Jump to content

ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą


Dzūkija

Recommended Posts

On 2017-11-18 at 14:37, Brukshnys pranešimas:

Apie sankcijas šnekant pats gavau šiandien laišką apie paskirtą 250 €, kad nepasiekiau pelningumo pernai metais. Aišku prieš tai nuo liepos sekė susirašinėjimas su jais laiškais. 

Tu gavai baidelę dėl nepasiekto pelningumo, man grasino paramos gražinimu.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, stapcius pranešimas:

Irgi dėl nepasiekto pelningumo? Kiek pritruko? 

 

Prieš 3 valandų, Zim511 pranešimas:

Dėl pajamų ne iš tos veiklos ?

reikia 2% o aš  pasiekiau tik 1,3% Blogiausia yra tai, kad lygino prieš tai metus kurie buvo labai derlingi tai ištemt buvo reikalu. Jei blogi metai tai gali ta nacionaline ir sužlugdyt ūkininką, žmogiško faktoriaus nėra taisyklės ir viskas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, Vilius pranešimas:

Tu gavai baidelę dėl nepasiekto pelningumo, man grasino paramos gražinimu.....

Pradžioj man paskambino ir kai pasakė kad visą 50k € reiks grąžint vos iš bielkio aukštielninkas neiškritau. Bet paskui siintinėdamas laiškus jiem turėjau įrodyt vieną tiesą kurios nenorėjo pripažint pradžioj. Matai už pelningumą kad pakelsiu 2% man davė 10 balų. Jeigu be jų būčiau paramos negavęs tada visus pinigus būtų atsiėmę. Bet kadangi paramą ir be tų 10 būčiau gavęs tada eina kita straipsnis ir tik 0.5% sankcija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Brukshnys pranešimas:

Pradžioj man paskambino ir kai pasakė kad visą 50k € reiks grąžint vos iš bielkio aukštielninkas neiškritau. Bet paskui siintinėdamas laiškus jiem turėjau įrodyt vieną tiesą kurios nenorėjo pripažint pradžioj. Matai už pelningumą kad pakelsiu 2% man davė 10 balų. Jeigu be jų būčiau paramos negavęs tada visus pinigus būtų atsiėmę. Bet kadangi paramą ir be tų 10 būčiau gavęs tada eina kita straipsnis ir tik 0.5% sankcija.

Paskaicius apie tokias situacijas praein bet koks noras lyst i paramas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...