Jump to content

Smulkaus ukio parama


herefordas123

Recommended Posts

prieš 7 minutes , ludditas pranešimas:

Tai gal pats pirkai angarą kaip prekę, o ne atskiras medziagas tada aišku, kad niekas neskaičiuoja varžtų. O jei žmogus pateiks mokėjimo prašyme 20 sąskaitų statybinėms medžiagoms, aišku, turėtų viską skaičiuoti.

 

Kaip jis suskaičios kiek aš sunaudojau varžtu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 59 minutes , herefordas123 pranešimas:

Kaip jis suskaičios kiek aš sunaudojau varžtu?

Čia kaip pavyzdys, na gal skardos sraigtų neskaičiuoja, bet pažiūri kiek eina į m2 ir pasiskaičiuoja.

Visais paramos gavimo atvejais galioja ta pati taisyklė imti kuo mažiau ir stambius brangius daiktus, kad po to netektų visko po varžtą skaičiuoti.

Imi skardą, kolonas, kokius vartus ar įrangą tvartui, ir pasibaigia tie 15000, o jei dar ne PVM mokėtojas tai tiek nesusipirksi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, herefordas123 pranešimas:

Teisingai sneki as ir taip galvoju

Galvot yra viena, o pagal reikalavimus atlikt viską yra kita. O kai dar atvažiuoja tikrint jau yra trečia.

Norint nepapult ant neatitikimų rašyk raštišką užklausimą ir turėsi raštišką paaiškinimą pagal kurį viską įvykdysi. Jei ko tai ir apsiginsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2023-01-20 at 14:02, Juozukas pranešimas:

O tai dėl vaizdo negalima atramos įdėt ties 12m? Paskui išimi ir visos bėdos

Galima ir daug taip daro, t.y. deda "Falschkolonas" i statybini projekta, o stogo konstrukcija kad isemus laikytu. Pastato, priduoda ir isima, kai kurie net pamato tokiai kolonai nedaro, bile nenuvirstu kol inspektorius vaikscios :) .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, dzipas pranešimas:

Galima ir daug taip daro, t.y. deda "Falschkolonas" i statybini projekta, o stogo konstrukcija kad isemus laikytu. Pastato, priduoda ir isima, kai kurie net pamato tokiai kolonai nedaro, bile nenuvirstu kol inspektorius vaikscios :) .

Labai gerai tos kolonos suėjo prie namo statybų ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2023-01-28 at 19:25, dzipas pranešimas:

Galima ir daug taip daro, t.y. deda "Falschkolonas" i statybini projekta, o stogo konstrukcija kad isemus laikytu. Pastato, priduoda ir isima, kai kurie net pamato tokiai kolonai nedaro, bile nenuvirstu kol inspektorius vaikscios :) .

Man atrodo ,dabar incpektorius ateis- iskart prie tos kolonos ir ziures kaip ji issiima 🙃

Man idomu pasidare ,kaip jus gegnes padaret kad nereikia kolonu ...foto jei negaila  i studija to iki 80kv.m

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, runkuliss pranešimas:

Man atrodo ,dabar incpektorius ateis- iskart prie tos kolonos ir ziures kaip ji issiima 🙃

Man idomu pasidare ,kaip jus gegnes padaret kad nereikia kolonu ...foto jei negaila  i studija to iki 80kv.m

Inspektorius ziuri kas ant popieriaus ir kas naturoj.... o kas issiima kas ne nelabai jam idomu, galvojat kiekviena mazga pereina ir suziuri kaip pvz sukalta ar suvirinta :) 

Tokiai kvadraturai tai tikrai vidiniu kolonu nereikia - 80 kvadratu.... cia net norint ypatingo statinio nepadarysi :) Kalba eina kai virsiji 12 ploti be atraminiu kolonu viduje. Tokiam plociui daromos santvaros - medines ar metalines ne esme, esme, kad netureti proceduros su ypatingo pastato popierizmu ir derinimu - konstruktorius padaro brezinius ir skaiciavimus tokius kad santvara arba gali buti metalinis IPE profilis (tam tikru matmenu) laikytu ir be kolonos viduryje. Tarkim pastatas 14 metru plocio - jau ypatingas statinys, istatyta kolona jau du po 7 ir neypatingas. Konstruktorius savo parasu ir draudimu atsako uz konstrukcijos tvirtuma - aisku projektuojant jau reikia susitarti kad bus be vidines kolonos, bet cia kita istorija. https://ekosantvaros.lt/ Is situ paskutinius turejau pasiulymus dar pries krizes - tai ir konstrukcija ir kaina mane tenkino, nors pasirinkau su vidinemis kolonomis (ne detalizuosiu pasirinkimo - ten grynai mano noras buvo). 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2023-01-30 at 10:40, dzipas pranešimas:

Tokiai kvadraturai tai tikrai vidiniu kolonu nereikia - 80 kvadratu.

Mmm  grubiai 8 ant 10  ...jei vienslaitis - reikia  dvigubas gegniu konstrukcijas daryt arba gegnes det  25 plocio ,, Ypac kai mestelejo siemet sniego .Aisku jei dvislaitis kitaip

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, runkuliss pranešimas:

Mmm  grubiai 8 ant 10  ...jei vienslaitis - reikia  dvigubas gegniu konstrukcijas daryt arba gegnes det  25 plocio ,, Ypac kai mestelejo siemet sniego .Aisku jei dvislaitis kitaip

Nu va atsakiai i savo klausima, tokiam plociui jokiu kolonu nereikia, normalia konstrukcija su normaliu nuolydziu. Beje ne vien sniega reikia ziureti, bet ir vejus - apkrovos kvadratiniam metrui skaiciuojamos ir sniego ir vejo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...