų gerai pamatyti, tą įstatymą, kur būtų toks reikalavimas, gal kas neteisingai interpretuoja. Tų atvejų vienetai, o dar vieša paslaptis, kad daugumos naudotų mašinų rida yra sumažinama, tai tokie dalykai niekam neturėtų kelti nuostabos, kuri verstų ieškoti problemos sprendinių. Aišku, kad sąlygos gali griežtėti, ir gali vieną dieną sugalvoti taip, kad lieps traktoriuje gyventi, ko jūs čia namie, kaip žmonės, jūsų vieta traktoriuje, gi jums buvo leista įsigyti techniką, dabar ten ir gyvenkit .

Pirma, siūlau visiems nepamiršti, jog mes juos išrinkom ir ne nuo Dievo jie, ir dar nepamiršti - esame teisinė valstybė, kad nereikėtų klausti, - ar kažką pakeisti galim?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad dėl per nesamoningai didelių valandų protą knisė tai žinau tikrai atvejį, ir teko žmogui rašyt pasiaiškinimą, bet atvejis buvo kai beveik 700mot,h prasuko per nepilnus metus su krautuvu, tai nma priimant kilo įtarimas kad pardavėjas su ųkininku susitarė ir pardavė nenaują krautuvą, bet pasiaiškinimo užteko. Bet kaip supratau čia kažkam už per mažas valandas  baudos nurašė?  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, Andriusfeat pranešimas:

Pirmiausia išsiaiškinkit nuo kurių metų projektų atsirado šitas reikalavimas, tada tik informuokit visuomenę, nes balaganas gavosi :))

aš pernai rudenį pagal programą pirkau case ir niekas apie tas nesamones neaiškino ir tuo labiau netikrino.Gal ta tvarka nuo šių metų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...